Walerian Gwilia podczas meczu z Pogonią - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Gwilia: Musimy wykorzystywać swoje sytuacje

Wiśnia, źródło: Pogoń Szczecin

- To nie był dla nas łatwy mecz, ale mieliśmy dużo dobrych okazji na strzelenie gola. Trzeba te sytuacje wykorzystywać, bo inaczej trudno jest wygrywać. Musimy szanować ten punkt i iść dalej - mówi Walerian Gwilia.

- Pogoń niczym nas nie zaskoczyła, ponieważ byliśmy dobrze przygotowani przez naszego trenera. Myślę, że zaprezentowaliśmy się lepiej niż Pogoń, jednak nie wykorzystaliśmy wielu szans na strzelenie gola.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Matt - 29.10.2020 / 14:22, *.tpnet.pl

Od zawsze piszę, że ten gościu niby wszystko umie: strzelić, kiwnąć, rozegrać, rozejrzeć się, liczby ma, ale w każdej akcji coś nie gra. Nie pasuje tutaj i tak chyba już zostanie. Jakby był spóźniony o krok, o 0,1 s. i tak potem reszta decyzji już jest tego konsekwencją.

odpowiedz
MARKUS - 26.10.2020 / 11:09, *.t-mobile.pl

z innej beczki papszun zrobił zespół z niczego wyniki są atmosfera jest budżet bardzo mały zespół jest i dobry dyrygent jest widać myśl TAKTYCZNA I chłopaki wiedzą co grać i co ważne wyniki są I zaskoczenie dla reszty ZESPOŁÓW I trenerów BRAWO

odpowiedz
MARKUS - 26.10.2020 / 09:55, *.t-mobile.pl

Ciebie nie powinno być w legii i nie tylko Ty

odpowiedz
Leniwych nie chcemy w Legii! - 25.10.2020 / 19:03, *.amazonaws.com

Mocniej,mocnie! Mr W.G!

odpowiedz
bronek49 - 25.10.2020 / 17:17, *.chello.pl

was nikt nie zaskakuje wy wszystko wiecie o przeciwniku a meczu nie można wygrac bo w polu karnym przekładacie piłkie z nogi na noge bo tylko z jednej potraficie jakiś strzał oddac a w dodatku za mało strzelacie z za pola karnego

odpowiedz
czizys - 25.10.2020 / 15:09, *.135.90

Drewno drewno drewno!!!! On nogami gra w basball hahaha!! Poyebaly mu sie dyscypliny. Juz dawno na to zwracalem uwage ze typ ma przyjecie ze az wstyd!! Cyrk jest w naszej Legii... Pajac gra a techniczny mMartins nie gra pewnie dlatego ze zgrzyta zabkami i prezes juz go zaraz wyeksportuje... Zamiast niego Martins, na bank jest lepszy. Co za bieda w klubie... co za hooyowi pilkarze. SZOK. Lewczuk... juz szkoda komentowc nawet

odpowiedz
M3 - 25.10.2020 / 12:51, *.jmdi.pl

Jeden z najsłabszych. W poprzednim sezonie jego statystyki zadziwiały, ale w tym sezonie to największy ogór. Tylko ławka lub skok formy, bo to co w tej chwili pokazuje, nie pozwala na dalszą grę w Legii.

odpowiedz
MARKUS - 25.10.2020 / 12:19, *.t-mobile.pl

nie tylko on wont z legii tylko WSTYD przynoszą tak zasłużonym klubowi I ci wiekowo emeryci idmlodzic kadrę zainwestować I cieszyć się wygranymi kto nie INWESTUJE TEN STOI W MIEJSCU A NAWET się cofa

odpowiedz
Szymon - 25.10.2020 / 12:06, *.t-mobile.pl

Ha ha ha. Ta łamaga nie umie przyjąć piłki a się mądrzy za trzech. Ty drewniaku wont z Legii nawet na trybuny nie zasługujesz. Rozwiązać kontrakt z tym pajacem w trybie natychmiastowym za walenie w chu...

odpowiedz
MARKUS - 25.10.2020 / 09:08, *.t-mobile.pl

TO były przyjęcia piłki PIŁKARZA ekstraklasy WSTYD

odpowiedz
lob - 25.10.2020 / 09:07, *.chello.pl

Zacytuję klasyka " Spieprzaj dziadu " z Legii.............za wysokie progi na twoje nogi...............mam nadzieję, że na amikę co najwyżej ławka dla tego piłkarzyka będzie.............

odpowiedz
Jordan - 25.10.2020 / 08:53, *.chello.pl

Powiedziało drewno któremu piłka odskoczyła poza zasięg wzroku na 5 metrze od bramki.

odpowiedz
(L) - 25.10.2020 / 07:00, *.ilabs.pl

Spakuj Pan rzeczy i odejdz.
Bez przyspieszenia Bez kiwki Bez strzału Bez główki Bez stałych fragmentów gry.
No i Bez lewej nogi.
Na Legie jesteś pan za słaby. Odejdź

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.10.2020 / 06:26, *.chello.pl

Korekta: Gwilia - muszę wykorzystywać swoje sytuacje.

odpowiedz
Sasza - 25.10.2020 / 02:10, *.chello.pl

Trzeba te sytuacje wykorzystywać... Naprawdę Walerian, serio? Widzę, że teorię masz opanowaną, szkoda że o praktyce nie masz pojęcia, drewniaku. Miałeś okazję zapakować do pustaka a zachowałeś się jak kaleka. Daruj sobie te mądrości, na boisku wystarczająco się skompromitowałeś.

odpowiedz
Arek - 25.10.2020 / 00:55, *.tpnet.pl

Tak prawdę mówiąc, to za wiele tych szans nie było. Jednak nawet z tych co były należało zgarnąć te 3 punkty.

odpowiedz
Ile można... - 25.10.2020 / 00:10, *.chello.pl

Wiesz co walerian gvilia, weś ty juz... odejdz kulturalnie mowiac

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.10.2020 / 23:59, *.orange.pl

Dograj człowieku do końca roku i idź kaleczyć gdzieś indziej...

odpowiedz
SadybaFans - 24.10.2020 / 23:51, *.chello.pl

"Trzeba było te sytuacje wykorzystywać"...to trzeba było wykorzystać w pierwszej połowie praktycznie 100% sytuacje ktòrą miałeś i w drugiej połowie sie nie pieścić z piłką z przyjmowaniem ale strzelać z pierwszej piłki...to może by coś wpadło...Teraz jak zawsze takie gadanie po meczu co by było...więcej myślenia pod bramķą i było by lepiej

odpowiedz
lob - 25.10.2020 / 09:10, *.chello.pl

@SadybaFans: co tu myśleć więcej pod bramką ??? nie ma z reguły na to czasu...masz piłkę na nodze i napier...asz na bramkę..........i to cała filozofia.......Messim i Lewandowskim, którzy myślą nigdy nie będzie...........

odpowiedz