Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Mielnik: Nie spodziewaliśmy się takiego składu Bestiosu

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Ten mecz to taki obraz obecnej sytuacji, która dzieje się aktualnie w sporcie. Kolejne dni przynoszą różne rozwiązania, że nie jesteśmy w stanie na wszystko się przygotować i to pokazał dzisiejszy mecz. W ogóle nie spodziewaliśmy się, że przeciwnik przyjedzie w takim składzie. Cieszę się z wyniku i dojrzałej gry zawodników. Nie pozwoliliśmy rywalom na jakiekolwiek momenty wiary w to, że mogą osiągnąć tutaj dobry wynik - powiedział Mateusz Mielnik, trener Legii.

- Mogłem rotować składem - większość chłopców zagrała. Nie ma co chwalić zespołu, po prostu zrobiliśmy to co do nas należało. Kontrolowaliśmy mecz od pierwszej do ostatniej piłki. Nie było żadnego momentu, w którym Besios mógł nam zagrozić. Nie ryzykowaliśmy, graliśmy cierpliwie - takie zadania mieliśmy wyznaczone przed meczem i je realizowaliśmy. Jesteśmy na pierwszym miejscu i już myślimy o kolejnym meczu, który czeka nas w piątek - dodał szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.