fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Foto + video

Trening: Środowe gierki

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowy trening pierwszej drużyny był bardzo intensywny. Po 25-minutowej rozgrzewce pod okiem Łukasza Bortnika zawodnicy pracowali wyłącznie z piłkami. W zajęciach uczestniczyło 15 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Inaki Astiz, Mateusz Wieteska, Mateusz Cholewiak i Kacper Kostorz ćwiczyli indywidualnie pod okiem trenerów przygotowania fizycznego.Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

Nieobecni na treningu: Luis Rocha, William Remy, Bartosz Kapustka, Rafael Lopes, Wojciech Muzyk, Mateusz Hołownia, Vamara Sanogo, Marko Vesović i Luquinhas. Ten ostatni przebywa na izolacji w związku z zakażeniem koronawirusem. Po rozgrzewce trening zakończył Andre Martins, który jest przeziębiony. Z kolei William Remy został odsunięty od drużyny i skierowany na kwarantannę - o szczegółach informowaliśmy tutaj.

Zajęcia z piłkami zaczęły się od gry w dziadka, ale w innym niż zwykle wydaniu. Sztab szkoleniowy przygotował dwa pola gry, a na końcach ustawił po dwie mini bramki. Na jednym boisku zawodnicy byli podzieleni na trzy pary + jeden gracz neutralny. Podczas wymiany podań na jeden kontakt musieli doprowadzać do sytuacji, by zagrać na wolną połówkę i zadaniem atakującego było skierować piłkę do siatki. Przykładową gierkę możecie obejrzeć na poniższym filmie.Następnie odbyła się większa gierka bez bramek w innej części boiska. Ostatnim elementem była seria gier na duże bramki z udziałem bramkarzy. W kilkuminutowych interwałach trzech zawodników "żółtych" rywalizowało z czterema "różowymi". Potem następowała zmiana i czwórka "żółtych" grała przeciwko trójce "różowych". Takie rozwiązanie wymuszało na osłabionej drużynie grę na utrzymanie, a na przeważających zdobycie jak największej liczby bramek. Trener Michniewicz notował wszystkie trafienia i ostatecznie z tej batalii zwycięsko wyszli "żółci".

Po ok. 100 minutach trening zakończył się, ale spora grupa zawodników została jeszcze na boisku przez ok 20 minut i doskonaliła strzały. Michniewicz wystawiał zawodnikom piłkę a ich zadaniem było celowanie w konkretne punkty bramki.

Kolejną jednostkę treningową legioniści mają zaplanowaną na czwartek na godz. 11:00.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Ja - 30.10.2020 / 06:39, *.play-internet.pl

Dzisiejszej nocy miałem taki o to sen:
Legia wdrożyła 5 letni plan do realizacji bez możliwości zwolnienia.
1. Prezesem mają zostać w ramach wyborów Wojtek Hadaj bądź Jacek Zieliński.
2. Kordynatorem Akademii Jan Urban.
3. Trenerem Jacek Magiera.
4. Trenerem przygotowania fizycznego Cezar Szklarz.
5. Dyrektorem sportowym Żewłakow.
6. Mioduski zero decyzyjności...

odpowiedz
SEBO(L) - 29.10.2020 / 11:45, *.centertel.pl

Nie no,Panie ! Duża grupa została po treningu i doskonaliła strzały przez około 20 minut! Trener wystawiał piłkę i musieli trafiać w konkretne punkty bramki! Ależ poświęcenie! 20 minut! Ale nikt nie poświęci ani minuty,żeby pokazać im prawidłowe ułożenie stopy i ciała do strzału silnego,podkręconego,z odległości mniejszej lub większej... Na efekty treningu przed Pogonią czekałem, opisywałem i doczekałem się tego (niestety) w meczu. No,to teraz zobaczymy efekty z Wartą. A wybić piłkę ze stadionu w Grodzisku Wielkopolskim to nie jest problem...

odpowiedz
jarekk - 29.10.2020 / 10:35, *.116.4

W dziada to grają już za długo

odpowiedz
Super⚽️Coach - 29.10.2020 / 00:11, *.amazonaws.com

Dalej méczá piłke,a ona asz sie prosi żeby mocniej kopać!głòwkować,żonglować,itd...

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.10.2020 / 12:53, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: Jezus, Maria kto cię uczył polskiego!?

odpowiedz
Super⚽️Coach - 29.10.2020 / 13:39, *.amazonaws.com

@Sputnik 44: Zostaw w spokoju Jezusa i Marie,....

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.10.2020 / 21:58, *.vectranet.pl

@Super⚽️Coach: a ty nie dawaj spokoju książkom od polskiego! Kiedyś nauczysz się piasać...

odpowiedz
Aster - 28.10.2020 / 22:21, *.play-internet.pl

Luquinhas też ma koronawirusa

odpowiedz
Łukasz - 28.10.2020 / 20:49, *.play-internet.pl

Co z Bartkiem Kapustka ??

odpowiedz
kryniek76 - 29.10.2020 / 15:08, *.amazonaws.com

@Łukasz : odbudowuje się ....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.