Wojciech Muzyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Muzyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W sobotę 7 listopada swoje 22. urodziny obchodzi Wojciech Muzyk. Bramkarz Legii urodził się w 1998 roku w Suwałkach, natomiast zawodnikiem stołecznego klubu jest od czerwca 2019 roku. Do tej pory w barwach mistrzów Polski rozegrał trzy mecze - dwa w Pucharze Polski i jeden w Ekstraklasie.

Z okazji urodzin życzymy jak największej liczby udanych występów między słupkami, a także wielu sukcesów sportowych. Mamy nadzieję, że w przyszłości Wojciech stanie się kolejnym bramkarzem, który z Legii wypłynie na szerokie europejskie wody. Wszystkiego najlepszego!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
eLo - 08.11.2020 / 08:41, *.play-internet.pl

Zdrowia Muzykant

odpowiedz
SF - 07.11.2020 / 09:36, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia w LEGII.!!

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 07.11.2020 / 00:19, *.plus.pl

cienki jak sik węża

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.