Mikołaj Kwietniewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 3-1 Sokół Aleksandrów Łódzki

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki III ligi rozegranym w Grodzisku Mazowieckim Legia II Warszawa wygrała 3-1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Od 36. minuty goście musieli sobie radzić w dziesięciu, bo drugą żółtą kartę otrzymał Jakub Witaszek, ale do przerwy żadnej ze stron nie udało się zdobyć gola.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Woytka

W 53. minucie Damian Warchoł został sfaulowany w polu karnym. Piłkę na jedenastym metrze ustawił Mikołaj Kwietniewski, ale jego strzał bramkarz zbił na słupek. Na szczęście piłka wróciła do strzelca i bez problemu dobił ją do siatki. Niestety kilka minut później goście doprowadzili do wyrównania po trafieniu Przemysława Wiśniewskiego. Ich radość nie trwała jednak długo, bo już w kolejnej akcji strzałem po ziemi z ok 12 metrów gola na 2-1 strzelił Damian Warchoł. W 77. minucie z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Bartłomiej Ciepiela, głową przedłużył Jakub Kisiel, a z bliskiej odległości piłkę do siatki wpakował Warchoł.

Kolejny mecz podopieczni Tomasza Sokołowskiego rozegrają 11 listopada o godzinie 13 w Białej Piskiej.

III liga: Legia II Warszawa 3-1 (0-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
1-0 - 54' Mikołaj Kwietniewski
1-1 - 58' Przemysław Wiśniewski
2-1 - 60' Damian Warchoł
3-1 - 77' Damian Warchoł

Legia II: 1. Kacper Tobiasz - 23. Nikodem Niski, 15. Radosław Pruchnik (71' 5. Jehor Macenko), 4. Ariel Mosór, 16. Patryk Konik - 17. Radosław Cielemęcki (64' 14. Kacper Gościniarek), 24. Kamil Kurowski, 6. Jakub Kisiel, 11. Bartłomiej Ciepiela, 21. Mikołaj Kwietniewski -  25. Damian Warchoł

żółta kartka: Konik, Ciepiela (Legia)
czerwona kartka: Jakub Witaszek (Sokół, 36' za dwie żółte)

Mecz bez udziału publiczności.

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Woytka

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
MARKUS - 09.11.2020 / 18:16, *.t-mobile.pl

Damian do jedynki

odpowiedz
SEBO(L) - 09.11.2020 / 11:14, *.centertel.pl

@legia: U nas oczywiście "lepiej" czekać,kiedy Pan Piłkarz W Wolnej Chwili Jose Kante uzna za stosowne nie zgłosić dolegliwości,by odbyć kilka treningów indywidualnych,jeden z drużyną,po czym zgłosić kolejny uraz,by zmniejszyć ryzyko kontuzji,byle dociągnąć do wiosny. Ale przy okazji wyjechać na zgrupowanie kadry. Na wiosnę zagra kilka meczów,tak6- 8,max 10,zgodnie ze średnią strzeli ze 2-3 gole,po czym wyjedzie gdzieś,na wyższy kontrakt,nadal udając piłkarza,któremu chce się grać. A w rezerwach siedzi chłopak,może i niemłody, ale i niestary,który jest nasz,któremu na pewno zależy,gra za mniejsze pieniądze, a taką skuteczność,na oko z 0,3-0,35 gola na mecz jak Kante - to i on będzie miał,a nawet pewnie wyższą. A to może się okazać jakieś...milion,może półtora miliona €,biegające i strzelające na boiskach III ligi. Ale lepiej wpychać na siłę hajs leniowi do kieszeni...

odpowiedz
Sprawiedliwy - 09.11.2020 / 09:12, *.tpnet.pl

Żeby Warchoł grał w 1-ce musi mieć menago Piekarskiego ale nie ma i dlatego nie gra.Niestety prawdą jest też ,że jego tata nie grał w Legii to też ma znaczenie.Powiem szczerze, że szkoda mi tego chłopaka bo ma papiery na granie a jest notorycznie pomijany.Ja na jego miejscu szybko bym uciekał z tej Legii bo w pierwszej lidze chłopak sobie spokojnie poradzi

odpowiedz
eduardo - 08.11.2020 / 23:04, *.toneticgroup.pl

kto mial synow w Legii ten wie ze graja tylko ci co rodzice maja kase. Tak bylo i tak jest nadal

odpowiedz
legia - 08.11.2020 / 22:58, *.city-net.pl

Warchol nie ma szans w jedynce tam moze dostac sie drewniny Wlodarczyk lub Mosor po ukladzie i tyle w temacie,

odpowiedz
Xxc - 08.11.2020 / 17:57, *.vectranet.pl

W jedynce brak napastnikow, za to w rezerwach Warchol gol za golem. Co musi sie stac by koles dostal szanse? Przecież nie ma juz arrubaueny...

odpowiedz
KingsLEGIA - 08.11.2020 / 17:02, *.amazonaws.com

DAMIAN!DO JEDYNKI!

odpowiedz
Maciek - 08.11.2020 / 13:35, *.chello.pl

Nie wiem czemu Warchoł nie dostaje szansy w jedynce

odpowiedz
Obcy - 08.11.2020 / 13:34, *.t-mobile.pl

Czesław powinien przyjrzeć się uważnie Warchołowi. Chłopak ma smykałkę do strzelania bramek. Może by się przydał w pierwszej drużynie. Sprawdzenie nic nie kosztuje.

odpowiedz
Xxc - 08.11.2020 / 20:19, *.vectranet.pl

@Obcy: a słyszałes jego wypowiedz nt skibickiego?
"Nawet nie wiedziałem ze jest tu z nami w klubie... Wziąłem go do jedynki bo wcześniej widziałem go w meczu Olimpii Grudziądz"
...czyli widział go 2 lata temu...
faktycznie koles ma mega rozeznanie co do zaplecza...
wniosek: skibicki dostal szanse tylko dlatego bo na boisku musiał być młodzieżowiec, a warchol na to juz sie nie łapie

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 08.11.2020 / 21:33, *.play-internet.pl

@Xxc: Dalej dopowiedział, że oglądał Kacpra w meczu z Ursusem (akurat tam Skibicki bramkę strzelił) i teraz siedząc w Książenicach ogląda i rezerwy i juniorów, generalnie ,,uczy się Legii". Spokojnie dajmy czas trenerowi i dopiero oceniajmy , na razie jest poprawa i punktuje chyba nieźle, na ostatnie 5 spotkań- 4 wygrane i remis.

odpowiedz
dzidek - 08.11.2020 / 23:49, *.orange.pl

@SŁAWEK(L): ano dokładnie, czytałem wczoraj w necie, że podobno Michniewicz w sobotę był na meczach U16 i U17.

odpowiedz
METEO - 08.11.2020 / 13:01, *.chello.pl

Czy to oznacza że jakieś 30 km od Warszawy w Grodzisku Maz. Piękne słońce i błękitne niebo a w Warszawie ciężkie chmury, szaro buro i ponuro ?

odpowiedz
Wsciek(L) y - 09.11.2020 / 07:47, *.mm.pl

@METEO: Tak było METEO tak było

odpowiedz