Josip Juranović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juranović zagrał dla reprezentacji Chorwacji

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Josip Juranović zagrał w towarzyskim meczu Turcja - Chorwacja, w którym padł remis 3-3. Obrońca Legii w drużynie gości spędził na murawie całe spotkanie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Taki Jeden - 13.11.2020 / 02:29, *.t-mobile.pl

Kto wygrał? :D

odpowiedz
wawa 12 - 12.11.2020 / 20:02, *.chello.pl

ale was nakrecaja na awantury, przeciez kazdy moze pisac na zlosc wszystkim z Legii , by rozpoczac poj..... dyskusje i obelgi Taki jest porabany Internet w tym Swiecie , kibicom, pilkarzom, Klubowi, pani sprzatajace, pani sekretarce, murawie, lawce trenerskiej, oprawie stadionowej, pomnik przed stadionem moze kmiotom przeszkadzac, wiecej Luziku na te pisemka na forum

odpowiedz
Marcinos - 12.11.2020 / 17:03, *.orange.pl

Z Jutarni List - sport:

Juranović 5,5 - pobjegao mu igrač za 2:1, on nije rješenje za Vatrene nego samo izbor iz nužde.
Uciekł mu gracz (którego krył) przy golu na 2:1 dla Turcji, nie jest on rozwiązaniem dla reprezentacji tylko wyborem awaryjnym.

Z kolei z innych wypowiedzi, ludzie piszą że co prawda Turek mu uciekł ale spowodowane było to tym, że Vida zaspał przy zakładaniu pułapki ofsajdowej.
Drugi plus o którym piszą na portalach, Juranović nie radzi sobie tak źle z przodu - ale widać nie jest jeszcze zgrany z resztą zespołu (Podobnie jak w Legii w pierwszych meczach).

Szczerze powiedziawszy, jeśli rozegra się trochę bardziej w najbliższych meczach to ma szansę coś pograć w reprezentacji - aktualnie nie mają tam nikogo na PO , stawiają zwykle Uremovića albo Jedvaja, którzy w klubach grają jako ŚO.

odpowiedz
Zduneq - 13.11.2020 / 13:20, *.inetia.pl

@Marcinos:

Nawet jeśli faktycznie zgubił krycie i padła bramka to mimo wszystko jest numerem 3 reprezentacji wicemistrzów świata jeśli dobrze pamiętam.Ilu jest grających chorwatów na pozycji PO?Zakłdam że więcej niż 3, także mając w składzie obrońcę numer 3 wicemistrzów świata raczej nie można narzekać.

odpowiedz
Graba80 - 12.11.2020 / 15:30, *.com.pl

W przerwie meczu, jeden z Chorwatów dostał pozytywny wynik na covid....
Ciekawe czy reszta z nich z automatu nie bedzie zamurowana na dwa tygodnie....

odpowiedz
Gienek - 12.11.2020 / 11:35, *.netfala.pl

Każdemu mógł się zdarzyć taki babol, jak w meczu z amiką. Najważniejsze, że Legia wyciągnęła zwycięstwo mimo przegrywania do przerwy. Juranović gra coraz lepiej i powinniśmy mieć coraz więcej pociechy z jego gry :-)

odpowiedz
czizys - 12.11.2020 / 09:33, *.virginm.net

Wy tu tak na powanie go hejtujecie? Czy tylko macie takie poczucie humoru? A moze jestescie nacpani od miesiecy ? Hehehe
Przeciez to jest zawodnik na poziomie Vesovicia!! Zaj...al babola na wspole z Borucem... A wy juz o mieszacie z blotem polglowki... nie ladnie

odpowiedz
Matigol - 12.11.2020 / 11:40, *.orange.pl

@czizys: 100 % racji i poparcia. Taki już mamy naród i taki "sport narodowy" żeby pluć, hejtować, wyżywać się , linczować i palić na stosie za jedno potknięcie. Swojak każdemu się może zdarzyć (dziwny był, to fakt). Ale generalnie grajek dobrze rokuje, widać że jest ambitny, sporo widzi, ma umiejętności i powinniśmy się cieszyć że mamy alternatywę dla Veso (a tak naprawdę w tej chwili jedyną opcję bo mistrza kierownicy Stolarskiego pominę milczeniem). Jak dla mnie dobry transfer i możemy mieć z niego jeszcze sporo radości. Więc kubeł zimnej wody na rozgrzane łby i trochę cierpliwości oraz obiektywizmu. Powodzenia Jura !

odpowiedz
asd - 12.11.2020 / 11:47, *.chello.pl

@czizys: wyluzuj, w internecie każdy pierwszy do hejtowania (gdzieś trzeba wypluć frustrację, że samemu się w życiu nie układa). A ci, co go tak teraz obrażają, kiedy on strzeli dla nas bramkę, to pierwsi będą skandować jego nazwisko. Opiniami internetowych noname'ów nie wolno się przejmować.

odpowiedz
Szczęściarz - 12.11.2020 / 00:00, *.plus.pl

a wiedział do której bramki ładować?

odpowiedz
sidik - 12.11.2020 / 09:15, *.proxnet.pl

@Szczęściarz: :D :D :D

odpowiedz
Alex Bielany - 11.11.2020 / 21:53, *.centertel.pl

Dobrze, dobrze będzie mozna go opchnac za lepsza kasę, ktoś sie nabierze, ze gra w kadrze wicemistrzów świata, opedzlowac jak tylko Vesovic sie wyleczy

odpowiedz
Le Ja - 12.11.2020 / 01:01, *.orange.pl

@Alex Bielany : Potwierdzam, w pierwszej połowie na jedną, w drugiej na drugą bramkę.

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.11.2020 / 21:17, *.chello.pl

Podobno strzelał na dwie bramki

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 11.11.2020 / 22:24, *.tpnet.pl

Puknij się w leb

odpowiedz
Hugon - 11.11.2020 / 22:50, *.vectranet.pl

@Wiem co mówię : Widzisz gamoniu jest zawodnikiem uniwersalnym.

odpowiedz
Wiem co mówię - 12.11.2020 / 17:05, *.chello.pl

@Hugon: jacy wy jesteście smetni

odpowiedz