Wiktor Piec w finałowej walce MP U-14 kat. -62kg
REKLAMA

Srebro Wiktora Pieca w MP U-14

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Kostrzynie nad Odrą odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym, w których startowało trzech zapaśników Legii. Srebrny medal MP do lat 14 w kategorii wagowej -62 kg wywalczył Wiktor Piec, który w finałowej walce przegrał 2:10 z Bartłomiejem Nowakowskim (Mazowsze Tereson). Przy stanie 2:2, na półtorej minuty przed końcem walki, nasz zawodnik doznał kontuzji (potrzebna była pomoc medyczna), ale nie poddał się i walczył do końca. Miejsce 13. w tej samej kategorii wagowej zajął Kajetan Kołosiński.

W kategorii -68kg Victor Obarzanek był bliski strefy medalowej, ale w decydującej walce przegrał 1:3 z Wiktorem Kozłowskim (GSZS Rybno) i ostatecznie zajął miejsce piąte. Legionista wygrał trzy wcześniejsze walki (z Jakubem Ścisławskim, Igorem Czyżewskim i Michałem Graczem) oraz przegrał w Wiktorem Proksą.

W klasyfikacji drużynowej, Legia sklasyfikowana została na miejscach 15-17.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.