fot. Jacek Wójcikowski
REKLAMA

Nowe bluzy w sklepie Żyleta i Legia FanStore

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sklepie "Żyleta" miała miejsce premiera nowej kolekcji bluz. Do sprzedaży trafiły cztery nowe modele - do wyboru są zarówno klasyczne bluzy "Żyleta" (bez kaptura i suwaka), jak również bluza z kapturem i kieszenią z przodu oraz dwie bluzy rozpinane na suwak. Każda z nich kosztuje 170 złotych. Kupując pomagacie utrzymać legijny sklep w czasie pandemii.

Z kolei w Legia FanStore pojawiły się dziecięce bluzy i koszulki. Większość z nich to wzory dla dzieci znanych już produktów dostępnych w ostatnich kolekcjach jedynie w dużych rozmiarach. Ponadto pojawiły się także wzory z Misiem Kazkiem. Koszulki kosztują od 50 do 60 złotych, z kolei bluzy od 140 do 170 zł.

Nowości ze sklepu Żyleta:





Wybrane nowości z Legia FanStore:




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Kris - 19.11.2020 / 16:41, *.com.pl

Miś Kazek bez portek lata... co to się stało?

odpowiedz
Stan - 18.11.2020 / 15:46, *.vectranet.pl

30 duszki ,max

odpowiedz
Krzysztof Bartnicki - 17.11.2020 / 21:43, *.play-internet.pl

Ile ta bluza dla mlodego? Jakie macie rozmiary? Mlody ma 5 lat. Jak przasylka jak platnosci? Chodzi o bluze : War Sza Wa dla dziecka.

odpowiedz
Warszawiak - 17.11.2020 / 20:33, *.vectranet.pl

Subiektywnie przyznam, że całkiem fajna ta kolekcja z Żylety. Brawo za wzory.

odpowiedz
M - 17.11.2020 / 16:45, *.centertel.pl

Wkoncu jakas wyjsciowa bluza a nie nawalone napisow i buldogow po całej bluzie

odpowiedz
td - 17.11.2020 / 16:07, *.centertel.pl

Druga od góry najlepsza.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 17.11.2020 / 16:02, *.255.243

Dlaczego nie ma dla kobiet bluz?? To są tak samo Legionistki jak i faceci.

odpowiedz
oLaf - 17.11.2020 / 14:30, *.vectranet.pl

na czarnej super jest "pasek na rękawie" z żyletek złożony : )

odpowiedz
Mrok - 17.11.2020 / 13:49, *.chello.pl

Zaprezentowane wzory nie powalają ale trzeba przyznać, że zestawienie kolekcji oficjalnej z nieoficjalna znacznie ciekawiej wypada dla tej drugiej. Niektóre całkiem kolorystyki sensowne.

Oficjalny sklep chyba powoli umiera. Po zmianie ITI przez pewien czas był boom na gadżety, wydawało się że sprzedaż pamiątek i ciuchów Legii będzie się rozwijała, w ofercie wtedy były naprawdę fajne gadżety. Od kilku lat to siadło kompletnie. Wzory są tandetne. Teraz nawet odznaki nie było z powodu ostatniego mistrzostwa. Z roku na rok jest coraz gorzej a ofertowo szorujemy po dnie.

odpowiedz
Jerry - 18.11.2020 / 08:11, *.plus.pl

@Mrok: To samo chciałem napisać. Oficjalny sklep to dno od dłuższego czasu. To nie przystoi najsłynniejszymi klubowi Polski.

odpowiedz
lucho_83 - 17.11.2020 / 12:22, *.chello.pl

Ta szara z żylety jest zarąbista!!!

odpowiedz
ding - 17.11.2020 / 13:31, *.chello.pl

@lucho_83: Fajnie, że w końcu zmienili grafika, bo na poprzednie projekty patrzeć się nie dało.

odpowiedz