Aleksandra Niewiadomska, Karol Łada (trener) oraz Kacper Glinicki
REKLAMA

Cztery medale na Mistrzostwach Warszawy w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Legii zdobyli cztery medale na drugich kick-bokserskich mistrzostwach Warszawy w formule K-1, które odbyły się w ostatni weekend w Legia Fight Club. Mistrzostwo stolicy wywalczyli Aleksandra Niewiadomska (kat. -65kg), Kacper Glinicki (kat. -63,5kg). Niewiadomska ponadto wywalczyła srebrny medal w kat. -60kg i została uznana najlepszą zawodniczką turnieju. Srebro zdobył również Bartłomiej Salak (-67 kg).

Srebrny medalista Mistrzostw Polski, Mariusz Nowosad, w kat. +91 kg odpadł w ćwierćfinale i został sklasyfikowany na miejscu ósmym.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.