Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plusy listopada: Mladenović i Martins

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W listopadzie legioniści rozegrali pięć meczów - jeden pucharowy z Widzewem Łódź i cztery w lidze z Wartą Poznań, Lechem Poznań, Cracovią i Piastem Gliwice. Najwięcej plusów, bo aż trzy zgromadzili: Andre Martins i Filip Mladenović. Najniższej w naszej klasyfikacji znalazł się Walerian Gwila, któremu wystawiliśmy dwa minusy.

Po trzy pozytywne oceny w tym miesiącu zebrali Andre Martins i Filip Mladenović. Portugalczyk widać, że wraca do swojej optymalnej formy, za to Serb pokazał się w listopadzie z bardzo dobrej strony. Po dwa plusy otrzymali: Cezary Miszta, Igor Lewczuk i Michał Karbownik. Najgorzej wypadł Walerian Gwilia, jednak ten nisko w klasyfikacjach jest już od kilku miesięcy.

Andre Martins - 3
Filip Mladenović - 3
Cezary Miszta - 2
Igor Lewczuk - 2
Michał Karbownik - 2
Bartosz Kapustka - 3 / 2
Artur Jędrzejczyk - 2 / 1
Josip Juranović - 2 / 1
Artur Boruc - 1
Kacper Skibicki - 1
Mateusz Wieteska - 1
Luquinhas - 1
Tomas Pekhart - 1 / 1
Joel Valencia - 1 / 2
Paweł Wszołek - 1 / 2
Rafael Lopes - 1 / 2
Luis Rocha - 1
Maciej Rosołek - 1
Paweł Stolarski - 1
Walerian Gwilia - 2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Hugon - 03.12.2020 / 23:09, *.vectranet.pl

Gruby za ostatni mecz powinien dostać 2- a tu 1 + jaja.

odpowiedz
Darek - 03.12.2020 / 17:24, *.t-ipconnect.de

Zgadzam sie Martins i Mladenovic na plus.Bardzo słabo Wszołek.Valencia to szkoda w ogóle na niego prądu.Rosołek nam przepadł.Powinien więcej grać chociażby za drewnianego Lopesa.

odpowiedz
Grzesiek - 03.12.2020 / 17:12, *.centertel.pl

Wszolek na dole????

Michniewicz wypier***j

odpowiedz
majusL@legionista.com - 03.12.2020 / 11:11, *.174.42

Witam. Gvilia niestety zjazd. Od dawna i to straszny!! Mladenovic się poprawil - rzeczywiscie przydatny. Choc ma irytujace te straty ....

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.