Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Z Piastem było nam łatwiej

Mishka, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Tak jak ostatnio w Warszawie bywało, zaczęliśmy to spotkanie bardzo dobrze. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, żeby objąć prowadzenie, ale tak się nie stało. Zabrakło skuteczności. Nad tym musimy pracować. Później mecz się wyrównał, Lechia zaczęła częściej operować piłką, dłużej ją utrzymywała. Przez pewien czas mieliśmy taki mecz bez sytuacji.

W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy wrócić do tego, co graliśmy w pierwszych minutach, skoncentrować na tym, żeby jak najdłużej utrzymać piłkę w grze, kreować akcje przez określone sektory boiska. Trzeba dodać, że Lechia to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Gra się przeciwko niej bardzo trudno, mało jest wolnych przestrzeni. Z Piastem było nam łatwiej przedostać się pod bramkę przeciwnika. Byliśmy jednak konsekwentni, strzeliliśmy dwie bramki i wygraliśmy, z czego się bardzo cieszę. Cieszy to, że nie straciliśmy bramki, bo ostatnio zaczęło się mówić, że Legia ma dziurawą obronę, co w moim odczuciu nie jest prawdą. Możemy spokojnie przygotowywać się do meczu z Wisłą Kraków.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Pusia - 06.12.2020 / 13:37, *.vectranet.pl

Zwolinski do Legii! Pewniak!

odpowiedz
robby - 06.12.2020 / 08:35, *.vectranet.pl

Vukovic 50 głosów oddał w ankiecie.

odpowiedz
Wukashi - 08.12.2020 / 06:54, *.orange.pl

@robby: 62 i rośnie.

odpowiedz
Pod(L) asiak - 06.12.2020 / 00:13, *.t-mobile.pl

Nie lubię C M ale jedno mu oddaje, drużyna gra konsekwentnie swoje, uważam że tego było nam trzeba. Legia To My, piłkarzy i trenerów z barwami bym nie wiązał, dla nich to praca, my jako kibice musimy to w końcu zrozumieć. CM(hahahaaa niezłe ma gość inicjały)

odpowiedz
Prucek - 06.12.2020 / 01:07, *.centertel.pl

@Pod(L) asiak : Lepsze niż twój nick.

odpowiedz
Pod(L) asiak - 06.12.2020 / 11:42, *.t-mobile.pl

@Prucek: że niby dlaczego pruczku? Jestem z Podlasia i napewno się tego nie wstydzę, jeśli ci to przeszkadza, często mam na sobie t-shirt Pod(L) asie wiec na sektorze zlokalizujesz mnie bez problemu. CM - Championship Manager

odpowiedz
oLaf - 06.12.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

@Prucek: nie mąć , trollu, idź do Poznania.

odpowiedz
Matigol - 06.12.2020 / 15:00, *.orange.pl

@Pod(L) asiak : A jak tam kolego na Podlasiu z Legionistami? Jeżdżę w twoje rejony dość często służbowo i z tego co się orientuję to granice naszych rewirów/wpływów przedstawiają się mniej więcej tak (patrząc od zachodu) : Łomża, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Drohiczyn, Biała Podlaska. Trzymaj się tam dzielnie wśród RaR-owców. Pzdr (L)

odpowiedz
geds - 07.12.2020 / 14:10, *.chello.pl

@Pod(L) asiak :
z Piastem nie grała konsekwentnie swojego strzeliła bramkę i oddała piłkę i pole Piastowi. Właśnie wtedy traciliśmy gole

odpowiedz
Hugon - 05.12.2020 / 22:55, *.vectranet.pl

Cesiu a co powiedział Zwoliński ,przyjdzie do LEGII.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.