Radość Martinsa i Pekharta - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-0 Lechia Gdańsk

Wracamy na swoje miejsce

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po bramkach Tomasa Pekharta i Rafaela Lopesa Legia Warszawa ograła na własnym stadionie Lechię Gdańsk. Wobec porażki Rakowa CzęstochowA "Wojskowi" wrócili tym samym na pierwszej miejsce w ligowej tabeli. W sobotnim spotkaniu legioniści zaprezentowali się z dobrej strony, jednak ponownie piętą achillesową była skuteczność pod bramką przeciwnika.

Od początku meczu lepiej prezentowała się Legia. Mistrzowie Polski postawili gościom trudne warunki gry, przez co nie mogli oni zbytnio rozwinąć się w ofensywie. Kilkanaście minut po pierwszym gwizdku gospodarze powinni wyjść na prowadzenie. Z prawej strony pola karnego piłkę wstrzelił Luquinhas i z najbliższej odległości bliski trafienia był Tomas Pekhart. Czech był jednak minimalnie spóźniony. Z biegiem czasu Lechia zaczęła się odgryzać. W 22. minucie po dośrodkowaniu główkował Łukasz Zwoliński. Futbolówka szczęśliwie minęła lewy słupek bramki Boruca. Za chwilę odpowiedzieli gracze Czesława Michniewicza. Michał Karbownik krótko rozegrał piłkę z Bartoszem Kapustką, ten podał do Luquinhasa, któremu niestety zabrakło precyzji. To była kolejna świetna akcja Legii zakończona niecelnym strzałem.

Przewaga Legii nie podlegała dyskusji, jednak podobnie jak w poprzednich meczach, tak i w tym, brakowało skuteczności. Wkrótce na lewej flance ponownie z dobrej strony pokazał się Karbownik, który podał do Kapustki. Ten jednak był trochę źle ustawiony i nic z tego nie wyszło. Warto zaznaczyć, że tego dnia niezwykle aktywny na lewej stronie był Mladenović. Serb chciał pokazać się na tle były kolegów, dlatego harował zarówno w defensywie jak i ofensywie.

fot. Woytek / Legionisci.comfot. Woytek / Legionisci.com

Kilka minut po zmianie stron, piłka po raz pierwszy zatrzepotała w siatce. Po wrzutce z rzutu wolnego i przedłużeniu podania przez Artura Jędrzejczyka, Dusana Kuciaka pokonał Paweł Wszołek. Sędzia liniowy słusznie jednak zasygnalizował pozycję spaloną. Ogółem jednak pierwszy kwadrans drugiej odsłony był wyrównany. Gdańszczanie zaczęli grać bardziej ofensywie i nie starali skupiać się tylko na defensywie. W 61. minucie zobaczyliśmy jednak wreszcie pierwszego gola. Luquinhas dostał piłkę na lewej stronie, dokładnie dośrodkował prawą nogą do Pekharta, a ten wykorzystując swoją ponadprzeciętną grę głową, pokonał bezradnego Kuciaka. Dla czeskiego snajpera było to tym samym już 10. trafienie w Ekstraklasie.

Legioniści nie zamierzali zadowolić się jednobramkową przewagą. Cały czas budowali kolejne akcje ofensywne, zmuszając wkrótce bramkarza Lechii do kolejnych interwencji. W 71. minucie zza pola karnego z półwoleja strzelił Kapustka, a kilka minut potem szczęścia spróbował Josip Juranović. Dwukrotnie na posterunku był jednak Kuciak. Lechia robiła zmiany, zmieniając swój styl gry na bardziej ofensywny, jednak obrona Legii nie dawała się zaskoczyć.

W doliczonym czasie gry za ostry faul na Kapustce z boiska wyrzucony został Tomasz Makowski. W ostatniej akcji spotkania rezultat ustalił Rafael Lopes, który z najbliższej odległości dobił piłkę odbitą przed siebie przez Kuciaka.

Po meczu w tunelu prowadzącym do szatni dwóch zawodników otrzymało drugie żółte kartki. Paweł Gil napomniał Igora Lewczuka i Michała Nalepę.

Ekstraklasa
12. kolejka
#LEGLGD
bez udziału publiczności
Warszawa
5.12.2020
20:00
Legia Warszawa
Lechia Gdańsk
Legia Warszawa
2-0
Lechia Gdańsk
61' Pekhart
90+5' Rafael Lopes
(0-0)
1 Artur Boruc
2 Josip Juranović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
22 Paweł Wszołek 78'
24 Andre Martins
67 Bartosz Kapustka 92'
14 Michał Karbownik
82 Luquinhas
9 Tomas Pekhart 78'
35 Cezary Miszta
41 Paweł Stolarski
99 Bartosz Slisz 92'
4 Mateusz Wieteska
17 Mateusz Cholewiak 78'
7 Domagoj Antolić
71 Kacper Skibicki
39 Maciej Rosołek
21 Rafael Lopes 78'
Dusan Kuciak 12
Rafał Pietrzak 2
Kristers Tobers 4
Michał Nalepa 25
69' Bartosz Kopacz 5
86' Jarosław Kubicki 6
Tomasz Makowski 36
69' Conrado 20
69' Kenny Saief 15
Łukasz Zwoliński 9
76' Flavio Paixao 28
Zlatan Alomerović 1
Mario Maloca 22
69' Karol Fila 19
Jakub Kałuziński 88
Mateusz Żukowski 17
69' Omran Haydary 8
69' Jaroslav Mihalik 11
76' Maciej Gajos 7
86' Jakub Arak 18
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski, Bartosz Kot
Trener: Piotr Stokowiec
Asystent trenera: Łukasz Smolarow
Kierownik drużyny: Patryk Dittmer
Lekarz: Robert Dominiak
Masażyści: Filip Wieczorkiewicz
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Marcin Borkowski
Techniczny: Karol Iwanowicz
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (77)

+dodaj komentarz
Pyton - 07.12.2020 / 11:33, *.plus.pl

Z tym wracamy....To musimy poczekać na kolejne rozgrywki w pucharach i kolejną kompromitację.

odpowiedz
Wojtek86 - 06.12.2020 / 14:12, *.chello.pl

Nasze miejsce jest w europejskich pucharach. Fajnie, że wygraliśmy ale bez gry w pucharach wygrywanie bananowej ligii mnie nie rajcuje.

odpowiedz
Komentator - 06.12.2020 / 18:07, *.vectranet.pl

@Wojtek86: Jak wielu z nas mordo.
... kiedyś Mioduski odpuści i wrócimy na swoje miejsce.

odpowiedz
grzesiek - 06.12.2020 / 18:51, *.centertel.pl

@Komentator: mioduski raz. A reforma ligi dwa. Esa 37 przestaje funkcjonowac wyniki powinny sie za jakies 2-3 lata ppprawic. Choc i tak wolalbym zeby bulo tak jak kiedys 16 druzyn a nie 18

odpowiedz
znajca - 07.12.2020 / 07:34, *.com.pl

@Wojtek86:
Nic dodać, nic ująć. Europuchary są kwintesencją krajowych rozgrywek ligowych. Po ostatnim, kolejnym blamażu oglądam mecze ligowe bez jakichkolwiek emocji. Cóż z tego, że Legia znowu zdobędzie mistrza, skoro od kilku lat dostaje łomot od drużyn z Luksemburga, Mołdawii albo jakiegoś Azerbejdżanu? Oczywiście, nic nie ujmując wymienionym nacjom.

odpowiedz
Wojtek86 - 07.12.2020 / 11:24, *.net.pl

@znajca: Pozostaje wierzyć, że może tym razem się uda.

odpowiedz
Ehhh - 07.12.2020 / 14:51, *.vectranet.pl

@Wojtek86: kiedyś Twoje pozostaje wierzyć to bym powiedział ,człowieku co ty gadasz ,dzisiaj racje masz

odpowiedz
Wojtek86 - 07.12.2020 / 15:38, *.net.pl

@Ehhh: Za takie słowa kiedyś to sam bym sobie dał po ... :)

odpowiedz
Gienek - 06.12.2020 / 13:29, *.play-internet.pl

Gra Legii może nie jest porywająca, ale trzeba przyznać, że punktujemy bardzo dobrze. W ostatnich 8 meczach 6 zwycięstw i 2 remisy to jest bardzo solidny wynik. Dobrze byłoby wygrać oba pozostałe mecze przed przerwą zimową, wówczas przewaga nad peletonem byłaby pokaźna, a w tym sezonie mamy tylko 30 kolejek, więc można pokusić się o mistrza gdzieś w okolicach 25 kolejki :-)

odpowiedz
Wojtek86 - 07.12.2020 / 13:37, *.244.9

@Gienek: Mnie przede wszystkim zastanawia jak Czesio wykorzysta przerwę zimową aby popracować z zespołem. Ponadto zastanawiam się jakie klub przeprowadzi transfery i z jakimi zawodnikami się przyjdzie nam pożegnać.

odpowiedz
griff - 06.12.2020 / 12:46, *.chello.pl

Pekhart powinien dostawać piłki tylko na "piętro". Szybki "parter" z jego wzrostem to przeważnie zmarnowanie sytuacji. Wszołek zaczyna bardzo szybko oddychać rękawami ale dopóki nie wróci Veso, trzeba go męczyć bo alternatywy z prawej strony na razie nie ma. Mladenović widać było, że miał dylemat-niby grał przeciwko Lechii ale starał się im zbytnio nie zaszkodzić. Dośrodkowania niby na akcję bramkową ale Kuciak bezproblemowo miał je wyłapane. Bałem się o Lewczuka bo on po żółtku często inkasuje czerwień ale tym razem nie był aż tak zachłanny. Generalnie meczyk na plus i oby tak dalej.

odpowiedz
Juras - 06.12.2020 / 11:54, *.plus.pl

Nie mogę patrzeć na Wszołka. Od roku nie zagrał dobrego meczu i ciągle gra w pierwszej 11. Tragedia!!

odpowiedz
Autor - 07.12.2020 / 10:52, *.virginm.net

@Juras: Przeciez on ma cel... Reprezentacja! Buahaha gwiazdorek nastepny! Czekam na powrot Vesovicia i Pawciu na lawke!

odpowiedz
Pekhart kot - 06.12.2020 / 10:55, *.play-internet.pl

To jak ten chłop gra w powietrzu to jest majstersztyk. Obejrzyjcie powtórkę i zobaczcie jak zdemolował w pojedynku obrońcę Lechii (zgodnie z przepisami). Trochę te jego gole głową przypominają jak w Nba były podania na zrobienie wsadu i gracz który potrafił to robić tak wykańczał akcje. Oczywiście ze względu na swój wzrost ma pewne ograniczenia techniczne ale rekompensuje to świetną grą głową, timingiem w polu karnym, dobrym zastawianiem się i utrzymaniem przy piłce, jak na polskie warunki to dobry gracz, zresztą z jakiegoś powodu dostał powołanie do kadry.

odpowiedz
gazza - 06.12.2020 / 09:56, *.inetia.pl

Legia nie ma napastnika - Tak jest od kilku lat...
Pekhard to druga liga a nie napastnik na ekstraklasę !

odpowiedz
Levinho.onet.pl - 06.12.2020 / 15:09, *.orange.pl

@gazza: Tak kolego, masz rację, Czesław chce grać kombinacyjnie, po ziemi, a to za trudne dla Pekharta, choć za te 10 bramek plusik, tak samo Cholewiak sprowadzony przez Vuko, do tej jego prymitywnego stylu pasował, mało tego był chwalony, kiedy jednak ma zagrać szybko po ziemi ginie w tłumie,progi też za wysokie,

odpowiedz
(L) - 06.12.2020 / 08:46, *.jmdi.pl

Juranovic 6 i Mladenovic 5 po za tym: Karbo, Luquinhas, Kapustka też 5 dam. Wszołek jak na swoje możliwości wczoraj przeciętnie. Natomiast Pekhart to cholerny drewniak to dramat co ten facet robi jako napastnik - krzyżówka Rasiaka z Kulenovicem. Jędza i Lewczuk też bardzo słabo. Zachwycony jestem Juranovicem i to jaki ten chłopak ma dynamit i pomysł na grę. Z drugiej strony równie świetny Mladenovic.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 06.12.2020 / 09:52, *.chello.pl

@(L): Strzela bramki potrafi,przyjąć zostawić.Czego oczekujesz od napastnika jego wzrostu?

odpowiedz
(L) - 06.12.2020 / 10:14, *.jmdi.pl

@Fan.Grotyńskiego:
Wiesz co piłkarskiego sprytu. On strzela bramki tylko jak mu piłka na łeb spadnie. Zobacz jak zrypał podanie Lukiniasa wystarczyło nogę dostawić. W pierwszej połowie jak próbował kiwnąć to się prawie wywalił:/

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 06.12.2020 / 10:34, *.chello.pl

@(L): Zgadzam się że czasem,prostą sytuacje zmarnuje ale i tak jest lepszy od 3/4 napastników w naszej kochanej lidze.

odpowiedz
Szpic - 06.12.2020 / 13:52, *.chello.pl

@(L): Jak chcesz wirtuoza w ataku to załatw Legii Neymara.

odpowiedz
(L) - 06.12.2020 / 17:43, *.jmdi.pl

@Szpic: Ale taki Carlitos w formie byłby jak ta lala

odpowiedz
JACUNHO - 07.12.2020 / 00:07, *.kampinostelco.pl

@(L):
Wątpię że to było podanie od Lukiego. Bardziej niecelny strzał a Thomas po prostu nie zdążył (inna sprawa że mógl)
Jednak za to jak zawalił kontrę kiedy wychodzili trzech na jednego to woła o pomstę do nieba

odpowiedz
robby - 06.12.2020 / 08:34, *.vectranet.pl

Nie cieszta się z tych bramek Pekharta za bardzo. Ten koleś to automat, strzela jak kałasznikow. Na bank w zimie jakieś turasy czy araby rzuca na stół 5 baniek, które Mioduch schowa do skarpety, a napadzie będzie grał Sonogo.

odpowiedz
dejne3 - 06.12.2020 / 10:24, *.plus.pl

@robby: A jaki ma grać ,Miodek i jego sztab kupują za czapkę gruszek albo kto ma wolną karę, wystarczyło Świerczoka kupić i po temacie .Pekhart w tej lidze sobie radzi jako tako na arenie Europejskiej nie ma szans ,jest za wolny ,mało statyczny a jeżeli wylozy ktoś za niego grubą kasę to go sprzedać ,on już więcej nic już nie osiągnie

odpowiedz
GD - 06.12.2020 / 19:47, *.chello.pl

@dejne3: Tak, mało statyczny... Co to ma znaczyć?

odpowiedz
Hiszpan - 06.12.2020 / 07:53, *.telnaptelecom.pl

Zaczyna to wyglądać nieźle. Teraz trzeba tylko zwolnić z listy płac Cierzniaka, Stolarskiego,Wieteska, Valencia, Sanogo, Kante, Ramy. Dołączyć kilku młodych. Kupić stopera, pomocnika i napadziora do współpracy z Pekhartem i można oczekiwać sukcesów. Jak dla mnie może być Simic,Ivi Lopez i Ramirez

odpowiedz
Quick - 06.12.2020 / 09:53, *.chello.pl

@Hiszpan:
Valencia jest u nas za darmo.

odpowiedz
Karniszewski Mariusz - 06.12.2020 / 07:11, *.chello.pl

Oprócz bramki słaby mecz Pektara, potrzebujemy technicznego napastnika z kiwką a Pektar to drewniak.

odpowiedz
Do Rafix - 06.12.2020 / 01:54, *.t-mobile.pl

Głupi jesteś jak but. Żal czytać twoje wypociny.

odpowiedz
trollu - 06.12.2020 / 00:27, *.vectranet.pl

nie oglądałem dziś meczu ale widzę po komentarzach że tragedyji nie było,lechia w sumie nie prezentuję żadnego poziomu,ale kto w tej dupoklasie prezentuje,ważne 3 punkty

odpowiedz
Arek - 06.12.2020 / 00:16, *.tpnet.pl

Ważne 3 punkty. Mam nadzieję, że Kapucha cały, bo wejście na złamanie jak nic.

odpowiedz
I tak - 05.12.2020 / 23:30, *.252.31

✨⚽️⚽️✨Brawo!

odpowiedz
(L) - 05.12.2020 / 23:14, *.252.130

Szkoda że CM nie patrzy na grę zawodników i ogólnie zespołu tylko na wyniki i na ich podstawie ustala skład

odpowiedz
Adi - 05.12.2020 / 22:47, *.play-internet.pl

Utrzymujemy sie przy piłce a z glosnikow gwizdy nosz kurde nawet chamstwo w glosnikach puszczają.

odpowiedz
???????????? - 05.12.2020 / 22:51, *.vectranet.pl

@Adihaaaaa ,dobre :

odpowiedz
S(L) G - 06.12.2020 / 10:25, *.t-mobile.pl

@Adi: Ja słyszałem nawet "trójka do zera..." przy stanie 0:0. ????????????

odpowiedz
Adi - 06.12.2020 / 11:05, *.play-internet.pl

@S(L) G: No tragedia. Mozna wykorzystac ten czas i wprowadzic nowe zwyczaje bardziej kulturalne jak na kraj w srodku Europy.

odpowiedz
Pantera - 05.12.2020 / 22:45, *.ostnet.pl

Lopes strzela drugiego gola dla legii i drugi ???? gol po którym sędzia nie znawia ???? meczu super ????

odpowiedz
Seba8102 - 05.12.2020 / 22:55, *.vectranet.pl

@Pantera : do szkoły matole. Nazwy własne piszemy z wielkiej litery, a sędzia to wznawia jeśli już.

odpowiedz
Lupus - 06.12.2020 / 00:06, *.centertel.pl

Bohater ostatniej akcji.

odpowiedz
E(L)ninio - 06.12.2020 / 01:51, *.interkam.pl

@Seba8102 : Ty magister, wielką literą nie z wielkiej. Z wielkiej to Ty jesteś wsi.

odpowiedz
Michał - 05.12.2020 / 22:38, *.plus.pl

Dziękuję za 3 punkty i zwycięstwo.Dalej szkoda że Waldek z Piastem nas wyru..l.Trenować na treningach cały tydzień skuteczność skuteczność i jeszcze raz skuteczność a może 23456789 skuteczność!!!!Czesiu skuteczność.Dawać na trenera skuteczności Alexa Del Piero albo Roberto Nahtlo!!!!!Pozdro dla wszystkich LEGIONISTÓW!!!CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!Dzisiaj Arturo Boruc podobał mi się jak ich opie...lal że nie miał do kogo zagrać z własnego pola karnego.Pozdro Arturo i tak trzymać.Zawsze kiełbasy do góry i golimy nastepnych.Luqi dzisiaj na + nareszcie asysta bramki.Pozdro

odpowiedz
Michał - 05.12.2020 / 22:48, *.plus.pl

@Michał: Roberto Baggio

odpowiedz
Adi - 05.12.2020 / 22:33, *.orange.pl

Gra nie porwała ale wazne trzy punkty z niezłym rywalem. Brawo.

odpowiedz
kermit - 05.12.2020 / 22:33, *.chello.pl

Pekhart jesteś Legionistą.

odpowiedz
A my swoje... - 05.12.2020 / 22:32, *.play-internet.pl

Laga na Pekharta i do przodu! Tylko Legia!

odpowiedz
filand - 05.12.2020 / 22:27, *.inetia.pl

Gratulacje i owacje na stojąco z Warszawy.
Pekhart. Przepraszam. Nazwałem Ciebie szrotem i odrzutem z Hiszpani. Ty masz prawo powiedzieć ,że nie znam sìę na piłce nożnej.
Pekhart ⚽️
Lopes ⚽️
Dziękuję.

odpowiedz
Rafix - 05.12.2020 / 23:45, *.chello.pl

@filand: nie myliłeś się to jest szrot, tak jaki i Lopez. W pierszej połowie dwie 95% okazje zmarnowane przez Pekharta. Gol bo jest wysoki i dostał dokładną piłkę.
Brakuje napastnika i środkowych obrońców.
Zmiennicy Cholewiak i Lopez to dzisiaj nawet nie B klasa. Przyjęcie pilki przez Lopeza przy linii bocznej to była magia :))

odpowiedz
filand - 06.12.2020 / 02:54, *.inetia.pl

@Rafix:
Wymień mi nazwiska zawodników, którzy strzelili bramki w tym meczu .Zwycięzców się nie sądzi.Trzy punkty to są 3 punkty. Za styl i wrażenia artystyczne to punkty są przyznawane w innej dyscyplinie.
Coś jeszcze????

odpowiedz
Rafix - 06.12.2020 / 09:36, *.chello.pl

@filand: Jak będziemy zadawalać się 3 punktami z przeciętnymi drużynami z ekstraklasy to potem nie mniejmy wielkich oczekiwań w Europie.

odpowiedz
dino - 05.12.2020 / 22:26, *.vtelecom.pl

Po 45 minutach wyłączyłem TVP Sport i poszedłem czytać autobiografie Koseckiego poziom 1szej połowy żenująco niski z obu stron

odpowiedz
filand - 05.12.2020 / 22:33, *.inetia.pl

@dino:
Jeśli mogę coś doradzić...Czytaj ⚽️Wielkie oszustwo⚽️ autor Ben Macintyre...

odpowiedz
Czech - 05.12.2020 / 22:19, *.253.33

Pekhard tyłem gra klasa. O golu nie wspomnę. Liczę straty Karbownika- wyszło że wszystkie.

odpowiedz
Zdziwiony - 05.12.2020 / 22:28, *.elartnet.pl

@Czech: Pekhard?????????? Nigdy w Legii nie było takiego, zmień dostawcę.

odpowiedz
Bartosz83 - 05.12.2020 / 22:17, *.lukman.pl

Brawa dla drużyna za zwycięstwo . Na puchary taka gra jest niewystarczająca, ale trzeba skupić się na ostatnich spotkaniach w tym roku. Zatem cieszmy się z trzech punktów

odpowiedz
Vuko - 05.12.2020 / 22:15, *.253.33

Karbownika wsadźcie jutro w samolot. Same straty. Lewczuk i Jedza nie nadążają. Reszta super.

odpowiedz
Zbyszek - 05.12.2020 / 22:15, *.plus.pl

Ten Makowski powinien sobie z pół roku odpocząć od gry. Złamany piszczel to już piłkarska emerytura. Mało brakowało

odpowiedz
Normalny człowiek - 05.12.2020 / 22:13, *.chello.pl

Wygrana cieszy, lider cieszy, poziom piłki nożnej w Polsce martwi

odpowiedz
Autor - 05.12.2020 / 22:08, *.virginm.net

Wszołek: "moim celem jest powrót dla reprezentacji..."
Hahahaha
Gwiazdeczka z championship.... Się nadajesz do kurva termalici co najwyżej!

odpowiedz
ja - 05.12.2020 / 22:38, *.elartnet.pl

@Autor: A ty nadajesz się do egzaminu poprawkowego z języka polskiego [ Nie "termalici", lecz "Termaliki". 2 [słownie: dwa] błędy w jednym wyrazie to sporo, poza tym Championship, zamiast championship. Oj ałtor, ałtor, co z ciebie wyrośnie...

odpowiedz
Arek - 06.12.2020 / 00:13, *.tpnet.pl

@Autor: dla reprezentacji? kurva! hahahahaaaaaaa:) Gwiazdeczka z Białego. Tam takie rzeczy się dzieją.

odpowiedz
Autor - 06.12.2020 / 09:01, *.virginm.net

@Arek: I prosze dwa typy najebani taniá vódká muszá pruc sie o bledy hahah. Komentarz pisany na szybko i slownik tez wstawi czasem zle slowo. Niby czemu mialbym pisac championship z duzej? Specjalnie to zrobilem, a innych klubow nazwy tez zawsze przekrecam. Menele hahah. Wszolek to jest komediant i niech spierdala, gorszy od Kucharczyka bez dwoch zdan. A wy Pawcia koledzy domyslam sie haha bo kto oglada ostatnio jego wyczyny ten wie.

odpowiedz
Wawa - 05.12.2020 / 22:06, *.124.248

Cholewiak kilka minut a tragiczne
Kapustka Jura Pektar mega
Reszta dupy nie urywa

odpowiedz
krystiantyp - 05.12.2020 / 22:06, *.248.132

Bardzo fajny mecz Juranovica - dużo podłączeń do ofensywnych akcji, z tyłu też całkiem nieźle. Oby tak dalej.

odpowiedz
zgred - 05.12.2020 / 22:04, *.vectranet.pl

Legia wygrywa i to jest najważniejsze i o to chodzi.Na styl przyjdzie jeszcze czas.Niektórym zawsze wszystko się nie podoba.W różnych mediach Legia najbardziej jest chwalona jak pięknie przegrywa ,a ja lubię zwycięską Legię.Brawo trener i zespół!

odpowiedz
Olo - 06.12.2020 / 11:39, *.chello.pl

@zgred: Ja na ten styl, to ileś lat już czekam. O wynikach nie mówiąc...

odpowiedz
Mietek - 05.12.2020 / 22:03, *.play-internet.pl

Bartek Kapustka coraz lepiej Brawo! Makowskiemu życzę ciężkiej kontuzji za to dziś zrobił

odpowiedz
jarekk - 05.12.2020 / 22:01, *.metrointernet.pl

Gratulacje. Wynik dobry, Lechia to trudny przeciwnik.

odpowiedz
Książę Nocy - 05.12.2020 / 22:01, *.inetia.pl

3 punkty i lider przynajmniej na tydzień i to tyle na temat meczu. Gra KOSZMARNA, brak taktyki, jakości, koncentracji, precyzji i liderów na boisku. W sumie brak wszystkiego. Kapustka najlepszy, chłopak się rozkręca i może nam dużo dać jeszcze. Cała reszta kopaczy bez komentarza (no może poza Luqim ale i on irytuje pod polem karnym).

odpowiedz
Pawcio - 05.12.2020 / 22:01, *.play-internet.pl

Ja się pytam kiedy Legia wygra mecz 3:0 albo bardziej pokaźnie a nie takie pitulitu 1:0, 2:1 albo jakieś 2:0. Te mecze są poprostu słabe a Legia wygrywa fuksiarsko.

My chcemy trenera a nie poznańskiego frajera!

odpowiedz
Seba8102 - 05.12.2020 / 23:01, *.vectranet.pl

@Pawcio: wtedy kiedy dostaniesz koronawirusa

odpowiedz
robochłop - 05.12.2020 / 22:00, *.tpnet.pl

wynik - gitarra...ale- schodzący z czerwoną kartką zawodnik Lechii (po wejściu na złamanie nogi wobec Kapustki) przybija se piątke z wchodzącym na boisko Sliszem...serio? on jest yebnięty? ten Slisz oczywiście...

odpowiedz
Pepe - 05.12.2020 / 22:39, *.chello.pl

@robochłop: a co miał mu w twarz napluć?

odpowiedz
robochłop - 05.12.2020 / 22:57, *.tpnet.pl

@Pepe: nie podawać ręki debilowi faulującemu kolegę z drużyny...co tu jest trudnego do zrozumienia?

odpowiedz
Hiszpan Junior - 05.12.2020 / 21:57, *.telnaptelecom.pl

i tak ma być
Co prawda poziom gry nie porywa i szczerze chyba
Jeden z gorszych meczów
To 3 punkty sie liczą i do przodu
Brawo legia!

odpowiedz