Filip Mladenović zagrał przeciwko byłym kolegom - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mladenović: Wszyscy zyskują na formie Pekharta

Wiśnia, źródło: TVP Sport

- Ciekawie jest, kiedy masz w zespole takiego zawodnika jak Pekhart - który doskonale czuje grę i zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu. Życzę mu, żeby dalej strzelał tak dużo bramek. Na jego dobrej formie zyskuje cała drużyna. Kiedy napastnik trafia do siatki, to my nic więcej w ofensywie robić nie musimy - powiedział po meczu z Lechią Filip Mladenović.

- Wiedzieliśmy, że Lechia zagra w ten sposób. Kiedy byłem jeszcze zawodnikiem tego klubu, to dokładnie poznałem styl pracy trenera Stokowca. Prowadzona przez niego drużyna zawsze dobrze się broni i tak samo było dzisiaj. W pierwszej połowie mieliśmy kilka dobrych okazji na otwarcie wyniku. Musieliśmy jednak cały czas trzymać odpowiednią dyscyplinę, ponieważ Lechia z biegiem czasu zaczęła atakować i grać coraz bardziej ofensywnie. W końcówce trafiliśmy po raz drugi, potwierdzając, że trzy punty były zasłużone - dodał Serb.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
znajca - 07.12.2020 / 07:49, *.com.pl

Nic nie ujmując Pekhartowi, jego umiejętności są... jakie są. Znalazł się chętny, żeby go zatrudnić i sowicie opłacać - jego zysk. Jest liderem klasyfikacji i jeżeli będzie zdrowy, to najprawdopodobniej na koniec sezonu zostanie królem strzelców. Jednakże, nie najlepiej to świadczy o poziomie naszej fantastycznej "ekstraklasy".

odpowiedz
Jano - 07.12.2020 / 13:55, *.orange.pl

@znajca:cóż tak krawiec kraje......... cieszmy się że strzela bramki i wykonuje swoją robotę co daje Legii punkty i to się liczy

odpowiedz
Karol Marczak - 06.12.2020 / 20:27, *.plus.pl

Brawo legia

odpowiedz
ElCiapas - 06.12.2020 / 07:14, *.vectranet.pl

W ogóle nie rozumiem krytyków Pekharta.Z tym wzrostem i z taką masą (ponad 90 kg) on nigdy nie będzie technikiem ale bardzo dużo daje zespołowi przy stałych fragmentach gry czy to pod bramką przeciwnika czy pod naszą.Nie jest też prawdą,że strzela tylko głową.Potrafi grać tyłem do bramki i umie wywalczyć sobie dobrą pozycję do strzału,dużo biega i jest bardzo aktywny.Naprawdę bardzo pozytywny zawodnik.Pozdrawiam id.....ów,którzy uważają,że jest trafiany piłką i dlatego strzela.

odpowiedz
Jano - 06.12.2020 / 09:25, *.orange.pl

@ElCiapas: 100% poparcia , a po drugie niechby stał przez 90 % meczy a potem przykładał głowę lub nogę kiedy trzeba to też nie można by go krytykować przy takich liczbach

odpowiedz
Remy - 05.12.2020 / 23:16, *.plus.pl

Pekhart gra świetnie głową, potrafi się kapitalnie odnaleźć pod bramką, przyzwoicie się zastawia. Ale... Zero predyspozycji do gry kombinacyjnej, zero szybkości, braki techniczne. Coś za coś. Strzela mnóstwo goli i daje nam punkty, ale pod grę się nie nadaje. Kante, mimo wszystko, o wiele lepszy.

odpowiedz
Jano - 06.12.2020 / 09:30, *.orange.pl

@Remy: Łatwo krytykować w kapciach przed telewizorem , ale powiedz znawco ilu znasz piłkarzy o takim wzroście i posturze którzy są wirtuozami techniki, on ma swoje zalety i świetnie je wykorzystuje, w przypadku napastnika liczy się skuteczność a on ją ma , więc może trochę lżej z tą krytyką

odpowiedz
ben - 06.12.2020 / 11:59, *.inetia.pl

Lepszy Kante w szpitalu niż bramki Pekharta? Pomyśl!

odpowiedz
REMY - 06.12.2020 / 12:36, *.plus.pl

@Jano: Czemu znawco? Czemu krytyka? To realna ocena. Widziałeś jak Pekhart strzelił prawą nogą na początku meczu? Widziałeś jak szybko biegł do kontry i jak koślawie podał do Karbownika, zamiast zrobić mu autostradę do Kuciaka? Widziałeś do ilu piłek nie zdążył z Karabachem? Wymyśliłem sobie jego braki?

odpowiedz
Remy - 06.12.2020 / 12:38, *.plus.pl

@ben: Kante jest dużo lepszy piłkarsko. Pekhartowi trzeba dorzucić na głowę, inaczej nie ma chłopa na boisku. Wczoraj było to widać kolejny raz.

odpowiedz
oLaf - 06.12.2020 / 14:31, *.vectranet.pl

@REMY: masz rację. Pekhart to straszny drewniak, chyba nikogo w życiu nie okiwał (na boisku ; ), i nie wygrał sprintu... dobrze gra głową i się zastawia ... czyli taki drugi Boruc ; )))
A tak serio to Legia np. z Piastem miała tyle sytuacji, ze powinno się skończyć 5:0 przy normalnym napastniku - ale jak się bierze gracza za darmo (czytaj: którego nikt w Europie nie chce - hm, ciekawe dlaczego???) to wiadomo, że padaka będzie...

odpowiedz
Jano - 07.12.2020 / 13:53, *.orange.pl

@Remy: Ale tacy o których ty piszesz to raczej w polskiej ekstraklasie nie grywają albo grywają krótko, a w przypadku napastnika ważna jest skuteczność a on ją ma, owszem nie jest wirtuoz piłki raczej rzemieślnik ale swoją robotę wykonuje dobrze bo jak sądzę napastnik który sam wygra mecz to raczej jest poza naszym zasięgiem.

odpowiedz