Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za sobotni mecz z Lechią Gdańsk przyznaliście Bartoszowi Kapustce. Występ pomocnika oceniliście na 4,6 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Mladenović, Juranović, Pekhart, Luquinhas i Andre Martins.



W sumie oceniało 651 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Kapustka 4,6
Mladenović 4,4
Juranović 4,3
Pekhart 4,3
Luquinhas 4,2
Andre Martins 4,0
Boruc 3,8
Karbownik 3,8
Jędrzejczyk 3,7
Rafael Lopes 3,7
Lewczuk 3,5
Wszołek 3,3
Slisz 3,3
Cholewiak 3,2

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
dzulius - 07.12.2020 / 19:24, *.vectranet.pl

Czy wy w ogóle oglądaliście ten mecz??

odpowiedz
Gie - 07.12.2020 / 14:55, *.orange.pl

Ta fajtłapa co strzeliła bramkę dostała 3.7. a Cholewiak czy gość, co wypracował mu 100% okazję Slisz 3,2?! No litości! Weźcie tego Lopesa tam skąd przyszedł. Albo wystawiajcie go tylko na mecze z Lechem. Tak jak Hamalainena, bo to podobna historia.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 07.12.2020 / 15:38, *.landirenzo.pl

@Gie: święte słowa ... jak patrzę że ta melepeta się szykuje do wejścia już mam dosyć meczu . On pomylił dyscypliny .. trenował rugby a gra w nożną . Może mu ktoś powie w końcu, że do przodu można podawac ....

odpowiedz
bum - 07.12.2020 / 19:06, *.virginm.net

Ale z was kasztany hahah. Gosc wchodzi i strzela! A Ci jakies aluzje maja haha. Jakby gral od poczatku i strzelal z taká czéstotliwosciá to ma krola strzelcow na 100we!!!!!!! Zagral mniej niz 20 minut i ma 2 bramki. Uwielbiam takich speców od wszystkiego. Idzcie janusze hooya sie znacie na pilce. Tyle haha

odpowiedz
Luis - 07.12.2020 / 20:51, *.chello.pl

@bum:
To że strzela bramki o niczym nie świadczy. Lopez jest tak słaby że nadaje się do dwójki podawać ręczniki.

odpowiedz
bum - 08.12.2020 / 15:56, *.virginm.net

@Luis: Jeszcze nie pogral tyle zeby to ocenic. To na pewno. A dwie bramki w tak krotkim czasie na boisku nie wskazujana to, ze jest taki slaby jak mowicie. Tyle... pozdro :)

odpowiedz
Luk - 07.12.2020 / 13:14, *.centertel.pl

Wszołek coraz słabszy. Przy dobrej formie Juranovicia Vesovic może grać w pomocy i bałkańska prawa strona może wyglądać naprawdę nieźle

odpowiedz
Arek - 07.12.2020 / 14:26, *.tpnet.pl

@Luk : Vesović to niech się najpierw porządnie wyleczy. Potem będzie długo dochodził do formy z przed kontuzji, bo że od razu na Bielsko wyjdzie w tamtej formie to ja bym nie liczył. W zasadzie to w ogóle nie liczę, że wyjdzie już na pierwszy mecz po przerwie. Prawda jest taka, że jak pod koniec sezonu zacznie coś grać, to będzie dobrze.

odpowiedz
Cyniek - 07.12.2020 / 18:03, *.play-internet.pl

@Arek: święte słowa myśla że jak wróci na boisko to już będzie grać jak przed kontuzją niestety dużo czasu upłynie by wrócił do tej formy co był

odpowiedz
Hugon - 07.12.2020 / 22:51, *.vectranet.pl

@Cyniek: Dobry piłkarz wraca szybko do formy tylko takie niedojdy potrzebują czasu na aklimatyzację.

odpowiedz
Arek - 07.12.2020 / 23:30, *.tpnet.pl

@Hugon: wypowiedź z cyklu: nie znam się, to się wypowiem.

odpowiedz
Autor - 08.12.2020 / 19:05, *.virginm.net

@Arek: Ty Pawel to ewidentnie Ty hahaha. Pod innym artykulem zaciekle bronisz Wszolka a tu probujesz Vesovicia atuty i ambicje podwazac! Glownego kandydatta do zastapienia Wszolka na placu gry haha. Pawel ujawnij sie haha. Wszolek przy Vesoviciu wymieknie raz dwa a wiesz czemu? Bo Veso sie chce grac!! Pawel odpusc sobie samoobrone pod jakimis nickami zostales rozkminiony ;) !! Hahaha

odpowiedz