REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Praga (221)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowe legijne graffiti w ostatnim czasie wykonali legioniści z Pragi - trzy nowe prace zdobią mury z prawej strony Wisły. Legijne graffiti wykonali również kibice z Huty Czechy.






przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Ciekawy. - 12.12.2020 / 08:57, *.telia.com

Dla mnie boomba.
Ile puszek farby idzie na taką pracę wysokości 1,5-2m?

odpowiedz
MatWij - 13.12.2020 / 11:10, *.chello.pl

@Ciekawy.: Wszystko zależy od tego na jakim murze malujesz i jak dokładnie wypełniasz. "Praga' wypełniana żelazkiem lub inną szeroką końcówką, widać że dość niedbale więc tam na wypełnienie nie poszło wiele. Nie wiem jak duże to jest ale nie więcej niż 2 - 3 puszki.
Ostatnia praca ewidentnie najlepsza. Prawdopodobnie malowanie na podkładzie, starannie wypełniona. Tam farby poszło zdecydowanie więcej, lub ściana była bardzo dobrze przygotowana.

odpowiedz
Legia HC - 15.12.2020 / 11:36, *.centertel.pl

@MatWij: ściana nie była przygotowywana w żaden sposób. Poszło po 1,5 puszki mtn koloru 500 i 1 puszka chromu 700. Ściana ma ok 6x2,3. Jest dokładniej wypełnione w naszej pracy, bo były naniesione porparwki na drugi dzień tam gdzie było niedokładnie.

odpowiedz
Pa(B)(L)o - 10.12.2020 / 10:19, *.lukman.pl

Czy ktoś wie co dzieje się z WFS?

odpowiedz
Trog(L)odyta - 13.12.2020 / 15:16, *.chello.pl

@Pa(B)(L)o: Zakończyli działalność, część jest obecnie Dobrymi (L)udźmi.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 10.12.2020 / 00:30, *.50.58

Brawo!za popularyzowanie Legii!wiêcej malowania w Warszawie

odpowiedz
Adek - 09.12.2020 / 14:18, *.vectranet.pl

Dobre wrzuty. Nie ma się czego czepiać. Zaakcentowane wyraźnie kto rządzi na Pradze i w Hucie.
Huta Czechy widać progres. Brawo. Oby tak dalej.

odpowiedz
Kali z Bali - 09.12.2020 / 10:11, *.chello.pl

Beznadzieja

odpowiedz
Kris - 09.12.2020 / 10:41, *.chello.pl

@Kali z Bali: Nie jest to mega poziom, ale plus za akcje, lepiej tak niż wcale

odpowiedz
Prazanin - 09.12.2020 / 10:59, *.play-internet.pl

@Kali z Bali: Przyjedz gamoniu na Prage i zobacz tez stare grafy :)....Kali na Bali>>>>

odpowiedz
oLaf - 09.12.2020 / 13:45, *.vectranet.pl

@Kali z Bali: bez przesady, w porządku są.

odpowiedz
Alan - 09.12.2020 / 14:31, *.t-mobile.pl

@Kris:
Dobrze Ciebie rozumiem ? Lepszy napis Legia obojetnie w jakim stylu i w jakim miejscu niz nic ? No sory ale jestem innego zdania, jak juz ktos cos robi to dobrze jakby to mialo choc sredni poziom, co oczywiscie nie znaczy ze te prace mi sie nie podobaja, poprostu stawialbym bardziej na jakosc niz ilosc.

odpowiedz
N - 09.12.2020 / 20:18, *.virginm.net

@Kris: nie, wlasnie lepiej wcale niz na odp....ol
To jest Legia i trzeba trzymac jakis poziom, czyli wedlug Ciebie bedzie ok jak na przescieradle nasmaruje pedzlem napis Legia i powiesze na meczu? No bo lepiej cokolwiek niz wcale...,?? Nie, trzeba szanowac klub i godnie go reprezentowac

odpowiedz
Stopro - 09.12.2020 / 23:08, *.10.170

@N: ale co jest nie tak w tych pracach ze zdjęć powyżej? Wg Ciebie szpecą?

odpowiedz
Kali Srali - 11.12.2020 / 01:27, *.tpnet.pl

@Kali z Bali: Kolego przecież to są spore chromy w dobrze widocznym miejscu. Chcesz mieć bardziej fikuśne litery to szukaj ich w legalnych miejscach. Albo nie masz pojecia o graffiti albo głupiego zgrywasz.

odpowiedz
Arnold - 11.12.2020 / 19:10, *.virginm.net

@Kali Srali: pitu pitu...ladne prace i fikusne litery da sie zrobic na nielegalu w widocznym miejscu, widziales kiedys AX/VHS na Jana Pawla albo wzdluz Mickiewicza na budynkach? Bardziej przypalowych i dobrze widocznych miejsc nie ma w stolicy a mimo to jakos Forin i inni potrafili eleganckie srebra robic. To powyzej to amatorka i nie da sie tego ukryc, wiec zbedne Twoje wyjasnienia...."(..) tojów kasacja..." tyle w temacie

odpowiedz