Bartosz Kapustka w meczu z Lechią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Kapustki

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W samej końcówce spotkania z Lechią kontuzji doznał Bartosz Kapustka. Pomocnik został ostro sfaulowany przez Tomasza Makowskiego, który za to zagranie zobaczył czerwoną kartkę. Zawodnik Legii zmuszony był opuścić boisko w asyście lekarzy stołecznego klubu.

- Miałem okazję zobaczyć tę sytuację na powtórce. Wyglądało to bardzo brzydko. Rozmawiałem z Bartkiem, który miał przyłożony lód, ponieważ piszczel był mocno zbity. Zrobiła mu się dziura w nodze, ale tak często dzieje się przy uderzeniu w to miejsce. Na razie nic więcej nie możemy zrobić. Jutro przejdzie dodatkowe badania. Mam nadzieję, że nie jest to nic groźnego i będzie mógł zagrać w kolejnym meczu. Ostatnio jego forma rosła z dnia na dzień - powiedział na konferencji pomeczowej trener Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
MARKUS - 06.12.2020 / 20:49, *.t-mobile.pl

makowski góralski I wielu innych to są kopacze od takich zadań WSTYD że w piłkę GRAJĄ bo powinni grać w rugby kara powinna być adekwatna do przewinienia

odpowiedz
To był bandycki faul - 06.12.2020 / 13:01, *.tpnet.pl

Przynajmniej 3 mecze kary powinny być dla tamtego bandyty.

odpowiedz
adz - 06.12.2020 / 18:24, *.jmdi.pl

@To był bandycki faul: uważam że trzy mecze to mało. To powinna być żółta kartka dla kariery tego zawodnika i ponowne takie zachowanie powinno nakładać zakaz gry w piłkę. Pauza i kara finansowa swoją drogą.

odpowiedz
dejne3 - 06.12.2020 / 12:35, *.plus.pl

Komisja ligi powinna tego Makucha ukrać 5 meczy niech dechę hebluje ,tak było jak Marka Sagana niejaki drwal Tosik poturbował śledz nawet nie dostał czerwonej kartki Są drwale ze Stawów i Gdańskie betony cograją aż koście Pękają i jak makim zasiał.Tak jak Peszko Vadima poturbował i co na to wówczas komisja ligi wielki wuj

odpowiedz
robochłop - 05.12.2020 / 23:26, *.tpnet.pl

wynik - gitarra...ale- schodzący z czerwoną kartką zawodnik Lechii (po wejściu na złamanie nogi wobec Kapustki) przybija se piątke z wchodzącym na boisko Sliszem...serio? on jest yebnięty? ten Slisz oczywiście...

odpowiedz
Legionista 97 - 06.12.2020 / 08:28, *.chello.pl

@robochłop: A Co w tym złego że przybił z nim piątke chłopaki grali razem w reprezentacij to się przewitali ze sobą tyle w temacie nie róbmy z tego nie wiadomo czego

odpowiedz
Legia - 06.12.2020 / 08:45, *.chello.pl

@robochłop: to są znajomi, dostał zasłużoną czerwoną kartkę, ale cięzko stwierdzić że zrobił to specjalnie. Ja nie raz grajac zbijam piątki z przeciwnikiem i nie ma w tym nic zlego, to jest po prostu życzliwość.

odpowiedz
AS - 06.12.2020 / 10:28, *.chello.pl

@robochłop:
Myślałem że tylko ja to widziałem. Dramat ale to zapewne ziomki z u-21 wystepujacy jako 'M' z obydwu drużyn.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 06.12.2020 / 13:17, *.tpnet.pl

@robochłop: masz 100% rację - Slisz powinien mu przyp.... a nie przybic piatke . Artur - wez tam młokosa przywołaj do porządku !!! tylko delikatnie

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 06.12.2020 / 13:22, *.tpnet.pl

@Legionista 97: nie, nie kolego nie masz absolutnie racji. Ten sk.... mógł zakonczyc kariere Kapustki - naszego LEGIJNEGO KAPUSTKI. Jeszcze duzo potrzebujesz, żeby nazywac się Legionistą .

odpowiedz
Wolfik - 07.12.2020 / 13:17, *.mm.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Tak jest! Bartek Slisz powinien przyp... Makowskiemu, sędziemu Gilowi (bo nie dał od razu czerwonej) i Stokowcowi, że takiego Makowskiego wpuścił. To nic, że sam dostałby czerwoną kartkę i parę meczów dyskwalifikacji. Miałby plusa u kibica od 53lat. Ja pierd....

odpowiedz
Bolas - 05.12.2020 / 23:14, *.chello.pl

Nie zdziwię się jeśli Makowski dostanie tylko jeden lub dwa mecze pauzy. Zawodnik Legii za taki sam faul dostał by 4-5 meczów. Od lat komisja jest mocno stronnicza przeciwko nam.

odpowiedz
Ryj - 05.12.2020 / 23:13, *.47.185

Bartek, potrzebujesz minut na boisku, by pokazać pełnię swoich możliwości, więc życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia na placu boju. Tylko (L)egia!

odpowiedz
typek - 05.12.2020 / 23:00, *.tpnet.pl

Podobnie było z Veso też w formie i poważna kontuzja

odpowiedz
Mateusz z Gór - 05.12.2020 / 22:57, *.orange.pl

Przypadkowe zagranie, ale zasłużona czerwień. Mam nadzieję, że nic się nie stało, no w końcu Bartek zaczyna wyglądać jak zawodowy piłkarz i szkoda byłoby, gdyby musiał wypaść na te ostatnie mecze.

odpowiedz
Hugon - 05.12.2020 / 22:50, *.vectranet.pl

Ile Kante dostał za taki sam faul, co na to komisja ligi zobaczymy.

odpowiedz
Xd - 05.12.2020 / 23:11, *.chello.pl

@Hugon: Kante miał chyba 3 mecze pauzy.

odpowiedz
Hiszpan Junior - 05.12.2020 / 22:49, *.telnaptelecom.pl

wracaj do zdrowia kapo bo ostatnio dajesz dużo zespołowi mam nadzieje że przez tego idiote nie będzie miał kontuzji
:)

odpowiedz
[L] - 05.12.2020 / 23:09, *.elartnet.pl

@Hiszpan Junior : Sam jesteś kapo

odpowiedz
Jasio - 05.12.2020 / 23:38, *.icpnet.pl

@Hiszpan Junior : kapo? Wiesz kto to jest kapo? Nie nazywaj tak ludzi. Bartek to Kapi.

odpowiedz
ROSOMAK - 06.12.2020 / 02:53, *.chello.pl

@Hiszpan Junior : ZNASZ HISTORIE WIESZ KTO TO KAPO OGARNIJ SIE CZLOWIEKU

odpowiedz
Mamut - 06.12.2020 / 16:07, *.t-mobile.pl

@Hiszpan Junior : gratuluję znajomości języka włoskiego, a tak poważnie to trochę pojechałeś

odpowiedz