Lopes strzela gola na 2-0 - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lopes: Najbardziej cieszy wygrana

Wiśnia, źródło: Legia.ocm

- Od samego początku wiedzieliśmy, że Lechia jest groźnym zespołem z dobrymi zawodnikami. Spodziewaliśmy się trudnego meczu. Jestem szczęśliwy ze strzelonego gola, ale bardziej z naszej wygranej i powrotu na fotel lidera tabeli - powiedział po meczu z Lechią Gdańsk Rafael Lopes.

- W czasie meczu było sporo walki i fauli. Nasi rywale grali agresywnie, nie dając nam swobodnie operować piłką. To było trudne spotkanie. Momentami Lechia nas prowokowała. Przeciwnicy myśleli może, że przez to stracimy głowę i będziemy dostawali żółte kartki. My jednak kontrolowaliśmy grę oraz nasze głowy i wszystko skończyło się dobrze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Agra - 06.12.2020 / 14:27, *.40.148

Do m3
Kucharski nie mogl sie az tak mylic.

odpowiedz
M3 - 06.12.2020 / 13:23, *.jmdi.pl

Dla mnie ten piłkarz jest strasznie surowy. Przyjęcie, podanie, strzał... Lopez to nie jest piłkarz dla Legii. Duży plus za chęci i walkę, ale potrzebujemy kompletnego napastnika. Pekhart chyba sam nie spodziewał się, że będzie mu tak dobrze szlo i życzę mu jak najlepiej, ale potrzebujemy lepszego napastnika niż dwaj wymienieni. Tylko Legia ???????? !

odpowiedz
Ty to jestes as - 06.12.2020 / 16:28, *.chello.pl

@M3: o znawca co ocenia po 15 minutach jakie łącznie zagrał od przejścia tu

odpowiedz
L - 06.12.2020 / 16:59, *.tpnet.pl

@Ty to jestes as: Kto kibicuje Legii i jako tako zna polską piłkę to kojarzy typa z cracovii wiec ty i ja wiemy o nim wiecej niz 15 min gry. No chyba, jesteś kibicem od miesiąca... Też uważam, że gość jest za słaby na Legie. Nie był wyróżniającą się postacią w cracovii to co dopiero w Legii...

odpowiedz
KO - 06.12.2020 / 23:24, *.com.pl

@L: Czasami zdarza się że piłkarz taki sobie w jednym klubie staje się kimś innym pod wodzą innego trenera, w innej taktyce. Dla mnie ten piłkarz zaczyna od nowa i jak na razie wygląda to nieźle... Nawet jeśli potrafi chrzanić 100% sytuacje to mimo wszystko bramki strzela, a chyba tego się od niego wymaga... Na tym ostatnim meczu, jako jedyny ruszył do przodu do wyplutej piłki... mimo że to już były ostatnie sekundy i mecz był w zasadzie wygrany. Komu by się chciało, a jemu się chciało - tym się wyróżnił.

odpowiedz
Autor - 07.12.2020 / 10:47, *.virginm.net

@KO: Dokladnie! Zgadzam sie. Mysle ze powinien dostac szanse od poczatku. Skoro wchodzac w koncowkach wykazal sie skutecznoscia i parciem na bramke oraz zaangazowaniem to mysle ze moze odpalic. Jest szybki, ruchliwy wydaje sie silny. Chcialbym zeby dali mu szanse od poczatku niech pokaze na co go stac. Pozdr

odpowiedz
L - 06.12.2020 / 13:16, *.tpnet.pl

Czy tylko ja mam takie wrażenie że on ma umiejętności na 2 ligę polską i to jest jak mawia klasyk "maks. co może z niego być"?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 06.12.2020 / 09:15, *.com.pl

Lopez znowu źle wybrał korki, mógł mieć nawet 2 gole

odpowiedz
Adson 78 - 06.12.2020 / 05:17, *.plus.pl

Więcej minut dla Lopeza na boisku to będzie dobrze , widać potencjał u niego , wszedł na boisko i gol , bardzo mnie to cieszy bracia !!!

odpowiedz
Arek - 06.12.2020 / 00:18, *.tpnet.pl

Nie wiem, co to miało być po zagraniu Karbownika, ale ten doliczony czas to prawie Rafa time:) To już drugi raz.

odpowiedz
Lupus - 06.12.2020 / 14:29, *.centertel.pl

@Arek: Czyli bohater ostatniej akcji

odpowiedz