Michał Karbownik - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karbownik nie zagra do końca roku

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Ze względu na obecność zmian przeciążeniowych kości piszczelowej, sztab medyczny Legii Warszawa podjął decyzję, że Michał Karbownik będzie pauzował do końca roku. Pomocnik Legii nie wystąpi w grudniowych meczach z Wisłą Kraków i Stalą Mielec. Planowany powrót Michała Karbownika do treningów jest przewidywany podczas okresu przygotowawczego w styczniu. Legia poinformowała o sytuacji klub Brighton&Hove Albion. Oba sztaby medyczne będę współpracować w tym zakresie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
(L)eszek - 09.12.2020 / 22:40, *.chello.pl

3 kolejki zawieszenia jest komunikat

odpowiedz
trollu - 09.12.2020 / 13:22, *.vectranet.pl

A co mnie obchodzi zawodnik obcego klubu,on został tylko u nas żeby pomóc w europejskich pucharach,po odpadnięciu nie ma żadnego sensu żeby u nas grał i tylko miejsce zajmował naszym zawodnikom,tak samo Valencia ale ja już sensu nie szukam w zarządzaniu Legią bo go jest coraz mniej

odpowiedz
Adson 78 - 09.12.2020 / 09:49, *.plus.pl

ha ha ha , ale się uśmiałem , prawdę powiedzcie a nie ku...a ściemniacie kibiców !!! Bo za chwile usłyszymy od tych bajko pisarzy że 90 procent ma problem i nie zagra do końca roku , to mioduski ze sztabem medyków i trenerów wybiegnie na boisku to to już śmieszne jest !!!

odpowiedz
Bardzo dobrze - 08.12.2020 / 22:12, *.253.33

Karbownik za Czesia nie zagrał jeszcze pół dobrego mecz, potencjał ma. Zanim do Anglii to miesiące silowni.

odpowiedz
magoo - 08.12.2020 / 22:05, *.chello.pl

Zagranie taktyczne. Nic mu nie jest, ale lepiej dmuchać na zimne. Dla nas już nie pogra, a przed angolami się wzmocni. Mamy w teamie paru co mu podpowiedzą jak się w Anglii zapier...la. Może to będzie kiedyś nazwisko, które rozpali nasze marzenia piłkarskie. Ucz się chłopaku.

odpowiedz
Darek - 08.12.2020 / 19:07, *.t-ipconnect.de

Jak nie daje rady w naszej dupoklasie to jak on sobie poradzi na wyspach?

odpowiedz
XXL - 08.12.2020 / 19:17, *.centertel.pl

@Darek : On sobie poradzi na wyspach ale tych bezludnych..

odpowiedz
Steffe - 08.12.2020 / 22:52, *.tele2.se

@Darek : na Wyspach Bergamuta, w Akademi Pana Kleksa.

odpowiedz
Andree - 09.12.2020 / 10:22, *.centertel.pl

@Steffe: pozycz masc na ból d... od chlopaka z poznania

odpowiedz
Steffe - 09.12.2020 / 15:48, *.tele2.se

@Andree: etam, zapytam twoja stara. Pewnie ma to mi da. Doslownie.

odpowiedz
bronek49 - 08.12.2020 / 18:01, *.chello.pl

wysłac go już na te wyspy niech tam się martwią o niego on Legii już nic nie daje bo myślami jest gdzie indziej

odpowiedz
SEBO(L) - 08.12.2020 / 16:20, *.centertel.pl

Kante też nie zagra do końca roku, jest kontuzjowany mentalnie... Czy dziś wyjdzie na trening?? Czekamy...

odpowiedz
Wolfik - 08.12.2020 / 14:26, *.mm.pl

Szkoda. Michał daje gwarancję grania do przodu. Znowu będziemy zmuszeni grać Gvilią... A w dwóch ostatnich meczach punktów stracić nie można. Każdy w tej chwili na wagę złota.

odpowiedz
hajdukL - 08.12.2020 / 20:56, *.plus.pl

@Wolfik:
Ktoś tu kiedyś napisał, że jeśli chodzi o Karbownika to obecnie inwestujemy w nieswojego zawodnika. Pełna zgoda z tym kimś. A Ty weteranie tego forum użalasz się, że nie będziemy mogli z niego skorzystać w dwóch ostatnich meczach. Krótkowzroczność kolego. Ten wszem i wobec "rozleklamowany' piłkarz nie pomoże nam już w ambitniejszym celu czyli el. pucharów, a co do walki o mistrza to i bez niego nie powinno to być dla Legii problemem. Tym bardziej, że on na wiosnę na nogi będzie bardzo uważał...

odpowiedz
Wolfik - 09.12.2020 / 14:36, *.mm.pl

@hajdukL: Nie wiem, skąd wniosek o "użalaniu się". Wyraziłem opinię, że szkoda bo zawodnik gra ofensywnie, a takich niewielu. Michał został sprzedany i wypożyczony do nas...i co z tego? Jeśli ktoś tak zdecydował, to trzeba to wykorzystać. Na całym świecie wypożyczają zawodników. Jeśli pomaga drużynie grając, to jestem za. Jeśli tylko "jest" (Valencja) to taki ruch jest bez sensu.

Do otwarcia okna nikogo nie pozyskamy. Skoro Michał mógłby grać, to niech gra. I tyle.

odpowiedz
hajdukL - 10.12.2020 / 21:09, *.77.242

@Wolfik:
Kurczę, nie rozumiemy się.

odpowiedz
Marcin - 08.12.2020 / 12:49, *.vbox.pl

Ale na Dubaj to będzie zdrowy jak ryba.

odpowiedz
AAA - 08.12.2020 / 12:00, *.chello.pl

do Aaaa:na szczęście kontuzjowany.

odpowiedz
Aaaaa - 08.12.2020 / 11:49, *.wifimax.pl

Co z Gvilią?

odpowiedz
WETERAN - 08.12.2020 / 11:43, *.chello.pl

I tak to jest, kiedy się orze małolatami.

odpowiedz
Alex Bielany - 08.12.2020 / 11:20, *.centertel.pl

Trzeba na niego uważać bo Angole jeszcze zrezygnują z transakcji stulecia i Mioduski sie powiesi z rozpaczy

odpowiedz
norge - 08.12.2020 / 12:36, *.vectranet.pl

@Alex Bielany: prawda jest taka, że Legia ma coś około 200 milionów długu, z czegoś trzeba spłacać

odpowiedz
Autor - 08.12.2020 / 12:50, *.virginm.net

@norge: A jak dlug ma sie zmniejszac jak ten poczochrany typ nie pozwoli druzynie awansowac do zadnych pucharow europejskich? Jak zamiast podpisywac pilkarzy na miare to sprowadza szrot bo tanszy oraz oczekuje mniejszego wynagrodzenia. Niby biznesmen a sam sie wprowadzil w ten marazm i nasz klub. Nic nie bedzie z mioduskim za steram tylko zjazd i dlug coraz wiekszy.

odpowiedz
Bartek - 08.12.2020 / 14:56, *.vectranet.pl

@Alex Bielany: dobrze by było bo kwota jaką dostaliśmy jest śmiesznie niska.

odpowiedz
Wolfik - 08.12.2020 / 17:01, *.mm.pl

@Bartek: Jest niska. Ale za to mamy genialny zarząd i super pion sportowy, o Dyrektorze juz nie wspominając. Stąd pasmo finansowych sukcesów i konieczność sprzedaży "po kosztach".

odpowiedz
hajdukL - 08.12.2020 / 20:59, *.plus.pl

@Alex Bielany:
O to, to, to, to.

odpowiedz