REKLAMA

Komisja Ligi ukarała zawodnika Lechii

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Komisja Ligi nałożyła karę dyskwalifikacji w najbliższych trzech meczach PKO Ekstraklasy na Tomasza Makowskiego. Zawodnik Lechii Gdańsk w końcówce spotkania brutalnie faulował piłkarza Legii Bartosza Kapustkę. Legionista na szczęście nie doznał urazu, który wykluczyłby go z treningów i najbliższych spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 10:27, *.chello.pl

Nawet Gazetawyborcza3miasto pisze,że uciekło się mu,bo kara mogła być wyższa...

odpowiedz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 15:04, *.chello.pl

@SEBO(L): upiekło oczywiście...:)

odpowiedz
Władeczek - 10.12.2020 / 09:10, *.netfala.pl

Dobrze gadowi jednemu faken!

odpowiedz
olew - 09.12.2020 / 21:31, *.vectranet.pl

kara akuratna, nie było widać umyślności, skutki szczęśliwie niewielkie, faule trzeba tępić, ale umyślne, Makowski jest kiepski i wolny , stąd po prostu nie zdążył

odpowiedz
SEBO(L) - 09.12.2020 / 23:09, *.chello.pl

@olew: a gdyby sytuacja była inna,niż w parterze,i uciekającemu Kapustce za.ebałby łokciem w nos,łamiąc mu go, to też byłby usprawiedliwiony? W sumie uderzył łokciem,miał zamiar i wcelował w głowę, ale nieumyślnie trafił w nos,bo jest kiepski i wolny...umyslnie czy nie,ale mógł chłopa przetrącić solidnie. Pamiętasz faul na Michale Żyro? Typ dostał żółtą kartkę... Przy takiej narracji można go bronić,że nieumyślnie trafił w nogę,bo w zamyśle chciał atakować głowę...

odpowiedz
SEBO(L) - 09.12.2020 / 20:01, *.chello.pl

Za zgoła odmienne przewinienie,przypadkowe i nieintencjonalne, Kante (choć raz stanę w jego obronie) dostał dwa mecze kary. Tu za wejście prostą nogą,grożące złamaniem nogi...3 mecze kary. Ciekawa "logika"...

odpowiedz
Doktor Albanii - 09.12.2020 / 21:36, *.vectranet.pl

@SEBO(L): o tym samym pomyslałem ale z układami i niesprawiedliwością tego świata nie ma co walczyć.
Tak po prostu jest i żadna siła tego nie pokona.

odpowiedz
Hakon - 10.12.2020 / 10:46, *.3s.pl

@Doktor Albanii: Kante dostał dwa mecze bo wszyscy nam sprzyjają z Komisją na czele
Pozdro

odpowiedz
Robert - 10.12.2020 / 15:28, *.com.pl

@Hakon: Pojechał stąd pyrusie. Takie sraczki w posrańskim stylu.

odpowiedz
WETERAN - 09.12.2020 / 19:47, *.chello.pl

Powinni jeszcze wlepiać kary finansowe. Solidne. Na cele charytatywne.

odpowiedz
Trampek - 09.12.2020 / 19:11, *.125.111

To są kpiny !!!!! PZPN ma w czterech literach zdrowie zawodników na boiskach e-klapy.

odpowiedz
Daszka - 09.12.2020 / 17:47, *.chello.pl

Tym razem Komisja Ligi stanęła na wysokości zadania, ale arbiter meczu niekoniecznie. Jego czerwona kartka, nie wiedzieć czemu, gdzieś się zapodziała...

odpowiedz
Hugon - 09.12.2020 / 22:30, *.vectranet.pl

@Daszka: Jak biegł do waru to mu po drodze wypadła z kieszonki.

odpowiedz
Brzostu po prostu - 10.12.2020 / 00:08, *.play-internet.pl

@Hugon: Aha teraz rozumiem

odpowiedz