Maciej Rosołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Praca nad skutecznością

Woytek, źródło: Legionisci.com

Czwartkowy trening Legii poświęcony był w głównej mierze pracy nad wykończeniem w ofensywie. Najpierw jednak piłkarze podzieleni na dwie drużyny przez dłuższy czas grali na utrzymanie. Szkoleniowcy liczyli liczbę udanych podań, po określonej liczbie zaliczana była bramka. W zajęciach nie uczestniczył Bartosz Kapustka, obecny był natomiast Ariel Mosór.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Cały czas indywidualnie ćwiczy Jose Kante. Ponadto pod okiem trenerów przygotowania fizycznego trenowali Walerian Gwilia i Vamara Sanogo. Lista nieobecnych na treningu: Inaki Astiz, Bartosz Kapustka, Michał Karbownik, Kacper Kostorz, Marko Vesović, William Remy, Wojciech Muzyk, Szymon Włodarczyk, Bartłomiej Ciepiela.

Do pracy nad wykończeniem Czesław Michniewicz zabrał trzech napastników (Pekhart, Rafael Lopes, Rosołek), raz bocznych obrońców (Mladenović i Juranović) oraz skrzydłowych (Luquinhas i Wszołek). Zadaniem pomocników i obrońców było wrzucanie piłki w konkretne obszary pola karnego, a napastnicy musieli w odpowiednim momencie ruszyć do piłki i próbować pokonać Artura Boruca. - Artur, chyba możesz iść na druga stronę, bo z tego goli nie będzie... - motywował szkoleniowiec z przekąsem swoich podopiecznych do dokładniejszych dośrodkowań. Po kilkudziesięciu różnego rodzaju wrzutkach trener dodał: - No, to jak zrobimy jeszcze po sto z lewej i prawej strony, to będzie efekt! W tym samym czasie pozostali zawodnicy ćwiczyli na drugiej części boiska pod okiem Przemysława Małeckiego.

Piątkowe zajęcia także odbędą się przed południem. O godzinie 14:30 zespół wyruszy w kierunku Małopolski na mecz z Wisłą Kraków, który odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.12.2020 / 09:50, *.chello.pl

Ależ te pachołki dynamicznie przeszkadzają naszym w akcjach...

odpowiedz
Darek - 11.12.2020 / 06:30, *.t-ipconnect.de

Ciekawe co tym razem odwali Wieteska?

odpowiedz
Hugon - 10.12.2020 / 22:48, *.vectranet.pl

Co tam tak dymi.Przygotowują się do smogu w Krakowie.

odpowiedz
JACO1977 - 10.12.2020 / 23:42, *.play-internet.pl

@Hugon: gaz kolego gaz

odpowiedz
wupper11 - 10.12.2020 / 20:22, *.vectranet.pl

widać że się stara i mu zależy na to co robi powodzenia p. Trenerze.

odpowiedz
Gucio - 10.12.2020 / 19:21, *.45.18

...ależ tutaj nijakość.

odpowiedz
gazza - 10.12.2020 / 18:57, *.inetia.pl

Nierozumiem po co te durne wpisy obrazająca naszego trenera.
Narazie bronią go wyniki a tym co obrażają trenera proponuje wypad na lewacką konwiktorską.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 20:51, *.chello.pl

@gazza: naucz się pisać poprawnie,albo wypad do szkoły,niedouczony człowieku...

odpowiedz
gazza - 10.12.2020 / 21:37, *.inetia.pl

@SEBO(L):
Gdzie jest błąd ?
Raz nie wstawiła się spacja i tyle.
Gdzie jest błąd ???

odpowiedz
E(L)ninio - 11.12.2020 / 01:18, *.interkam.pl

@SEBO(L): odezwał się magister

odpowiedz
SEBO(L) - 11.12.2020 / 06:22, *.chello.pl

@gazza: żeby raz...

odpowiedz
SEBO(L) - 11.12.2020 / 06:27, *.chello.pl

@E(L)ninio: nie trzeba być magistrem,żeby poprawnie posługiwać językiem ojczystym. Choćby przez szacunek do niego i własnego kraju. Tobie by nie przeszkadzało,gdyby ktoś zwrócił się do Ciebie "E(L)nina" ?

odpowiedz
będziedobrze - 12.12.2020 / 18:19, *.t-mobile.pl

@gazza: nie rozumiem, obrażające,na razie, Konwiktorską. Pal licho interpunkcję!

odpowiedz
kontroler_biletow - 10.12.2020 / 17:40, *.4-80-44-64-.reverse-dns

oefening baart kunst - jak mawiają Przyjaciele

odpowiedz
filand - 10.12.2020 / 16:32, *.inetia.pl

Pożyjemy i zobaczymy te wrzutki w pole karne podczas meczu z Wisłą...

odpowiedz
Johny - 10.12.2020 / 16:27, *.chello.pl

Świetny trener. Proszę się nie przejmować Panie Trenerze tymi malkontentami na forach. U Polaków to niestety norma narzekać na wszystko dookoła. Polak nie szuka pozytywów tylko jak tu komus doje.. :/

odpowiedz
Pawełek - 10.12.2020 / 14:58, *.netfala.pl

Dla mnie i znakomitej większości kibiców Legii Czesiek to jednak ignorant, który nie umi swojego fachu. Jedzie na nazwisku i znajomościach w Pzpnie, bo to przecież Boniek go wsadził do Legii. O tym wszyscy wiedzą i krzyczą:

Chcemy trenera a nie poznańskiego frajera!

odpowiedz
Milan - 10.12.2020 / 15:10, *.chello.pl

@Pawełek: Niestety potrafi dużo więcej od wszystkich trenerów zatrudnionych przez Mioduskiego razem wziętych, choć żadnym asem nie jest. I to jest naprawdę smutne.

odpowiedz
eLka - 10.12.2020 / 15:29, *.tpnet.pl

@Pawełek: j większości kibiców Legii twoje zdanie nas nie interesuje ;)

odpowiedz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 15:41, *.chello.pl

@eLka: Czy większości to dyskusyjna sprawa,ale też jestem przeciwny pracy tego telefonisty-działkowicza (pieniędzy oczywiście) z etapem pracy w nieistniejącym,handlującym klubie.

odpowiedz
WIDZ - 10.12.2020 / 17:14, *.chello.pl

@Pawełek: A skąd ty Pawełek wiesz, jakie jest zdanie choćby 100 kibiców, o większości nawet nie wspominając? Kolejny mądrala z gatunku "nie wiem to się wypowiem".

odpowiedz
Robert - 10.12.2020 / 23:56, *.com.pl

@Pawełek: Ale jest pozytyw - Ty umisz :)

odpowiedz
Sen o - 10.12.2020 / 14:56, *.play-internet.pl

Decyzyjnosc słowo klucz.

odpowiedz
SEBO(L) - 10.12.2020 / 14:55, *.chello.pl

Dla wiadomego lidera linii napadu kolejny dzień pracy indywidualnej, a już jutro piątek,PiĄteczek,PIĄTUNIO !! Sobota wolna od meczu,może w dzień trochę biegania,troszkę siłowni dla zdrowia,i wolne. A dziś 10-y,wypłata, może być jutro kompletnie nieobecny...

odpowiedz