Peter Hyballa - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Hyballa: Było widać nasz nowy styl gry

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Peter Hyballa (trener Wisły): Muszę pochwalić swój zespół. Przez 60 minut wyglądaliśmy dobrze. Graliśmy super pressingiem, widać było nasz nowy styl gry, stwarzaliśmy sobie sytuacje. Mieliśmy problemy, kiedy byliśmy przy piłce. Nie najlepiej wyglądaliśmy też kondycyjnie, ale to będzie się poprawiać z tygodnia na tydzień. Legia ma świetnego napastnika, Tomasa Pekharta, który wykorzystał rzut karny, a potem sytuację w końcówce spotkania, kiedy nie zastosowaliśmy wystarczającego pressingu na skrzydłowych. Graliśmy dziś systemem 4-1-4-1. Jak nadrobimy braki kondycyjne, będziemy takie mecze wygrywać.

Nie wykorzystałem dziś wszystkich zmian, bo nie uważałem, żeby na ławce byli zawodnicy o wystarczającej jakości.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
znajca - 14.12.2020 / 06:55, *.com.pl

Agresywny pressing od pierwszej do ostatniej minuty. Gołym okiem widać niepolską myśl trenerską. Z tej mąki będzie chleb.

odpowiedz
Hiszpan - 13.12.2020 / 17:15, *.telnaptelecom.pl

No to teraz wygranej z Amicą życzę.

odpowiedz
MARKUS - 13.12.2020 / 10:47, *.t-mobile.pl

wypowiedź super widać już jego rękę trenerską Wisła będzie miała pożytek z tego trenera po okresie przygotowawczym

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.12.2020 / 08:45, *.orange.pl

Ja się w sumie dziwię, czemu ta Wisła notuje tak złe wyniki. Brakuje tam kilku dobrych Polaków w najlepszym wieku, co by to trzymali w ryzach na boisku, bo poza tym personalnie i piłkarsko to drużyna z całkiem dużym potencjałem.

odpowiedz
Pusia - 13.12.2020 / 06:45, *.vectranet.pl

Miejsce skislej to druga liga

odpowiedz
Bemowo L - 12.12.2020 / 23:29, *.plus.pl

boruc , valencia i ślisz najsłabsi na boisku

odpowiedz
singspiel - 12.12.2020 / 23:40, *.centertel.pl

@Bemowo L: Boruc? oglądałeś mecz w stanie uchlania kompletnego?

odpowiedz
Zdegustowany - 13.12.2020 / 02:33, *.chello.pl

@singspiel: chyba Ty. Boruc dziadek. Co wykop strata. Pierwsza bramka też szmata. Nie dość że dwóch naszych piłka przeszła to Boruc zaskoczony. Obrona Boruca to czysty przypadek. Kopał prosto w niego. Wszolek po covid zupełnie zatkany, zero kondychy. Valencia to na kopach powinien wylecieć. Dlaczego w podstawowej nie było cholewiaka tylko nic nie potrafiący slisz. Dno.

odpowiedz
Kamień - 13.12.2020 / 08:34, *.chello.pl

@Zdegustowany:
jeżeli chodzi o wykopy Artura to zgoda, a co do bramki... piłka przeszła obrońcom między nogami - co miał zrobić?

odpowiedz
Sl - 13.12.2020 / 08:38, *.vectranet.pl

@Kamień: kryć

odpowiedz
Polonista, ale nie z Konwiktorskiej - 13.12.2020 / 10:58, *.elartnet.pl

@Zdegustowany:Nie slisz, tylko Slisz.

odpowiedz
Duchnice - 12.12.2020 / 22:46, *.centertel.pl

Trener konkret!! Nic na sile.

odpowiedz
Misza_Praga - 12.12.2020 / 22:44, *.plus.pl

Zwis(ł)a mi ta twoja wypowiedź, LEGIA MISTRZ!!!

odpowiedz
Wolfik - 12.12.2020 / 22:43, *.mm.pl

Trener Wisły podsumował mecz niezwykle rzeczowo. Bez zbędnego "ubarwiania".

odpowiedz