Bartosz Slisz - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Slisz: Niezawodny Pekhart

Woytek, źródło: Canal+ Sport

- Bardzo potrzebowaliśmy bramki na 1-1. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale kończyliśmy je niecelnymi strzałami. Rzut karny był momentem przełomowym i dał nam wiar w żagle - powiedział po meczu Bartosz Slisz.

- Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Brakowało nam opcji do rozegrania piłki, źle się poruszaliśmy po boisku. W drugiej części wyglądało to lepiej i zdobyliśmy gole, a konkretnie zrobił o nasz niezawodny Tomas Pekhart. W grze Wisły pod wodzą nowego trenera było widać różnicę. W pierwszej połowie bardzo dobrze nas pressowali. W drugiej zszedłem trochę niżej, tak jak ćwiczyliśmy na treningach i mieliśmy więcej spokoju w rozegraniu - dodał legionista.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
MARKUS - 13.12.2020 / 09:59, *.t-mobile.pl

ogólnie szczęśliwa wygrana , co niektórzy nie powinni być w Legii INWESTOR na wczoraj nie inwestujesz stoisz w miejscu , a nawet się cofasz

odpowiedz
wstyd - 12.12.2020 / 23:20, *.t-mobile.pl

ten Slisz to wywalone 2 miliony euro w błoto gość niczym sie nie wyróżnia oprócz tego, że walczy i dobrze czyta gre... to trochę mało...

odpowiedz
Wolfik - 13.12.2020 / 12:36, *.mm.pl

@wstyd: No tak. Za dwa miliony powinien dryblować jak Diego, rozgrywać jak de Bruyne oraz od czasu do czasu stanąć na bramce. Sęk w tym że chłopak na na pozycji DP zatem jego zadaniem jest właśnie walka, czytanie gry i odbiór. A to robi nieźle, co sam podkresliłeś....

odpowiedz
Ernesto - 12.12.2020 / 22:49, *.com.pl

Slisz chłopaku co ty robisz w Legii!! W kazdym meczu jesteś najsłabszy na boisku nie masz nawet momentów przebłysku!!!

odpowiedz
Sss - 12.12.2020 / 22:59, *.t-mobile.pl

@Ernesto: słabszy od Wieteski i Jędzy nie jest.

odpowiedz
Ernesto - 12.12.2020 / 23:12, *.com.pl

@Sss: Widziałeś jaka Brazyliane dzisiaj zagrali wyżej wymienieni żeby nie spalony akcja meczu ???? A tak na poważnie dla mnie nie ma umiejętności ten chłopak żadnych. Legia to za wysokie progi dla niego. Ale to moje zdanie. Pozdro

odpowiedz
zaba285 - 12.12.2020 / 23:26, *.116.118

@Ernesto: Wieteska to najgorszy piłkarz Legii w od dawna. Jędrzejczyk zaczyna się do niego dostosowywać poziomem.

Valencia mam nadzieje że to ostatni mecz, lepiej dać szansę młodym

Pekhart bardzo poprawił formę. Na początku to był taki "czeski Rasiak", ale trzeba przyznać, że jak na naszą ligę naprawdę dobry napastnik

odpowiedz
Jano - 12.12.2020 / 22:42, *.orange.pl

Brawo Thomas ale szczerze powiem że myślałem że Legii łatwiej pójdzie, ciekawe czy Wisła z Lechem też tak będzie flaki wypruwać

odpowiedz
Kamień - 13.12.2020 / 08:31, *.chello.pl

@Jano:
pewnie będzie, ale bez Sadloka i Frydrycha (czy jak mu tam) to raczej szans nie ma.

odpowiedz
ElCiapas - 12.12.2020 / 22:36, *.vectranet.pl

No i dalej krytykujcie Pekharta wy znafcy w bamboszach.A ja mówię brawo Tomasz

odpowiedz