Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski o Saganowskim i zimowych transferach

źródło: Radio dla Ciebie / rdc.pl

Marek Saganowski, który niedawno odszedł z Legii zostanie trenerem Motoru Lublin. "Sagan" miał ofertę pozostania w Legii i pracę w akademii, w dziale skautingu. - To mi zdecydowanie nie odpowiadało, bo w akademii już pracowałem. Już wcześniej sobie zakładałem, że po zdobyciu dyplomu UEFA PRO będę chciał iść swoimi ścieżkami. Bycie pierwszym trenerem to moje marzenie - mówi w rozmowie z Radiem dla Ciebie.

Na temat Saganowskiego dla radia wypowiedział się prezes Dariusz Mioduski: - Czasami sentymenty trzeba odłożyć na bok. Marek jest osobą, która jest ważna w historii Legii jako piłkarz, a my zainwestowaliśmy w ciągu ostatnich lat w jego rozwój jako trenera. Jeśli chce iść dalej, musi szukać nowych możliwości.

Dziennikarz RDC zapytał także właściciela stołecznego klubu o zimowe transfery:
- Będziemy patrzeć na to, w jaki sposób drużyna może zostać wzmocniona. Na tę chwilę mamy dosyć szeroką kadrę, więc to kwestia tego, by sporo naszych zawodników wróciło do optymalnej formy i po kontuzjach. Natomiast jest kilka pozycji, na które będziemy patrzyli zimą. Nie chcę wchodzić dzisiaj w szczegóły, ale będziemy starali się przygotować drużynę w kontekście lata i gry w pucharach. Coraz bardziej będziemy patrzyli też na naszą akademię, bo to jest niewątpliwie kierunek, który jest częścią naszej strategii rozwoju - odpowiedział Dariusz Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
B72 - 16.12.2020 / 04:56, *.co.uk

Wszyscy sie przypier... do Cholewiaka jakby miliony zarabial ,zaden z niego wirtuoz ale jesli bedziemy grać w pucharach ,to idealny zmiennik na PP czy mecze gdzie wynik jest przesadzany , pracowity , nie pyskuje .

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.12.2020 / 09:09, *.247.31

@B72 : dokładnie

odpowiedz
Tomi - 15.12.2020 / 10:24, *.t-mobile.pl

Tylko nowy prezes!!!

odpowiedz
Robert - 15.12.2020 / 22:50, *.inetia.pl

@Tomi: To wyłóż kasę i nim zostań.

odpowiedz
L57 - 16.12.2020 / 14:39, *.chello.pl

@Tomi: @ Robert Nie trzeba wykładać kasy i nim zostać. Trzeba go "zachęcić" żeby zrezygnował z tego stanowiska. Iti też skutecznie zachęciliśmy do exodusu. Jego dotychczasowa działalność to rozwój własnego konta i zwój Legii w sferze finansowe i sportowej. Po co nam taka patologia?

odpowiedz
Tak - 16.12.2020 / 15:14, *.vectranet.pl

@Robert: nowy prezes

odpowiedz
Daro - 15.12.2020 / 10:02, *.chello.pl

Co z tego że liczna kadra Panie Prezesie jak jakość prawie żadna. A Puchary? O jakich pucharach Pan mówi? Chyba że Puchar Mazowsza????

odpowiedz
Arek - 15.12.2020 / 00:01, *.tpnet.pl

Byćmoże to mylne wrażenie, ale moim zdaniem Mioduski dalej nie wyciąga wniosków. Znowu to samo korpopier...lenie. Dokładnie jak w zeszłym roku.

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2020 / 22:40, *.mm.pl

Niezła ekipa zebrała się w tym Lublinie. Będzie komplet jak Leśniodorski ściągnie tą lale z loczkami na kierownika drużyny...

odpowiedz
Hiszpan - 14.12.2020 / 23:28, *.telnaptelecom.pl

@Wolfik: Może Motor kupi Wieteskę, Kante, Remy, Sanogo, Stolarskiego, Rochę.

odpowiedz
Hiszpan - 14.12.2020 / 21:51, *.telnaptelecom.pl

Kadra liczna , normalnych grajków z 14. Brakuje młodego stopera, skrzydłowego, drugiego napadziora i kreatywnego pomocnika.

odpowiedz
bronek49 - 14.12.2020 / 18:11, *.chello.pl

Panie Moduski mam nadzieje ze od wiosny trener zacznie puszczać odważniej młodych zawodników bo oni wszyscy odejdą jak nie będą mieli możlwości rozwoju i nikt z młodych nie przyjdzie do Legii ,trzeba już się pozbywać takich zawodnikow jak Rocha Cholewiak Stolarskiego Remiego Kante który chyba udaje kontuzje bo nie chce już grać w Legii i jeszcze innych którzy nic nie wnoszą dobrego do gry Legii sprowadzić dobrych stoperów bo ci co są w klubie nie gwarantują zabezpieczenia tyłow

odpowiedz
Tad - 14.12.2020 / 20:17, *.t-mobile.pl

@bronek49: wszystkotrawda tylko akurat ten trene tego nie zapewn. Dla niego jest radosc jak Legia nie przegra meczu z najslabszymi zespolami i trzyma sie starych i tych samyci zawndnikow

odpowiedz
Bartosz83 - 14.12.2020 / 16:24, *.lukman.pl

Legia ma solidny skład osobowy. Jeśli mamy uzupełniać skład piłkarzami pokroju Rocha, Cholewiak to lepiej przyjrzeć się młodzieży. Wraca do zdrowia Vesovic , Sanogo , może Kante też wreszcie wyzdrowieje. Może ktoś odejdzie za gotówkę z pierwszego składu? Wtedy należy go zastąpić wartościowym graczem.

odpowiedz
777 - 16.12.2020 / 14:54, *.chello.pl

@Bartosz83: Kpisz, czy o drogę pytasz?

odpowiedz
Roma - 14.12.2020 / 15:49, *.plus.pl

Prezes długo się nie wypowiadał i szkoda, że zmienił zdanie. Nie zgadzam się z obrońcami prezesa, których zastanawiająco wielu się tu ujawniło. O jakich sukcesach Wy piszecie? Wygranie kilkoma punktami rywalizacji w 30 lidze europejskiej jest tym co Was zadowala? Też pamiętam czasy, gdy nie można było się doczekać mistrzostwa. Ale wtedy trudniej było wygrać puchar wyzwolenia w W-wie, niż teraz MP. W lidze zawsze była druga drużyna na podobnym poziomie (Górnik, Widzew, Lech czy Wisła) i przegrana z nimi nie była kompromitacją. Dla mnie prezesura Mioduskiego to systematyczny zjazd z poziomu, który udało się osiągnąć Leśnodorskiemu. I proszę nie piszcie, że Mioduski dokłada do klubu własne pieniądze.

odpowiedz
Oo - 14.12.2020 / 16:23, *.vectranet.pl

@Roma: no o tym mówię w skrócie ,którego cześć nie jest w stanie pojąć

odpowiedz
155 - 14.12.2020 / 16:56, *.centertel.pl

@Roma: „wujowosc” Mioduskiego to jedno. Rzekoma „boskość” Lesnodorskiego to drugie. Często zapomina sie ze 1. Lesnodorski nie budował na zgliszczach tylko na ekipie która pojechała Spartaka i potem błysnęła co mega ułatwiło awans w kolejnych latach. 2. L bynajmniej nie weszła do LM z drzwiami 3 Więcej za Lesnodorskiego było meczów po których były narzekania niż achy 4 Mega dużo było narzekań na działania ekipy od transferów tutaj za Lesnodorskiego 5 Lesnodorski robił czystki na początku i Ci wszyscy piejący z zachwytu to w dużej części jego ludzi 6 dym na Borussi nie był be znaczenia dla tego całego zjazdu

odpowiedz
Ginka - 14.12.2020 / 17:04, *.chello.pl

@Roma: i to jest, niestety rzadki, głos rozsądku. Brawo Kolego! Oby więcej kibiców tak właśnie postrzegało nieudolne rządy Miodowego.

odpowiedz
L56 - 14.12.2020 / 15:40, *.t-mobile.pl

Pamiętacie "Bereta" ? Dziesięć lat zajęło mu zrozumienie co obrońca ma robić na boisku, ale w końcu został "profesorem". Wieteska ma jeszcze czas.
Gorzej z Arturem bo on blokuje rozwój młodym.

odpowiedz
MARKUS - 14.12.2020 / 12:27, *.t-mobile.pl

Jak czytam o TRANSFERACH i o szerokiej kadrze nam nie chodzi o ilość, a o jakość, a u nas tego nie ma o pucharach należy zapomnieć PANIE prezesie należy ściągnąć różowe okulary I pomyśleć o rzeczywistości nie będzie inwestycji to wyników nie będzie, a SZMAL jest w Europie a nie w naszej lidze 4 LATA błąd za błędem I dalej powiela błędy prezes nie inwestujesz cofasz się a dług rośnie

odpowiedz
DO PUDLA - 14.12.2020 / 11:20, *.tpnet.pl

Pudel środek obrony u nas leży i kwiczy. Weteskę to najlepiej sprzedać do jakiegoś śląska czy lechii póki całkiem młody (chyba 23 lata ma więc już nie jakiś bardzo młody), Remiemu podziękować i kupić za ten chajs jakis obrońców którzy umieją grać w piłkę.

odpowiedz
Alex Bielany - 14.12.2020 / 11:05, *.chello.pl

Mamy szeroka kadre- pelna szrotu, pozegnac valencje, remiego, sanogo, wieteske, gvile, cholewiaka
Rosolek zatrzymuj sie w rozwoju, wszolek obniza loty
Boruc, Jendrzejczyk i lewczuk maja razem 111 lat, potrzeba nowych stoperow

odpowiedz
Będzin - 14.12.2020 / 09:28, *.tpnet.pl

na początek pudlu myśl nad zdobyciem tytułu mistrza a później wybiegaj w przyszłość tzn w LE i dalej
Bo to że dziś Legia jest na pierwszym miejscu w tabeli nie oznacza że też tak zakończy sezon oczywiście Wszyscy sobie tego życzymy ale ( z tobą u steru ten statek już raz zatonął przed samym portem)
A co do Sagana życzę mu samych sukcesów jako trener a poszedł tam gdzie ma możliwość rozwoju bo przecież po to odbywał wszystkie te szkolenia na trenera

odpowiedz
Chórzysta 711 - 14.12.2020 / 05:17, *.chello.pl

Wypełzł gad z nory.

odpowiedz
ss85 - 14.12.2020 / 10:21, *.portnet.pl

@Chórzysta 711: w punkt

odpowiedz
Marcel - 14.12.2020 / 02:16, *.t-mobile.pl

Proponuję, żeby polskie drużyny zrezygnowały z gry w europejskich pucharach, gdyż obawiam się kolejnej kompromitacji...

odpowiedz
Sss - 14.12.2020 / 05:25, *.t-mobile.pl

@Marcel: Nie wiem czy wiesz ale od przyszłego sezonu rusza nowy puchar, dla takich właśnie słabeuszy jak polskie kluby. Myślę więc że będzie jeszcze więcej okazji do kompromitacji.... Niestety

odpowiedz
RMFC - 14.12.2020 / 07:31, *.play-internet.pl

@Sss: ten nowy puchar może być za mocny dla naszych drużyn a jeżeli dalej Miodek będzie rządził Legią obawiam się że dla nas też

odpowiedz
Wolfik - 14.12.2020 / 13:19, *.mm.pl

@Sss: Słabeuszy??? Raczysz żartować. Owszem, ruszają nowe rozgrywki, ale ponieważ obsada LE zostaje zmniejszona część drużyn która obecnie gra lub walczyła o awans do LE będzie się biła o miejsce w UEFA Conference League. Wcale nie będzie łatwiej awansować.

odpowiedz
olew - 14.12.2020 / 01:52, *.vectranet.pl

Generalnie to dobry właściciel, bo ma forsę, albo może mieć, ma dobre maniery i fart . Sukcesy od jego przyjścia do Legii są ogromne (supremacja w Polsce, LM, normalność ) . Da Bóg zaczniemy grać ładniej w piłkę ... Za centrum treningowe przeszedł do historii. Oczywiście ma wady, ale plusów dodatnich więcej. Legii cała Polska się boi, zazdrości i naśladuje. Jest lepszy od ITI, Koreańczyków czy Romanowskiego. Zimą kupiłbym stopera (dwu stoperów), resztę mamy w nadmiarze. Ale nawet bez zakupów będziemy najlepsi. LEGIA TO POTĘGA !

odpowiedz
Kootzki - 14.12.2020 / 13:19, *.41.95

@olew: Naprawde? Niestety bycie krolem naszego podworka to jak bycie jednookim krolem w krainie ślepców...
Przyklady innych dobrych druzyn z naszej czesci Europy pokazuja, ze droga prowadzi przez Europe, a nie "tylko" zdobywanie mistrza. Nie to zebym sie nie cieszyl (prawie) kazdego lata.
Akademia ok, ale Lech na razie ma lepsze wyniki w szkoleniu mlodzieży, co widac po reprezentacji. My mielismy sporo b. dobrych bramkarzy (zasługa trenera Dowhania) i paru naprawde dobrych młodych zawodnikow (vide Karbo), ale niestety sprzedalismy ich za marny grosz, ktory nie poprawil specjalnie sytuacji, tylko załatał pare dziur.

odpowiedz
dino - 14.12.2020 / 21:02, *.vtelecom.pl

@olew:
Jeszcze dodam logikę i przewidywalność w wyborze trenerów, wreszcie wiadomo, dokąd zmierzamy

odpowiedz
Robert - 14.12.2020 / 01:34, *.inetia.pl

Sorry młodzieży, ale spora część z Was nie rozumie co to jest życie bez MP. Jako nastolatek oglądałem Legię w sezonach na przełomie 60/70 (dwa MP), a później aż do 1992 gówno. Zresztą i wtedy jacyś macherzy majstrowali przy sprawie krzycząc "cała Polska widziała" bo wygrali ze spadającą z ligi Wisłą 6-0. W zeszłym sezonie wygrali z Wisłą 7-0 , ale jakoś nikt nie odbierał MP, tak przy okazji.Wiecie co to znaczy życie bez MP? To wejdźcie na jakieś forum np. pyr , zobaczycie jak można popaść we frustrację , a wtedy było to u nas kilkanaście lat między ostatnim mistrzostwem i następnym. I co z tego że czasami grywali, nawet z powodzeniem w różnych pucharach, jeżeli taki człowieczek ze Śląsku mówi Ci - znowu dostaliście wpierd..l. Tak by Ci pasowało?. Do pucharów kiedyś znowu awansują , ale MP najważniejsze, w końcu to nie Wasza kasa idzie na to.

odpowiedz
Adson 78 - 14.12.2020 / 08:48, *.plus.pl

@Robert: gościu jedna poprawka nie 1992 tylko zabrali nam Mistrza że związku złodzieje 1993 r

odpowiedz
stary trener - 14.12.2020 / 10:23, *.vectranet.pl

@Adson 78: chcialbym wyjasnic sezon zaczynal sie 1992 a konczyl 1993 - ja rowniez bylem pod PZPN i kulesza ze swoimi pomocnikami zabrali nam /nigdy nie udowodniono przekretu/ to co sie nalezalo bo caly czas krazyl mit o czystosci bylego trenera kadry a Robert ma racje ja rowniez wiele lat czekalem na mistrza wielu mlodych zabiera glos nie znajac historii LEGII klubu napisze tylko tyle kibicuje nieustannie mojemu ukochanemu klubowi od 1958 roku i najbardziej bolalo mnie i boli strata mistrza w ostatnich kolejkach/vide porazka z Widzewem 3:2 sedzia czyzniewski i strata przez pinokia PEWNEGO mistrza / to tak dla przypomnienia POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICOW LEGII

odpowiedz
oLaf - 14.12.2020 / 11:10, *.vectranet.pl

@Robert: co racja to racja: obecnie to jest HEGEMONIA Legii (6 mistrzostw w 8 lat !!!). Powiem więcej - kolejne mistrzostwo coraz słabiej jest świętowane - pamiętacie fety w 94, 95 , 2002, 2006r. ??? ale to była jazda!!!

Teraz coraz słabiej a po ostatnim Pucharze Polski to była żenada - część kibiców poszła do domu a część moczyć kije w Wiśle! : O

Kiedyś czekało się na Mistrza prawie 20 lat i to było WYDARZENIE!!!

Także chwała Leśnemu że podniósł klub z kolan, no i MIodkowi że jakoś go utrzymuje (chociaż robi MASĘ błędów np. z początkującymi trenerami ).

Inna sprawa to ostatnie 4 lata w el. LE - tragedia, aczkolwiek nawet jakbyśmy tam sie dostali to pewnie wyniki byłyby niewiele lepsze niż obecnie Lecha - także mąła strata...

odpowiedz
Adek - 14.12.2020 / 16:12, *.centertel.pl

@oLaf: skoro pare milionów euro co roku to dla ciebie mała strata to proszę cię uprzejmie, dołóż miodkowi do transferów :)

odpowiedz
Artur - 14.12.2020 / 19:46, *.25.51

@Robert: Ty tak serio? Dla Ciebie wazniejszy lokalny puchar (nawet jak to MP) od gry w pucharach? Puchar w 30. lidze Europy, na poziomie Lotwy, Luksemburga i Macedonii? Serio? Mam w d...ie te smieszne puchary soltysa. Ja chce Legii przynajmniej w LE (a najlepiej w LM). Ja też jestem starej daty i pamiętam długie lata bez pucharu lata. Ale wtedy były prawdziwe puchary w Europie. Ostatnie 4 lata to kompromitacja.

odpowiedz
Piotrek - 13.12.2020 / 22:33, *.gigainternet.pl

Ciągle narzekacie na Prezesa, a prawda jest taka, że to są najpiękniejsze czasy Legii; wielu kibiców z dawnych lat nie doczekało się tylu pięknych chwil jakie mamy obecnie. 6 mistrzostw Polski w okresie 8 lat, dominacja na krajowych boiskach. Inne kluby mogą nam zazdrościć. Cieszmy się tym co mamy, patrzcie na upadki klubów np ruch chorzow, wisla krakow, widzew. Co wtedy mowilibyscie o prezesie? Każdy popełnia błędy, ale Jestem kibicem od ponad 25 lat i chciałbym aby moje dzieci kiedyś doczekały takich pięknych lat dominacji i dumnie podziwiały ukochany klub Legia Warszawa.

odpowiedz
Daszka - 13.12.2020 / 22:59, *.chello.pl

@Piotrek : Kolego, dlaczego sukcesy BL z lat 2013-2016 zaliczasz na konto obecnego prezesa. Płacą Ci za to, czy uprawiasz radosną kreatywną statystykę?
To chyba nie fair? Podobnie Twoje rozumowanie o "upadłych" klubach trąca fałszywym pijarem...

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 13.12.2020 / 23:00, *.chello.pl

@Piotrek : Popieram to co napisałeś,ludzie już nie pamiętaj ile trzeba było na mistrza czekać.Możemy mieć dużo gorszego od Mioduskiego.

odpowiedz
dino - 13.12.2020 / 23:30, *.plus.pl

@Fan.Grotyńskiego:
Dudelange Trnava Karabach malo wam ludzie weźcie rozbieg i walnijcie w coś zanim coś napiszecie te tytuły nic nie znaczą polska piłka w porównaniu do lat 80tych chociażby kiedy nie było żadnego mistrza to dno

odpowiedz
browarek - 14.12.2020 / 00:04, *.play-internet.pl

@Piotrek : jeśli wg Ciebie to są najpiękniejsze czasy Legii to proponuję zmień dealera albo bierz 1/2....chyba że jesteś od prezia bo owszem nie popełnia błędów ten co nic nie robi, ale co zrobić z preziem który źle zarządza "firmą" Legia...biorąc pod uwagę tym co mamy i co prezio mówił o grze w pucharach to od paru sezonów jakoś nie mam możliwości "cieszyć się " jakże pięknymi chwilami w euro pucharach.....

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.12.2020 / 11:04, *.chello.pl

@dino: Piłkarze graja nie prezes,oczywiście że kompromitacja w pucharach,to wstyd na cały kraj.Tylko żeby zagrać w jakiś eliminacjach,trzeba zdobyć mistrzostwo.

odpowiedz
Maciej - 14.12.2020 / 11:19, *.supermedia.pl

@Piotrek : nie wziąłeś pod uwagę jednego.
Pierwsza dekada XXI wieku to dominacja silnej Wisły Kraków. Gdyby w ostatnich sezonach grałaby równie mocna drużyna - skończyłoby się znów vicemistrzostwem. Z małymi wyjątkami ale wtedy gdy Legia nie zdobywala tytułu to zdobywała go drużyna licząca się w Europie. Widzew/Wisła/Lech/Górnik.. obecnie mistrzowie kończą przygodę z Europą bardzo szybko

odpowiedz
dino - 14.12.2020 / 21:06, *.vtelecom.pl

@Fan.Grotyńskiego:
Aha czyli śpiewka pt wszyscy żli tylko Mioduski dobry, a kto zatrudnia trenera i dyrektora sportowego jak nie prezes, którzy to porem sprowadzają piłkarzy

odpowiedz
kaktus - 13.12.2020 / 22:26, *.tpnet.pl

Jak chcemy wyjść z grupy LM to musimy kupić co najmniej jednego zawodnika... ;)

odpowiedz
Gienek - 13.12.2020 / 22:16, *.vectranet.pl

A licznik wstydu bije...

odpowiedz
(L) - 13.12.2020 / 22:08, *.ilabs.pl

Lata 2013÷2016 nie wrócą

Lata 2017÷....? To lata wstydu w Europie

odpowiedz
Biała Łapa - 13.12.2020 / 22:32, *.chello.pl

@(L): cyt.: "Lata 2013-2016 nie wrócą" - z pewnością tak będzie, dopóki prezesem Legii nie zostanie ktoś pokroju Bogusia Leśnodorskiego. Jak na razie, to obiera on kierunek lubelski. Wielka szkoda.
Od roku 2017, to nie tyle lata wstydu, ile ciągłego upokorzenia kibicowskiego, farsy trenerskiej i " irracjonalnych odlotów" prezesa dekady w kwestii zarządzania klubem.
Zrealizowanie (nie za swoje) projektu deweloperskiego w postaci LTC, to nie to samo, co stworzenie/zbudowanie drużyny mogącej powalczyć w fazie gr. LE. A przecież, to właśnie powinno być celem nadrzędnym (strategicznym) włodarzy klubu - mogącym spełnić nasze kibicowskie marzenia.

odpowiedz
Boczelli - 14.12.2020 / 06:03, *.t-mobile.pl

@(L): stary lesny bez mioduskiego przy boku by nic nienzrobil bo byl goly i wesolu, to Mioduski wniosl kapital, a Lesny roz.... Kase z europejskich pucharow na Necidow, kolesia w zamalych butach i pre innych "Mega szrotowych gwiazd".
Terqz BL wyczol latwy hhajs w Motorze to pociagnie Lublin do Eklapy, ale to zajmie munsporo czasu, i Jakubas moze miec go dosyc.
Zostawcie Pudla w spokoju, popelnil bledy, ale to dzieki jiemu mamy dominacje w lidze i Akademie.
Teraz dolozyl trenera ktory nie jest na dorobku tylko cos osiagnal i widać jego pomysl na gre zespolu.
Puchary przyjdą spokojnie, facet chyba zaczyna uczyc sienna bledach, i to jego pieniadzenie nasze.
Cielawe jak zareaguje szanowne forum, jak przyjdzie zyd za pudlajak wlasciciel, tobiero będzie lament i obraza

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.12.2020 / 09:10, *.vectranet.pl

@Boczelli: nie dość, że piszesz ciężkie głupoty to jeszcze dokonujesz gwałtu na języku polskim...

odpowiedz
Tarcho - 14.12.2020 / 10:59, *.warszawa.pl

@Biała Łapa: ja bym dorzucił jeszcze nieustanne pierniczenie o długach leśnego (tak jakby pudel wtedy nie był w zarządzie) co jak mantra powtarzają jego pieski z pr klubu

odpowiedz
Biała Łapa' - 15.12.2020 / 01:35, *.chello.pl

@Tarcho: wspomniane przez Ciebie pieski szczekają tak, jak to się dzieje w większości korporacji. Legia Miodowego, to nic innego jak tylko korporacja przez "kulawe" K.
Pudel wówczas (za prezesury BL) nie szczekał, ani nawet nie ujadał, ponieważ pilnie się uczył...kierowniczego skundlenia. Przepraszam za ostre sformułowanie, ale dotychczasowe poczynania kudłatego uprawniają mnie do tego...

odpowiedz
Korda - 13.12.2020 / 21:50, *.centertel.pl

Obrona i jeszcze raz obrona. Reszta jest w miarę poukładana. Niestety ale Jedzą i Lewczuk już się nie nadają do szybkiej gry.

odpowiedz
Dinosaur warszawski - 14.12.2020 / 11:47, *.chello.pl

@Korda: przypominam nie obrona ale stoperzy

odpowiedz
Gdzie jest fryzjer - 13.12.2020 / 21:06, *.vectranet.pl

I jakiej strategii pan mówi ,żenada

odpowiedz
WIDZ - 13.12.2020 / 21:35, *.chello.pl

@Gdzie jest fryzjer : Żenada to nie zrozumieć kilku prostych zdań. Spróbuj jeszcze raz.

odpowiedz
Miki55 - 13.12.2020 / 21:35, *.chello.pl

@Gdzie jest fryzjer :
Malkontent ? To może zainwestuj w klub swoją kasę i rządź.

odpowiedz
Ogolił Cie palancie - 13.12.2020 / 21:41, *.chello.pl

@Gdzie jest fryzjer : na pytanie udzielam odpowiedzi powyżej

odpowiedz
Prg - 14.12.2020 / 03:50, *.chello.pl

@Miki55: jest kibicem i ma prawo wyrażać swoją opinię, Mioduski dostał w spadku najlepsza drużynę w Polsce, grająca co rok w pucharach i co z tym zrobił?

odpowiedz
Kot - 14.12.2020 / 09:26, *.centertel.pl

@Prg: nie w spadku tylko za 20 mln zł na głowę.

odpowiedz