REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Zgodowe graffiti (222)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legioniści z Zachodniej Koalicji w ostatnim czasie wykonali legijne zgodowe graffiti. Na szaliku w barwach Legii Warszawa zaprezentowane zostały herby - nasz oraz naszych przyjaciół - Zagłębia, Olimpii, FC Den Haag oraz Radomiaka.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Marce(L) - 12.01.2021 / 21:18, *.t-mobile.pl

Szkoda ,że brak jest Pogoni Szczecin.Jak relikwię przechowuję
szalik na którym są razem barwy Pogoni i Legii.

odpowiedz
Raf - 08.01.2021 / 10:50, *.02.net

Pogoń i Legia jedna rodzina starszy czy młodszy piknik czy chuligan lata melanży

odpowiedz
LeBa - 08.01.2021 / 09:53, *.centertel.pl

Niebiesko- Czerwoni to nasi bracia z POGONI !

odpowiedz
A - 08.01.2021 / 11:14, *.net.pl

@LeBa: Granatowo-Bordowi :)

odpowiedz
Kris - 08.01.2021 / 09:53, *.chello.pl

Szalik Legi powinien mieć tylko i wyłącznie czarne frędzle

odpowiedz
Siwy - 08.01.2021 / 08:10, *.btcentralplus.com

Pogoń Legia

odpowiedz
Paprykarz z Warszawy - 08.01.2021 / 08:07, *.plus.pl

Szkoda ze nie ma juz zgody ale nie ma tez nienawisci , a ja dalej kibicuje Wam chłopaki , czekam moze jeszcze w tym roku popatrze na murawe z żylety

odpowiedz
Maruder - 07.01.2021 / 23:46, *.play-internet.pl

Herb Legii powinien być po środku.

odpowiedz
LEGIA LEGIA LEGIA - 07.01.2021 / 21:00, *.57.108

BRAK JUVE I POGONI,SZKODA,,,,

odpowiedz
Grodzisk Maz - 07.01.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Pruszków - Szacun ! kupiłbym taki szalik

odpowiedz
zu(L)us - 07.01.2021 / 16:50, *.t-mobile.pl

Dla mnie super .Szkoda... ale wiadomo dlaczego )-:

odpowiedz
Działkowiec - 07.01.2021 / 15:09, *.telecolumbus.net

Smutne, że nie ma Pogoni. Szczecin i Warszawa to zawsze była wspaniała sprawa!

odpowiedz
Krytykant_zawodowiec - 07.01.2021 / 20:57, *.plus.pl

@Działkowiec: ano smutne

odpowiedz
LFS - 07.01.2021 / 14:27, *.play-internet.pl

szkoda ze nie ma Pogoni

odpowiedz
Karneciarz - 07.01.2021 / 14:37, *.chello.pl

@LFS : dokładnie

odpowiedz
Wawa - 07.01.2021 / 14:39, *.114.148

@LFS : Wielka szkoda :(

odpowiedz
Ding - 07.01.2021 / 16:16, *.chello.pl

@LFS : Zgadzam się. Ciągle w szafie mam szalik i koszulkę Pogoni.

odpowiedz
WOT 05410 - 07.01.2021 / 22:32, *.centertel.pl

@LFS : też o tym pomyślałem! Karta kibica Pogoni, szalik Pogoni i zgodowa koszulka czekają na lepsze czasy...

odpowiedz
oLaf - 07.01.2021 / 14:21, *.vectranet.pl

super, jedno z najfajnieszych grafiti ever!!! : )

odpowiedz
Peen - 07.01.2021 / 15:14, *.chello.pl

@oLaf: Jest spoko, ale chyba nie widziałeś zbyt wielu legijnych graffiti ;)

odpowiedz