REKLAMA

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja

Całej legijnej społeczności, kibicom, zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu życzymy w Nowym Roku 2021 zdrowia i spełnienia marzeń. Abyśmy mogli znów zgromadzić się w komplecie na stadionie przy Łazienkowskiej 3, podążać za Legią nie tylko po Polsce, ale także po całej Europie, w maju spotkać się na Starówce, a na koniec lata cieszyć się z awansu do fazy grupowej europejskich pucharów.

Wszystkiego najlepszego!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
L - 02.01.2021 / 20:44, *.tpnet.pl

Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich którzy mają L w sercu! Oby wróciła twierdza na Łazienkowskiej, oby wrócili piłkarze którzy pójdą w ogień za Legię, obyśmy my wrócili na stadiony i oby mioduski przestał nam niszczyć klub!

odpowiedz
kkk - 02.01.2021 / 02:47, *.vectranet.pl

Trochę spóźnione bo dopiero dochodzę do siebie ale wszystkiego najlepszego siostry i bracia w wielu kwestiach się ostro nie zgadzamy ale jedno nas łączy,miłość do Legii i to jest piękne,wielki szacunek dla Was za to a Klubowi życzę udanych transferów i ogarniętego prezesa i żeby piłkarzom się chciało w każdym meczu,ave (L)

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 01.01.2021 / 12:19, *.chello.pl

Najlepszego dla Wszystkich!

odpowiedz
Leman - 01.01.2021 / 10:11, *.tpnet.pl

Szczęśliwego nowego roku 2021 życzę wszystkim kibicom Legii Warszawa zawodnikom trenerom i pracownikom klubu zdrowia i spełnienia marzeń.Abyśmy mogli zobaczyć się w komplecie na Łazienkowskej 3 na trybunach żeby dopingować Legie mam wielką nadzieję że wszystko wróci do normalnego życia pozdrawiam serdecznie Legionista Leman

odpowiedz
WETERAN - 01.01.2021 / 09:03, *.chello.pl

Wszystkiego najlepszego i to nawet kilka razy! ;o)

odpowiedz
Hautausmaa - 31.12.2020 / 22:12, *.chello.pl

Jedności... Bo z tym jest coraz gorzej wśród Legionistów.

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 31.12.2020 / 22:02, *.amazonaws.com

DOBREGO!ROKU!ZDROWEGO!

odpowiedz
Jerz z Potoku wraz ze "sforą" z Kępy Potockiej - 31.12.2020 / 18:57, *.chello.pl

Wszystkim Legionistom życzymy, aby słowo [zdrowie] przestało być wyświechtanym sloganem, a zaczęło kojarzyć się z synonimem: radości, optymizmu i szczęścia - szczególnie w nadchodzącym Nowym Roku.

odpowiedz