Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Wynik jest fatalny

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): To był słaby mecz w naszym wykonaniu. Zrobiliśmy dużo prostych błędów technicznych i mieliśmy dużo niecelnych podań. To spotkanie zaczęło się dla nas źle, ale nie spodziewałem się, że potem będą kolejne rzuty karne. Po strzeleniu przez nas drugiego gola myślałem, że wszystko mamy pod kontrolą, ale nadszedł kolejny rzut karny. Po przerwie chcieliśmy zaatakować wyżej, ale jedna z kontr zakończyła się kolejną jedenastką. Mieliśmy potem dużo czasu, aby wygrać, ale graliśmy bardzo słabo. Nie przypominam sobie naszej żadnej stuprocentowej okazji. To przykry wieczór, bo teraz będziemy przez cały czas rozpamiętywać tę przegraną, chociaż ostatnie mecze nie były złe.

Postawiliśmy dzisiaj na dwójkę stoperów, która zagrała w poprzednim meczu. Liczyliśmy na to, że poradzą sobie, ale niestety stało się inaczej i popełnili proste błędy. Dlaczego nie zagrał Igor Lewczuk? Chcieliśmy dać szansę Wietesce, bo jeszcze niedawno Igor, a teraz Artur byli zagrożeni żółtymi kartkami. Teraz niestety Artur będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu.

Pierwszy mecz Kacpra od pierwszej minuty oceniam pozytywnie, chociaż wynik spotkania był fatalny. Był aktywny i ruchliwy i miał swój udział przy jednej z bramek. Szkoda, że zabrakło mu niewiele, aby w jednej z akcji wyprzedzić bramkarza i mieć przed sobą tylko pustą bramkę.

Plan na nowy rok jest taki, że 4 stycznia spotkamy się w LTC. Potem mamy dwa dni badań, a 6 stycznia wylatujemy do Dubaju. Spędzimy tam 16 dni, a po powrocie przygotowujemy się do meczu z Podbeskidziem.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (100)

+dodaj komentarz
Lukasz - 20.12.2020 / 22:03, *.tpnet.pl

FORTUNA JEST JEDNYM Z GLOWNYCH SPONSORÓW.
TA PORAŻKA LEGII WZBOGACIŁA FORTUNE I TYLE.

odpowiedz
bronek49 - 20.12.2020 / 17:24, *.chello.pl

ze ten wynik fatalny to jest twoja wina brak ci trenerku odwagi żeby posadzic na ławie dwoch najgorszych stoperów w lidze Wieteskie i Jędrzejczyka i postawić na młodego Mosóra który na pewno zagrałby lepiej od tych dwóch baboli ,najwyższy czas na poważne zmiany

odpowiedz
N0r3k - 21.12.2020 / 14:05, *.chello.pl

@bronek49: jakie ty masz kompetencje, żeby pouczać trenera? No jakie?

odpowiedz
Jankes - 20.12.2020 / 08:08, *.chello.pl

Dla rozluźnienia atmosfery Pozdrowienia dla Mirosława Trzeciaka mamy Arubarene nie chcemy Lewandowskiego

odpowiedz
Pablo33 - 20.12.2020 / 05:53, *.centertel.pl

Po co narzekać po pierwszej porażce od dawna? Uważam, że robisz panie Czesław dobrą robotę i krok po kroku budujesz pan solidny zespół. Wpadki się zdarzają, a porażka po trzech karnych to jednak nie porażka z gry całego zespołu, tylko indywidualnych kiksów dwójki stoperów. Wszystkiego dobrego.

odpowiedz
Robert - 20.12.2020 / 02:16, *.inetia.pl

Za takie odkrywcze stwierdzenie ze " Wynik jest fatalny" to bym mu dał Nobla , a jak by się nie kwalifikował to przynajmniej jakiś pucharek z grawerą " Za pierwsze miejsce".
Lepiej byś powiedział co zrobisz ze środkowymi, w tym Dubaju wypuścisz ich z jeepa w rezerwacie dla lwów ( taka przebieżka dla kondycji) , czy niech skaczą z jakiegoś wieżowca swobodnym lotem i jakie dalsze propozycje dla zmiany/usprawnienia drużyny?
Obudź się Czesław, tu jest LEGIA WARSZAWA , im szybciej to zrozumiesz, tym lepiej dla Ciebie.

odpowiedz
hajdukL - 20.12.2020 / 01:05, *.77.242

Drugi i ostatni akapit porażają. Może i się czepiam ale jak tak się wczytać... W Dubaju 16 dni, a potem dopiero przygotowania do Podbeskidzia. W Dubaju przygotowania do meczów yyy z kim...

odpowiedz
x - 19.12.2020 / 23:30, *.t-mobile.pl

Frankowski znowu wydrukował! Czesiek won z naszej Legii !!!

odpowiedz
Zenit - 19.12.2020 / 19:53, *.orange.pl

Kupcie kogoś na obronę!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Bo tragedia!!!!!!!!!!!
I jakiś drugi napastnik by się przydał

odpowiedz
Zenit - 19.12.2020 / 19:53, *.orange.pl

Kupcie kogoś na obronę!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! Bo tragedia!!!!!!!!!!!
I jakiś drugi napastnik by się przydał

odpowiedz
WL - 19.12.2020 / 19:36, *.tpnet.pl

W nagrode - Dubaj !!!

odpowiedz
Ttt - 19.12.2020 / 17:54, *.chello.pl

Jedzrzejczyk coś ci odpalił za wałka?

odpowiedz
bronek49 - 19.12.2020 / 17:48, *.chello.pl

Michniewicz ten wynik to i twoja zasługa dajesz szanse słabemu Wietesce a nie dajesz szans Mosórowi wpuszczasz słabego Jędrzejczyka a masz lepszego Lewczuka wystawiasz spasionego Boruca który przy karnych kładzie się zanim zawodnik dobiegnie do piłki a masz młodego i sprawnego Miszte boisz się posadzić na ławie olbojów dlatego działasz na szkode klubu i to jest następny poważny błąd kiedy Moduski zatrudnił ciebie

odpowiedz
Rober - 20.12.2020 / 01:53, *.inetia.pl

@bronek49: Wykaż trochę orient, Lewczuk dupi za kartki. Z Mosurem masz rację.

odpowiedz
SF - 19.12.2020 / 17:48, *.tpnet.pl

Zmiana Trenera Panie Prezesie !! LEGIA nadal nie ma stylu gry !!

odpowiedz
atmosferic - 19.12.2020 / 17:22, *.orange.pl

Nie tylko wynik - ty tez jestes fatalny.

odpowiedz
artic - 19.12.2020 / 17:18, *.t-mobile.pl

Tu jakis uklad poszedl zdaje w tym meczu z Mielcem zobaczcie sobie faul tego czlowieka ze swietokrzyskiego nazywa sie Jedrzejczyk Artur na Zjawinskim ktory spowodowal 1wszy karny dla Mielca.z glowy atakuje go gdzies pod ramie pilka 100 km. Dalej tamten sie wywala ciekawe czy Czesiu wie w co tu sie gra a ten Wieteska niech wypier..do Zabrza.

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 17:35, *.telnaptelecom.pl

@artic: 3 chwyty w polu karnym w niegroźnych sytuacjach tylko debil uwierzy że to przypadek. Śmierdzi korupcją na kilometr.

odpowiedz
77/82 - 19.12.2020 / 16:32, *.chello.pl

Jeżeli masz jaja Michniewicz, to wiesz co masz zrobić:
1. Odebrać Jędrzejczykowi opaskę.
2. Zesłać co rezerw.
NIE CHCEMY TEGO SABOTAŻYSTY I SPRZEDAWCZYKA W LEGII.

ILE CI DALI? HEJ JĘDZA ILE CI DALI?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 19.12.2020 / 16:06, *.t-mobile.pl

Dziękujemy środkowym obrońcom za wspaniałe święta ... nie mam pojęcia jakim cudem ch...j mnie wczoraja nie strzelił . Ten ślepy z gwizdkiem też się dołożył .. nie wiem po co VAR skoro i tak się sędziuje jak zapłacono . A Jędza i ten drugi patałach nie powinni złotówki wziąć za ten mecz . pajace !

odpowiedz
Micha - 19.12.2020 / 15:34, *.14.27

Chyba doszedłem do siebie po tym, co wczoraj wyczyniał Jędrzejczyk do spółki z Wieteską. Ni jak nie mogę zrozumieć, jak ci dwaj panowie mogli zagrać tak beznadziejny mecz. Przychodzi mi tylko i wyłącznie jedno na myśl: wysoki kurs u bukmacherów na Stal Mielec. Tego nie da się inaczej skomentować. Czy kiedykolwiek Legia miała trzy karne w jednym meczu przeciwko sobie? I nie mam na myśli spotkań pucharowych i karnych po dogrywce.
Jeśli Legia nie ściągnie zimą przynajmniej jednego wartościowego środkowego obrońcy, to nie mamy czego szukać w pucharach. Jędza powinien posiedzieć kilka meczów na ławce, a przynajmniej stracić opaskę kapitana.

odpowiedz
gcw - 19.12.2020 / 14:59, *.centertel.pl

To juz nie jedzą.. Juz jest Nedza !!!

odpowiedz
Kuba - 19.12.2020 / 14:51, *.t-mobile.pl

To nie były błędy, to było rzucanie się z łapami na przeciwnika, zarówno w wykonaniu Jędzy jak i Wietesia.

odpowiedz
Adrenalina - 19.12.2020 / 14:50, *.play-internet.pl

Sprawiły gwiazdy kibicom prezencik na gwiazdkę zresztą jak ostatnio co roku ...
Tylko pocieszać się że większości kończą się kontrakty i z tych niby siedemnastu zostanie znikomy procent i emerytów na piłkarskiej liście płac Legii będzie coraz mniej !!! Chyba że są tak oddani i mocno z naszym klubem zżyci i są nie do wy.bania .

FORGING WHAT'S UP




odpowiedz
Rykki - 19.12.2020 / 14:35, *.play-internet.pl

@Komarowiak:

odpowiedz
oLaf - 19.12.2020 / 14:06, *.vectranet.pl

nigdy tak nie pisałem, teraz trzeba: mecz był sprzedany, nie ma cudów, żeby tak doświadczony obrońca jak Jedza robił takie błędy w bocznych strefach pola karnego!!!

odpowiedz
koczi - 19.12.2020 / 15:32, *.cyfrowypolsat.pl

@oLaf: tez mnie sie wydaje ze pan prezes byl u bukmachera i postawił na Mielec bo jak mozna inaczej wytłumaczyc 3 podarowane karne druzynie ktora żadnego meczu nie wygrala na wyjeździe a zrobiła to na boisku mistrza Polski. Po golu na 2:3 przez pół godziny nawet nie zrobiła Legia pół akcji zeby wyrownac. Był handel

odpowiedz
Komarowiak - 19.12.2020 / 13:07, *.telenor.com

Kary finansowe za ten mecz

odpowiedz
Sebo(L) - 19.12.2020 / 11:37, *.master.pl

"niestety Artur będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu" Jakie ku.wa "niestety"?! Całe szczęście! Sprokurował w tym sezonie już chyba 4 lub 5 jedenastek dla przeciwników! Jędrzejczyk chyba gra u buka i to na gruby chajs.Przecież trzeba być totalnym idiotą żeby co kilka spotkań prokurować rzuty karne.Wypier..olić go ze składu w try miga!!

odpowiedz
Yeti - 19.12.2020 / 11:37, *.vectranet.pl

Dla Wieteski Legia to za wysokie progi. Co mecz to jakiś babol. On pewnego poziomu nie przeskoczy. Legia przy najbliższej okazji powinna go pożegnać.

odpowiedz
Szpaner - 19.12.2020 / 11:35, *.box3.pl

Lecą do Dubaju żeby przygotować się do Silnego Podbeskidzia hahahhaha :D

odpowiedz
Mm's - 19.12.2020 / 12:05, *.vectranet.pl

@Szpaner: przygotować się do drugiej rundy a nie tylko na Podbeskidzie

odpowiedz
Sebo(L) - 19.12.2020 / 12:55, *.master.pl

ja nawet myślę,że to już przygotowania na następny sezon :)

odpowiedz
Matek - 19.12.2020 / 11:11, *.proneteus.pl

Totalne dno !

odpowiedz
Gryf - 19.12.2020 / 11:00, *.play-internet.pl

????, poznański trener, piłkarski poker.

odpowiedz
Jani - 19.12.2020 / 10:55, *.chello.pl

Gra też jest fatalna i to od kilku meczy

odpowiedz
Urban - 19.12.2020 / 10:39, *.virginm.net

Nosz qrwa, ta dwojka z Wisla dopuszczala do bramkowych sytuacji non-stop. Tak sobie poradzili,,,,

odpowiedz
tekken (L) - 19.12.2020 / 10:19, *.chello.pl

Czesiu na pewno chciał wygrać, ale nie ma gwiazd w Legii, na których kibic mógłby liczyć, jak KuchyKing (może czas aby już wrócił i się nie marnował w Pogoni), Rado, Niko, Prijo, Odjidja. Po prostu zagrożenie dla przeciwnika obecnie stanowi Wszołek, który potrafi dobrze dograć Perkhartowi i wszyscy to widzą i wiedzą. Za łatwo pozbyto się moim zdaniem piłkarzy takich jak Novikowas (nieprzwidywalny) i Dąbrowski (dobry na naszą ligę).

odpowiedz
lob - 19.12.2020 / 10:26, *.chello.pl

@tekken (L): Czerwiński to jest profesor przy tym legijnym klaunie i drugim paralityku. Jego to szkoda. Legia jakościowo za Miodka jest z roku na rok coraz słabsza. Do Europy to nie ma się z czym pchać. Mecz wyglądał na ułożony przez bukmacherkę przez paru kopaczy. Dobrze, że kibice nie musieli tej żenady oglądać na stadionie. Mieli przegrać to przegrali, a kasa się zgadza.

odpowiedz
Mariot85 - 19.12.2020 / 09:58, *.cyfrowypolsat.pl

Nie widzę zmian w grze vuko tez mial posiadanie piłki wysokie a wyniki liche a juz o stałych fragmentach nie wspomnę żenada.GDZIE Z TAKĄ GRĄ DO europy

odpowiedz
Franek - 19.12.2020 / 09:45, *.t-mobile.pl

I całe szczęście ze będzie pauzował bynajmniej karnych nie zrobi ????

odpowiedz
Andre (L) - 19.12.2020 / 10:29, *.mm.pl

@Franek : Bynajmniej??? raczej przynajmniej... Jest sporo osób które wiedzą kiedy używać słowa bynajmniej, czy Ty do nich należysz? Bynajmniej...

odpowiedz
waw - 19.12.2020 / 10:52, *.chello.pl

@Andre (L): oceniasz mecz? kur... czy pisownie- gramatyke? hu.... graja olewaja kibicow Legie od 2016 roku a tu polonistaa sie wykazal ja pier...... e

odpowiedz
lob - 19.12.2020 / 11:34, *.chello.pl

@Franek : Dawno by go tu nie było tylko Miodek wisi mu kasę. Jeszcze trzeba się z tym legijnym rozśmieszaczem ponad dwa lata męczyć..............
Mam nadzieję, że ktoś na stoperze dojdzie do nas zaraz i te dwa klauny usiądą na trybunach...........

odpowiedz
Andre (L) - 19.12.2020 / 13:45, *.mm.pl

@waw: ja już napisałem wcześniej co myślę o tej dwójce paralitykow...
a Franek od bynajmniej to ten sam poziom co ww. dwójka - oni udają że grają, a Franek że zna język polski...

odpowiedz
Legia-79@wp.pl - 19.12.2020 / 09:33, *.plus.pl

Fatalnie! Chyba nie masz gdzie zadzwonić pseudo-trenerku?!

odpowiedz
MARKUS - 19.12.2020 / 09:30, *.t-mobile.pl

DOKŁADNIE mecz cudów z naszej strony , powinno zająć się ta sprawa przypomniał mi się mecz z 1993 roku WSTYD ale oni to nie mają ma się kasa zgadzać I to jest Polska PIŁKA nożna, do Europy chcą z kim I z czym

odpowiedz
lob - 19.12.2020 / 09:23, *.chello.pl

wypier@....pseudo trenerzyno...........ze szkółki podlaskiej, razem z tym swoim Valencją. klaunem kapitanem i paralitykiem Wieteską........kiedy Miodek zatrudni porządnego trenera z Niemiec???

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.12.2020 / 09:08, *.orange.pl

"Teraz niestety Artur będzie musiał pauzować w kolejnym spotkaniu." - czyt. trener miał na myśli, że niestety znów będzie musiał wystawić Wieteskę.

Nawet spoko ten mecz. Przyjąłem podobną taktykę jak na Podbeskidzie - oglądałem tyłem do telewizora, więc aż tak nie kłuło w oczy.

odpowiedz
AliMario - 19.12.2020 / 09:02, *.play-internet.pl

Nawet gdyby bylo tak że Pan Czesław jest dobrym trenerem, a niestety mam wątpliwości , Legia gra to czym dysponuje a niestety mamy kopaczy ligi ponoć "ekstraklasy"....w tym był słaby wynik ? Jak dla mnie wyniki są słabe w trakcie całego sezonu a ten dzisiejszy fatalny!!!....cierpliwie czekam na konkretne zmiany... Zmiany.....zmiany. zmiany ale zaczynając od prezesa. w innym przypadku możemy nie będziemy mieli już więcej mistrza...

odpowiedz
Cypis - 19.12.2020 / 08:11, *.centertel.pl

Do gibon: twoim zdaniem 7 zwycięstw i jeden remis w ostatnich 8 meczach to słaby wynik??? Fajnie, weź rozpęd i razem z jedzą baranka w ścianę proponuje! Nie bronie Czesia tylko takie są fakty .

odpowiedz
jani - 19.12.2020 / 08:21, *.chello.pl

@Cypis: Fakty są takie że Legia wygrywała dzięki szczęściu m. in. w Krakowie, Częstochowie i Płocku, a nie dzięki dobrej grze

odpowiedz
Pawciu - 19.12.2020 / 07:43, *.play-internet.pl

Jedza chyba obstawial w "WYGRAJ KOPA" i mu sie zaznaczyly dwa karne ale Wieteska zabral mu punkt :)

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 07:42, *.play-internet.pl

A gdzie wypowiedzi wkładów do koszulek? Gdzie parodia kapitana?

odpowiedz
SPONSOR PŁACI I WYMAGA - 19.12.2020 / 07:30, *.plus.pl

Panowie takie rzeczy pojawiły się odkąd sponsorami drużyn jest fortuna czy sts. Przecież to oni dużą kasę wykładają na kluby a z czego? A z tego żeby ogolić obywateli którzy stawiali wczoraj na Legię.NIESTETY NA CAŁYM ŚWIECIE LUDZIE OBSTAWIAJĄ . Jak by było inaczej te firmy by nie istniały tak jak kiedyś. NIE MA CO TU WINIĆ PIŁKARZY, SZEF PŁACI I WYMAGA

odpowiedz
Marcin - 19.12.2020 / 07:47, *.chello.pl

@SPONSOR PŁACI I WYMAGA: niestety to fakt, od momentu sponsoringu firm bukmacherskich zdarzaja sie mecze cudow, a El Capitano wczoraj przeszedl samego siebie

odpowiedz
Fredu - 19.12.2020 / 06:55, *.chello.pl

Przecież każdy z tych karnych był. Mecz został sprzedany co widać nieraz już takie akcje widziałem. Kiedyś Mandziejewicz w Zabrzu piłkę ręką łapał w polu karnym teraz Jędrzejczyk i Wieteska w niegroźnych sytuacjach faulują.

odpowiedz
lol - 19.12.2020 / 06:48, *.amazonaws.com

zeby stawiac dom trzeba zatrudnic dobrego murarza

odpowiedz
Wsciek(L) y - 19.12.2020 / 06:48, *.mm.pl

I buka pandemii nie ma.

odpowiedz
Roma - 19.12.2020 / 06:41, *.lunet.eu

Dobry trener to po takim występie zarządziłby obowiązkowe treningi do środy

odpowiedz
Hiszpanie - 19.12.2020 / 06:23, *.telnaptelecom.pl

Nie spodziewał się karnych. Znaczy nie obstawił. Nie ma komunikacji.

odpowiedz
Andrzejbr - 19.12.2020 / 06:21, *.orange.pl

Podziękować co niektórym panom piłkarzom, postawić na młodych, którzy zostawią serce na boisku i gorzej nie będzie.

odpowiedz
gibon_79 - 19.12.2020 / 06:20, *.02.net

53% ocenia prace michniewicza dobrze...?????

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 05:45, *.telnaptelecom.pl

Możecie wygrać nawet LM smród pozostanie. Takie 3 karne to nie przypadek.

odpowiedz
Mojo jojo - 19.12.2020 / 05:30, *.t-mobile.pl

z tej mąki chleba nie będzie !skoro przegrywamy ze stalą, to strach pomyslec co bedzie w pucharach :( miodek michniewicz papa!

odpowiedz
1909 - 19.12.2020 / 03:58, *.plus.pl

Michniewicz out

odpowiedz
Sss - 19.12.2020 / 01:29, *.chello.pl

Wynik jest fatalny bo trener jest fatalny

odpowiedz
robson - 19.12.2020 / 01:22, *.chello.pl

fatalny to jestes ty chorzysto ..przegrales z Panem trenerem .

odpowiedz
Szymon - 19.12.2020 / 00:47, *.chello.pl

Komediancie, to wynik jest słaby, tylko twoje decyzje i wybory. Od dawna wiadomo że Matusz i Artur walą babole za babolami. Dlaczego grał przeziębiony Boruc? Tak bardzo boisz się Miszte wystawić na słabiutką Stal.Jesteś zwykłym cykorem przyzwyczajonym do przegranych nazwisk. Dlaczego młody Mosór nie mógł zagrać za tych parodystów. Niebyłby gorszy i minuty by łapał. Co robi na placu Joel? Bez formy i siły całkowicie zagubiony. Tak wygląda twój warsztat trenerski. Zastanów się czy czasem ten stołek trenerski nie przerasta bo nie masz do kogo zadzwonić.

odpowiedz
Robert - 19.12.2020 / 00:41, *.inetia.pl

No słaby , ale czegoś się na zgrupowaniu w Dubaju reszta douczy i w meczu z Podbeskidziem na wiosnę (hahahahaha) cała drużyna solidarnie będzie wtajemniczona i obstawi jak trzeba.
Tego meczu ja też nie mogę przegapić, do buków w ciemno
Faktycznie tu tylko reżim Stanisława, który z pewnością nie takie cyrki widział, wyprowadziłby sytuację raz, dwa na odpowiednie tory.

odpowiedz
PFCL - 19.12.2020 / 00:41, *.inetia.pl

Fatalny to ty jesteś chórzysto

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 19.12.2020 / 00:17, *.centertel.pl

Jak się ma sprzedawczyków w składzie jedrzejczyka i wieteske to tak jest. Oby ich ostatnie mecze w Legii.

odpowiedz
Opoor - 19.12.2020 / 00:09, *.vectranet.pl

Zamiast do Dubaju to kuźwa w Bieszczady zapierdzielać, a Wietes z Jędzą na piechotę iech idą!!!

odpowiedz
KuchyKing - 19.12.2020 / 00:00, *.orange.pl

Fatalny to ty jesteś!

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 23:58, *.telnaptelecom.pl

Wcześniej czy później ktoś sypnie. Wszołek nie rozumiał tej sytuacji i karnych nie był wtajemniczony. Ślisz Pekhart i Skibicki też nie. Za resztę nie dałbym sobie ręki uciąć.

odpowiedz
LSANMBRD - 18.12.2020 / 23:54, *.vectranet.pl

Michniewicz i jego myśl szkoleniowa. Coś się przyfarci i jakoś to leci. Mioduski przejrzyj na oczy i przestań hańbić ten klub tym trenerkiem. Nie to, że zawsze przeciw Legii w największych rywalach najbardziej się grzał na mecze z Nami to teraz kompromituje Czarną (L)-kę swoją personą w dresach klubowych. Michniewicz won z Legii!!!

odpowiedz
Legionista - 19.12.2020 / 01:12, *.chello.pl

@LSANMBRD: Robi mi się słabo jak widzę tę sprzedajną mordę w kurtce z napisem "Legia".

odpowiedz
LewLegia - 18.12.2020 / 23:51, *.t-mobile.pl

Oj wypasione świata będą i jajeczko będzie lepiej smakować, ale fajnie się pracuje na Ł3

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 23:50, *.telnaptelecom.pl

Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i Artur J. i Mateusz W zostaną oczyszczani z bezpodstawnych zarzutów. Oni po prostu nie potrafią grać w piłki a są krystaliczni jak łza.

odpowiedz
Guardio(L)a - 18.12.2020 / 23:49, *.150.127

Przyjechał Pan Trener Ojrzyński i pokazał Czesławowi 711 telefonów do Fryzjera, co to znaczy profesjonalista.
Ze Stali, drużyny bez żadnych gwiazd, bez dobrych piłkarzy, w której grają odpady z rezerw Legii zrobił drużynę, która walczyła, grała na swoje możliwości i wywiozła z Warszawy 3 punkty.
A co zrobił Czesław 711 telefonów? Nic. OK, zrobił Kiepskie zmiany, złe ustawienie i bez farta, którego miał z Lechem i Wisłą (bo w tych wygranych meczach Legia nie była lepsza), mecz zakończył kompromitującą porażką.

odpowiedz
Ja - 18.12.2020 / 23:46, *.mm.pl

Jedzą z widłami do gnoju a nie do Dubaju....może byś zmadrzal

odpowiedz
Cwks97 - 18.12.2020 / 23:43, *.t-mobile.pl

Ku...a do meczu z wielkim Podbeskidziem będą przygotowywać się w Dubaju...już się boje o wynik

odpowiedz
Hiszpan - 18.12.2020 / 23:40, *.telnaptelecom.pl

Sam jesteś fatalny. Pokaż jaja i odsun obu podejrzanych od składu.

odpowiedz
Jak - 18.12.2020 / 23:38, *.chello.pl

Do Dubaju polecą te 2 sprzedawczyki to mam wyje.. ane .. WESOŁYCH ŚWIĄT MATOŁY

odpowiedz
MARKUS - 18.12.2020 / 23:31, *.t-mobile.pl

czy wam nie wstyd DRUŻYNY nie ma, WSTYD trenerze WSTYD prezesie i cały pion sportowy , Para stoperow 4 liga I nie tylko oni , Cala Polska widziała napiszę SŁOWAMI Kuleszy powiem tak wstydu nie macie

odpowiedz
Medalik - 18.12.2020 / 23:28, *.play-internet.pl

Jedza swój cel osiągnął wraz z podpisaniem nowego kontraktu, teraz ma w dupie starania, bieganie walczenie, lepiej przez rok z siebie porobić idiote, a pozniej usiądzie sobie zasłużenie na ławce żeby wszyscy zapomnieli. Myślałem że chłop ma jaki honor, ale z każdym wystepem jego postawa coraz bardziej zawodzi, już nie wspomnę o wietesce, który zamiast mózgu ma orzeszek i wpada w wszystkim jakby grał w rugby... Środek obrony do wyhmje...nia jak najszybciej.

odpowiedz
Realnie - 18.12.2020 / 23:28, *.chello.pl

Przyszedł 711 i nagle wałki się zaczęły... przypadek?

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 23:27, *.mm.pl

Przynajmniej powiedział to, co większość z nas widziała. Teraz Kucharski powinien już ogarniać temat dwóch ŚO w zimowym okienku. Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł by przedłużać kontrakt Lewczukowi....

odpowiedz
Maciej - 18.12.2020 / 23:24, *.supermedia.pl

Plus jest taki, że Jędrzejczyk pauzuje w kolejnym meczu, i mam nadzieje, że nie prędko wroci do skladu.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 18.12.2020 / 23:21, *.cyfrowypolsat.pl

Quiz
Kto sprzedał i za ile?

odpowiedz
Żmija - 18.12.2020 / 23:30, *.vectranet.pl

@(L)eve(L)64: jędza a za ile? Za tyle ile płacili u buka! U mnie stracił cały szacunek!

odpowiedz
Kibic Legii - 18.12.2020 / 23:21, *.com.pl

Trenerze to jest LEGIA WARSZAWA . Mam nadzieję , trenerze , że jako z nielicznych trenerów będziesz miał na tyle odwagi aby to wytłumaczyć włodarzom klubu . Przy zmianach kadrowych , że w Legii powinni grać Piłkarze z 3 x lepsi od obecnych kopiących średniaków ligowych , którzy przez jakieś nieporozumienie znaleźli się w Legii . Legia to ma być potęga , która raz za razem bez większego wysiłku zdobywa Mistrzostwo Polski z drugim zespołem daleko za nami . Legia w Europie rok po roku powinna grać najmniej w Grupowej fazie LE . Ale na to potrzeba zawodników na odpowiednim poziomie . My Kibice Legii mamy nadzieję , że pokażesz trenerze i postawisz na swoim sprowadzając do Legii dużej klasy Piłkarzy .

odpowiedz
Lukasz - 18.12.2020 / 23:21, *.40.119

Fatalny to Ty jesteś

odpowiedz
Dowcip - 18.12.2020 / 23:18, *.chello.pl

To , że Jędza nie zagra w kolejnym meczu to ataut. Szanse na wygraną rosną.

odpowiedz
orbi22 - 18.12.2020 / 23:26, *.10.170

@Dowcip: ale będzie grał Wieteska i raczej na pewno jakiegoś babola odwali. Niestety Lewczuk za 2 bronić nie da rady.

odpowiedz
ojejku jejku - 18.12.2020 / 23:17, *.jmdi.pl

Jędrzejczyk !!! Czy Ci nie wstyd ??????????????

odpowiedz
Jędrzejczyk - 19.12.2020 / 16:07, *.centertel.pl

@ojejku jejku: nic a nic mi nie wstyd:) pekunia non olet

odpowiedz