Leszek Ojrzyński - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Ojrzyński: To wielki dzień

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Leszek Ojrzyński (trener Stali): Rzuty karne utrzymywały nas dzisiaj przy życiu. Wygraliśmy to spotkanie, chociaż było kilkukrotnie gorąco pod naszą bramką. Ten mecz kosztował nas dzisiaj dużo zdrowia. Przed nami fajne święta i nowy rok. Mówiliśmy sobie, że fajnie byłoby zapracować tutaj na dobry wynik. Do przerwy pomimo remisu nie byłem do końca zadowolony z naszej gry, stąd te zmiany na drugą połowę.

W drugiej połowie zrobiliśmy kolejne zmiany i udało nam się dowieźć wynik do końca. Dla nas wszystkich to wielki dzień. Teraz przed nami długa przerwa, a potem start przygotowań.

Muszę podziękować działaczom i sztabowi szkoleniowemu, bo wszyscy byli bardzo zaangażowani w końcówkę sezonu. Wyciągnęliśmy sporo z ostatnich pięciu meczów, ale jeszcze przed nami daleka droga do utrzymania. W nowym roku będziemy musieli pokazać się z jeszcze lepszej strony.

Powiedzmy, że zmiana Domańskiego była taktyczna. Uważam, że nie ma innych, ponieważ każda ma na celu coś poprawić. Wynik do przerwy był dobry, ale nie byłem zadowolony z tego jak gramy. "Doman" strzelił dwa gole, ale musiałem podjąć tę trudną decyzję, żeby na boisko wszedł Forsell, który miał za zadanie uspokoić grę. Widział gdzie są nasze mankamenty, kiedy siedział na ławce rezerwowych. Stanowimy jedną rodzinę i trzeba uszanować wszelkie zmiany, jakich dokonujemy.

Przyjdzie jeszcze czas na analizę tego spotkania. Nowy rok zaczniemy właśnie od tego. Wiadomo, że w tym meczu przydarzyły nam się pewne niedoróbki, ale wynik zatuszował mankamenty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
zaba285 - 20.12.2020 / 21:45, *.116.118

dla pana Leszka szacunek. to powinien być trener dla Legii a nie poznański chórzysta 711 telefonów do Fryzjera
jeśli to było zamierzone i powiedział swoim napastnikom, żeby się kładli przy Jędrzejczyku i Wietesce bo często są spóźnieni i faulują głupio w polu karnym to byłby geniuszem taktyki

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 20.12.2020 / 15:03, *.t-mobile.pl

wstyd dla Pana, sędziego Witeski I Jedzy druk mistrzowski , I tym powinni się zająć odpowiednie organy , co na to PZPN cud nad Wisłą był jeden I teraz drugi , dokąd POLSKA piłka brnie żenujące to było

odpowiedz
zaba285 - 20.12.2020 / 21:41, *.116.118

@MARKUS od 51 LAT Legia : totalnie się nie zgodzę. wiem, że ciężko jest być obiektywnym jak się kocha ten klub, ale każdy karny ewidentny. to nasi środkowi obrońcy muszą iść na szkolenie i nauczyć się grać od nowa, bo w eopce VAR nie można się tak bezmyślnie zachowywać. o ile dla Jędzy jest jeszcze nadzieja, to Wieteska out do klubu broniącego się przed spadkiem albo 1 ligi bo to jego poziom

odpowiedz
Hugon - 19.12.2020 / 23:55, *.vectranet.pl

Chyba nie taki wielki bo medalika nie pocałowałeś.

odpowiedz
bronek49 - 19.12.2020 / 17:56, *.chello.pl

Panie Ojrzyński ale sędzia wam ten mecz wydrukował koncertowo dyktując trzeci karny ktorego nie było a nie dyktujac karnego dla Legii który był ewidentny tp parszywy krzyżacki oszukaniec z Torunia którym powinien zająć się wydział sędziowski i prokuratura

odpowiedz
bronek49 - 19.12.2020 / 17:56, *.chello.pl

Panie Ojrzyński ale sędzia wam ten mecz wydrukował koncertowo dyktując trzeci karny ktorego nie było a nie dyktujac karnego dla Legii który był ewidentny tp parszywy krzyżacki oszukaniec z Torunia którym powinien zająć się wydział sędziowski i prokuratura

odpowiedz
R1958 - 19.12.2020 / 14:48, *.t-mobile.pl

A karnego dla Legii, a rękę w polu karnym to już nie było, co?

odpowiedz
Wolsky - 19.12.2020 / 12:35, *.jmdi.pl

Brawo Panie Leszku. Jest Pan Legionista od zawsze (zaczynał Pan w CWKSie na Powązkowskiej) i od zawsze liczyła się dla Pana ambicja i wola walki. Czyli coś czego naszym grajkom odwiecznie brakuje.
Inna sprawa że zapewne ktoś chciał zarobić na święta stąd i taka gra w naszej obronie bo inaczej tego jak grali nasi środkowi nie można wytłumaczyć

odpowiedz
MAKEN - 19.12.2020 / 12:33, *.151.165

Proponuję dawać Stali w każdym meczu po 3 karne. Sądzę, że będą wówczas w czołówce Ekstra-klapy. :)

odpowiedz
Johny Ony - 19.12.2020 / 12:21, *.t-mobile.pl

To jest fachowiec.
Super trener.
Przyjechac na Legie z taką biedną, beznadziejną drużyną i wygrać 3-2.
TO SIE NAZYWA SZTUKA!!!

odpowiedz
singspiel - 19.12.2020 / 13:27, *.play-internet.pl

@Johny Ony: sztuka? to on dyktował karne?

odpowiedz
oLaf - 19.12.2020 / 14:16, *.vectranet.pl

@singspiel: weź myśl trochę!!! Ojrzyński taktycznie ustawił zespół (wysoki presing etc.) + powiedział "w polu karnym Jędza i Wieteska machają łapami to się od razu kładzcie na ziemi" i ... 3 karne są!!!

To jest taktyka (jak David z Goliatem etc.), trzeba myśleć!!!!

To Ojrzyński czy Papszun powinni być trenerami Legii a nie sprzedajny grubas z Poznania!

odpowiedz
zaba285 - 19.12.2020 / 18:50, *.116.118

@oLaf: mam dokładnie takie same zdanie. w końcu musiał się trafić jakiś trener który wykorzysta to "machanie łapami"

odpowiedz
Singspiel - 20.12.2020 / 16:02, *.plus.pl

@oLaf: ty pewnie wiesz lepiej co im powiedzial. Przy drugim karnym Wieteska niczym nie machal. Machal gosc ze stali. Ten karny to skandal

odpowiedz
zaba285 - 20.12.2020 / 21:39, *.116.118

@Singspiel: poważnie? skandalem to jest w jaki sposób Wieteska wpadł w napastnika. to jest faul na poziomie okręgówki! totalnie bezmyślny! jedynie do 3 można się odrobinę przyczepić, bo napadzior stali też ciągnął Jędze za koszulkę, ale tak czy inaczej Jędza spowodował jego upadek. każdy karny jest ewidentny i to nie sędzia jest do wymiany tylko nasi pseudoobrońcy, którym umykały takie rzeczy jak nie było VAR. na ten czas albo muszą się nauczyć nowych zasad albo czas iść ligę niżej...

odpowiedz
Julon - 19.12.2020 / 11:26, *.amazonaws.com

Chłopie z czego się cieszysz???Nawet jednego rzutu rożnego groźnej sytuacji!!Parodysci w obronie Legii i Laguna z gwizdkiem!!

odpowiedz
MARKUS - 19.12.2020 / 09:40, *.t-mobile.pl

PARODIA meczu nawet nie powinieneś się wypowiadać na ten temat WSTYD dla legii i dla Was za ten wynik I przebieg niby meczu cud nad Wisłą BRAWO POLSKA piłka nie ma przypadku że 30 miejsce w rankingu ,

odpowiedz
Ewelina - 19.12.2020 / 09:03, *.play-internet.pl

Gościu, jak będziecie co chwila mieć dyktowane karne to wy i z Bayernem Monachium wygracie. Spróbujcie strzelić coś z gry.

odpowiedz
Zizu - 19.12.2020 / 08:54, *.centertel.pl

Masz rację "wielki dzień " gdyby nie 3 karne Ci się fartneły to byś dostał oklep 2,3-0

odpowiedz
Pusia - 19.12.2020 / 08:53, *.vectranet.pl

Kolejny chórzysta i polska myśl szkoleniowa, kufajka pod marynarką...nie graliście niczego, podziękuj trenerku jedzejczykowi i wietesce...

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 08:32, *.telnaptelecom.pl

Leszek nie ma co się jarać nic w tym meczu nie było przypadkowe.

odpowiedz
1909 - 19.12.2020 / 03:57, *.plus.pl

Michniewicz out

odpowiedz
zaba285 - 19.12.2020 / 02:35, *.116.118

Wieteska od dawna wiecznie spóźniony i gra na poziomie okręgówki.
Jędzejczyk od dawna często gra na granicy faulu albo fauluje i to głupio w polu karnym. kilka razy nam się upiekło, ale tym razem chyba Ojrzyński dobrał taktykę do poziomu naszych super środkowych i wypaliło

to była kwestia czasu przy grze tych dwóch panów kiedy w jakimś meczu będzie co najmniej więcej niż 1 karny..

odpowiedz
Yyy - 19.12.2020 / 02:20, *.chello.pl

Nie pier.... wielki dzień bo Jędrzejczyk się sprzedał?

odpowiedz
Matti - 19.12.2020 / 02:05, *.plus.pl

Brawo trenerze. Może kiedyś w końcu u nas na ławce.

odpowiedz
Pierwszy - 19.12.2020 / 01:50, *.75.50

To się w pale nie mieści.

odpowiedz
Robert - 19.12.2020 / 01:01, *.inetia.pl

W sumie jest to jedyny, ale jednak pozytyw, że takie g..o trafiło się przed przerwą.
Ma Michniewicz o czy myśleć , bo myślę , że akurat teraz on nic tu nie ustawiał.
Jeżeli chce zdobyć MP i PP , to nie ma co się ceregielić, paru do odstawki i marsz do prezesa po wymianę środka obrony , plus jakieś solidne skrzydła.
A po tym meczu nazwisko sędziego niestety też do zapamiętania , trzeci karny i ewidentna ręka, na przypadek to cienkie.

odpowiedz
kibolo - 19.12.2020 / 00:20, *.orange.pl

Panie Leszku, szacunek.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 19.12.2020 / 00:09, *.centertel.pl

Ile daliście sędziemu pod stołem? Za pare lat wyjdzie ten przekręt...

odpowiedz
Paweł - 18.12.2020 / 23:39, *.artexim.pl-81-219-240-2

a może do Legii?

odpowiedz
KowaL - 19.12.2020 / 08:46, *.vectranet.pl

@Paweł: wypad z nim, wczoraj brakowało tylko żeby zaczął śpiewać, chórzysta następny

odpowiedz
Wolfik - 18.12.2020 / 23:29, *.mm.pl

Też prosta wypowiedź - wie, że dziś trafili na....dziurę Legii w środku obrony i wykorzystali ten fakt wzorowo.

odpowiedz
PLK - 19.12.2020 / 00:32, *.cyfrowypolsat.pl

@Wolfik: w sedno... Niestety wszyscy widzą tą tragedię ze stoperami od kilkunastu meczy tylko nie ludzie odpowiedzialni za transfery!!! Moze i dobrze na przyszłość że trafił się taki mecz?!!!

odpowiedz
zaba285 - 19.12.2020 / 18:48, *.116.118

@PLK: może nawet specjalnie zwrócił napastnikom uwagę, jak mają się ustawiać żeby Jędrzejczyk ich sfaulował. w poprzednich meczach popełniał dużo głupich fauli, gdybym był trenerem przeciwnej drużyny na pewno przekazałbym taką informację zawodnikom żeby prowokowali do faulu Jędrzejczyka w polu karnym i ładnie upadali, gdy już ich sfauluje

odpowiedz