Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszołek: Mogę tylko przeprosić kibiców

Redakcja, źródło: Legionisci.com

- Nie ma co szukać usprawiedliwień, ale takie mecze się zdarzają. Lepiej żeby zdarzył się raz w sezonie. Odkąd gram w piłkę, nie przypominam sobie, żebym stracił trzy gole z rzutów karnych. Musimy o tym jak najszybciej zapomnieć, choć nie będzie to łatwe. Mamy nad czym pracować. Na pewno musimy zachować więcej koncentracji w polu karnym. I nie chodzi o to, czy zawodnicy nas sprowokowali. Artur i Wietes wiele razy ratowali nam tyłki i pokazywali dużą jakość. Po prostu bywają takie momenty, nie tylko w polskiej lidze, kiedy faworyt przegrywa z przeciwnikiem, który był skazany na pożarcie. Przed nami jest jeszcze sporo dobrego. Drużyna na pewno się podniesie, bo ma spory potencjał. Mogę tylko przeprosić kibiców, że w ten sposób przegraliśmy. Inaczej chcieliśmy zakończyć ten rok, bo na to zasłużyliśmy - powiedział po meczu ze Stalą Mielec Paweł Wszołek.

- Nie jest łatwo stracić trzy bramki, ale jesteśmy Legią Warszawa i jesteśmy w stanie się podnieść. Pokazała to pierwsza stracona bramka, kiedy podnieśliśmy się na 2-1, mieliśmy swoje sytuacje. Słyszałem po meczu, że powinien być karny na 3-3, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać. Nie jest łatwo, kiedy grasz, stwarzasz sytuacje, a dostajesz przysłowiowego kopa - dodał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
bronek49 - 22.12.2020 / 18:36, *.chello.pl

Wszołek to jeszcze przeprosił za swoją miernote za to pajac Jędrzejczyk i babol Wieteska uciekli jak szczury do szatni niech oni do tej szatni nie wchodzą bo swoją postawą psują atmosfere w drużynie jaki przykład z takich papraków ma brać Mosór lub inny młody od tych pajaców to już nic nie mogą dobrego się nauczyć

odpowiedz
Lipa - 21.12.2020 / 12:38, *.chello.pl

Słyszałem po meczu, że powinien być karny na 3-3, ale nie chcę się na ten temat wypowiadać.Miałbyć ale telefon nie zadziałał.

odpowiedz
Arek - 20.12.2020 / 13:31, *.tpnet.pl

Jak posłuchałem wywiadu z Wszołkiem po meczu, odniosłem wrażenie, że on nie bardzo wie co jest grane. Ciekawe, czy stoperzy wiedzą. A żaden z nich wywiadu udzielić nie raczył.

odpowiedz
ben - 19.12.2020 / 19:07, *.inetia.pl

Gdzie są przeprosiny od jędrzejczyka-sprzedawczyka ! Podobno to kapitan

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2020 / 08:13, *.play-internet.pl

@ben: Ma wszystko w upie. Od dawna sie nie udziela. Obejrzyjcie te jego faule na spokojnie nawet aktorstwo u niego klasy C. Czy po takim wale stanie kiedyś przed Żyletą i powie Legionistą się jest a nie bywa???

odpowiedz
Mrok - 19.12.2020 / 18:04, *.chello.pl

Wszołek to akurat nie ma za co przepraszać bo ciągnie tych przeciętniaków za uszy. Inna sprawa, że jak Wszołek schodzi to ta drużyna kompletnie przestaje stwarzać sytuacje w ataku. Podchodzą na 30- 25 metr gdzie broni się drużyna przeciwna i zaczyna się gra w zamku hokejowym i tak trwa zazwyczaj aż do straty.
Tu brakuje odważnych którzy oddadzą strzał z tego 25 metra. Tak się powinno grać przeciwko drużynie zakładającej jako strategię totalną obronę i kontratak. Nasi piłkarze myślą,że wjadą tymi podaniami do bramki bez strzału.
Dziś Pogoń grała z tak samo broniącym się w 10 Zagłębiem i wygrała bo nawet Kucharczyk próbował strzałów z dystansu czego nigdy nie potrafił zrobić w Legii.

odpowiedz
yyy - 20.12.2020 / 12:56, *.chello.pl

@Mrok: tylko wiesz co mnie zastanawia? gdzie jest haczyk, skoro na Legię to wystarcza już od... nie pamiętam nawet kiedy. od paru ładnych lat, mimo zmian trenerów, mimo roszad w składzie. a nasza odpowiedź wygląda od lat identycznie. zawsze to samo. piłka do skrzydła, pokazuje się obrońca, zatrzymanie akcji, piłka do środka, przerzut na drugie skrzydło, powtórz...
i okej, ktoś pewnie zaraz napisze coś w stylu, że nie znam się na piłce i że głęboką defensywę trzeba cierpliwie próbować rozciągnąć i ukłuć itd. tylko jak to się dzieje, że nie widać znaczących zmian w... no właśnie, pomyśle na grę, czy w wykonaniu?

odpowiedz
bronek49 - 19.12.2020 / 17:35, *.chello.pl

czy Żyro to jest słabszy od tych debilowatych Jędrzejczyka czy Wieteski na pewno nie dlaczego nie gra Mosór czy ten Michniewicz boi się posadzić na ławie debilowatych i drewnianych piłkarzy jak Jędza czy Wieteski a ty Wszołek nie przepraszaj tylko graj bo jesteś też jednym z najsłabszych piłkarzy i przestan z tym potencjałem bo jesteście a jedynie przy naszej słabej lidze jesteście na tej pozycji ale wszystko weryfikuja puchary i tam się okazuje jaki wy macie potencjał

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 19.12.2020 / 14:02, *.tpnet.pl

Jakim trzeba być debilem, zeby sprokurować 2 karne w jednym meczu - ale przedluzcie z Arturkiem kontrakt do 2030 roku najlepiej - niech zap...... dalej . A nasi "fachowcy" pozbyli się Czerwinskiego, Zyry - no jasne lepiej placic Jedrzejczykowi 200 tys miesiecznie

odpowiedz
MARKUS - 19.12.2020 / 12:26, *.t-mobile.pl

Przypomniał mi się 1993 rok , nie ma drużyny I należy pozbyć się baboli , a mamy tego trochę Do Europy z kim I czym pomarzyć można, PANOWIE nie tędy droga trener osłabia ten zespół kiepskim zmianami wielu z nich nie zasługuje żeby reprezentować te barwy , Brniemy do nikad 4 LATA bezkrolewie , PODWÓRKO nasze nic poza tym PANIE prezesie pion sportowy ZEROWY kadra wiekowa my uzupełniamy skład a nie wzmacnianiu I przestać bazować na piłkarzach z kartą w ręku a należy inwestować, kto nie INWESTUJE stoi w miejscu jak my ,A NAWET się cofamy

odpowiedz
Robert - 20.12.2020 / 01:50, *.inetia.pl

@MARKUS : Co ma do obecnej sytuacji rok 1993 nie potrafię ogarnąć , chociaż też ten rok bardzo dobrze pamiętam ???? Wtedy zdobyliśmy MP , a teraz dwóch robi wszystko żebyśmy nie zdobyli. To gdzie tu podobieństwa?

odpowiedz
waw - 19.12.2020 / 12:19, *.chello.pl

propsze uwazac z opiniami, booo bedzie zaraz nalot dziennikarskich komentatorkow na kibicow ze poplaskaczu pilkarze dostali po meczyku ze Stala

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 19.12.2020 / 12:11, *.tpnet.pl

Przykra porazka - ale to może dobry zimny prysznic przed drugą rundą
Jędrzejczyk od jakiegoś czasu gra fatalnie . Ale szczyt glupoty Michniewicza to wystawienie Wieteski z ręką w szynie, a zdrowy Lewczuk siedzi na ławie - poje.. ło gościa . Potrzeba dwóch srodkowych obronców i napastnik minimum

odpowiedz
Adam - 19.12.2020 / 11:55, *.play-internet.pl

Jeżeli faktycznie był jakiś wałek to myślicie, że cała drużyna wiedziała, czy tylko kilki wybranych?

odpowiedz
N0r3kPL - 19.12.2020 / 12:32, *.chello.pl

@Adam: jaki wałek? Jędrzejczyk gra kryminał już od kilku meczy, dzisiaj po prostu to się skumulowało.

odpowiedz
M3 - 19.12.2020 / 11:37, *.jmdi.pl

Dla mnie Wieteska jest już skreślony. Jędrzejczyk musi się zastanowić czy chce grać w Legii czy chce obniżyć loty i pójść do Płocka czy Lublina. To jego kolejny mecz z dużym błędem. Jak na wiosnę będzie mieć takie dwa mecze to też jest do skreślenia. A Lewczuk ? On nas nie zbawi, choć jest w nim jeszcze ta iskra. Nie zawsze, ale jest. Tylko Legia !!!

odpowiedz
LegiaFans - 19.12.2020 / 11:24, *.chello.pl

Panowie Piłkarze , Powiem krótko PIERWSZY I OSTATNI RAZ !!!! (L) Walczyć Trenować Legia musi Panować/

odpowiedz
Wolfik - 19.12.2020 / 11:19, *.mm.pl

Ja również uważam, że mecz ustawiła druga bramka dla Mielca po faulu Wieteski w drodze do szatni. Zaczął się strach, że meczu można nie wygrać. Trzeci karny załatwił sprawę, drużyna została sparaliżowana.

Dlatego uważam, że trener popełnił błąd nie wymieniając kogoś z dwójki stoperów w przerwie. Pewnie założył, że takie błędy się nie powtórzą. Niestety zdarzyło się.

Ofensywa Legii "wisi" na dyspozycji Luqi. Gdy on ma słabszy dzień, a nie grają Kapustka i Karbownik nie ma kto kreować akcji. Kadra jest niby szeroka, aje brak w niej jakości.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.12.2020 / 12:15, *.chello.pl

@Wolfik: Wynik przygnębiający, gra fatalna. Ale wszyscy na tym form wiedzą, że Jędrzejczyk, Wieteska i Lewczuk, gdy będą grali, popełnią jeszcze wiele kosztownych błędów. Z nimi nie mamy szans na obronę mistrzostwa, a być może i na podium. Ja nie jestem w stanie, oglądać następnego meczu Legii na żywo.

odpowiedz
Nędza&Witeska WON!!! - 19.12.2020 / 11:09, *.inetia.pl

Przeprosić powinny te dwie ***** z środka obrony.

odpowiedz
misio - 19.12.2020 / 11:08, *.145.106

dla mnie ustawka. Puścili Stali mecz i tyle ...

odpowiedz
Bolo - 19.12.2020 / 11:04, *.centertel.pl

A może za Jędze weźmie się ABW? Może ma układy z bukami?

odpowiedz
Lido - 19.12.2020 / 10:39, *.play-internet.pl

Jeszcze ktoś się dziwi że nie gramy w europejskich pucharach? Zarówno trener jak i połowa drużyny nie zasługuje na to by być w Legii. Drużyna która powinna zdominować naszą kiepską ligę przegrywa z przedostatnią drużyną w lidze. Różnica między zespołem Czerczesowa a tym Michniewicza to widać gołym okiem. Tam każdy miał zapier..... a tu i teraz to żenada, boisko Legii nie jest ani twierdzą ani atutem, wygrywają tu wszyscy, nawet najsłabsi. WSTYD.

odpowiedz
Wies - 19.12.2020 / 10:33, *.net.pl

Przez Jedrzejczyka Legia traci wiele bramek

odpowiedz
tekken (L) - 19.12.2020 / 10:27, *.chello.pl

Wszołek jest moim zdaniem obecnie najlepszym piłkarzem Legii i to trzeba otwarcie powiedzieć. Jak ma słabszy dzień albo nie gra to przegrywamy.

odpowiedz
N0r3kPL - 19.12.2020 / 11:33, *.chello.pl

@tekken (L): on w tym sezonie co mecz ma słaby dzień i nie potrafi piłki kopnąć celnie

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 19.12.2020 / 09:56, *.orange.pl

Myślałem, że Pan kapitan ma wystarczająco wysoki kontrakt aby nie musiał dorabiać,

odpowiedz
(L) - 19.12.2020 / 09:51, *.ilabs.pl

Go ahead

odpowiedz
Zizu - 19.12.2020 / 08:51, *.centertel.pl

Paweł to nie Ty masz przepraszać Ale te dwa wkłady do koszulek Jędrzejczyk i Wieteska..Jedrzejczyk powinien zawiesić już buty na kołku i zająć się trenerką. A Wieteska powinien odejść do jakiegoś 2 ligowego Rosyjskiego sredniaka

odpowiedz
Kuba - 19.12.2020 / 14:59, *.t-mobile.pl

@Zizu: Jędrzejczyk to na trenera zapasów albo innego sportu kontaktowego się nadaje.

odpowiedz
KowaL - 19.12.2020 / 08:42, *.vectranet.pl

Patrząc wczoraj na wywiad z Pawlem to chyba nie wiedział co się stało i dlaczego...

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.12.2020 / 08:32, *.vectranet.pl

Akurat ty u buka raczej nie grałeś...

odpowiedz
Arecki - 19.12.2020 / 08:32, *.com.pl

Kapitan Jędrzejczyk to zapadł się pod ziemię, nie ma nic do powiedzenia?! Zdejmij i oddaj opaskę kapitana!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 08:28, *.telnaptelecom.pl

Dawać tu Artura J i Mateusza W . Ciekawe co powiedzą.

odpowiedz
yyy - 19.12.2020 / 10:07, *.chello.pl

@Hiszpan: dokładnie na to samo czekam od wczoraj, elko

odpowiedz