fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu ze Stalą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W meczu ze Stalą legioniści byli przy piłce aż przez 70% czasu gry. To niestety nie przełożyło się na wynik mimo większej liczby oddanych strzałów. W obronie stoperzy popełnili trzy rażące błędy, które goście zamienili na bramki. Najszybszy w ekipie ze stolicy był Paweł Wszołek, a najdłuższy dystans pokonał Bartosz Slisz.



Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Bielsa w obronie Jędrzejczyka - 19.12.2020 / 12:22, *.56.198

Warto zauważyć, że obie sytuacje z karnymi po faulach Jędzy są mocno kontrowersyjne. O trzecim karnym już dyskutowaliśmy, ale przy pierwszym sędzia Frankowski spowodował całą tę sytuację (do spółki z sędzią bocznym) błędnie przyznając aut Stali. Wcześniej Mladenovic wyraźnie nabija piłkarza z Mielca i piłka wytacza się poza boisko. Widzą to wszyscy, poza dwoma sędziami. Skibicki odpuszcza walkę o utrzymanie piłki w boisku, a Jędrzejczyk nie koryguje pozycji do obrony spodziewając się wyrzutu z autu przez Legię. Sędzia popełnia błąd, a piłkarze Stali przytomnie to wykorzystują. Jędza nie jest spóźniony przez brak koncentracji. PS Nie zmienia to faktu, że bardzo słaby mecz duetu stoperów i słaby drużyny, pozdrawiam, Wesołych Świąt.

odpowiedz
singspiel - 19.12.2020 / 13:24, *.play-internet.pl

@Bielsa w obronie Jędrzejczyka: to co powiesz o karnym Wietesa? przecież tam gość ewidentnie nie szedł w kierunku piłki, tylko oparł się na obrońcy, rozpaczliwie wyciągając ręce do góry. Chyba nawet trafił Mateusza w ryło. dla mnie karny z czapki

odpowiedz
Leg451 - 19.12.2020 / 12:09, *.33.75

Nie wiem dlaczego Martins został zmieniony. To najbardziej kreatywny zawodnik. Valencia dramat... Jędza i Wietes niestety po takim meczu długo nie powinni zagrać. Wgl nie pamiętam kiedy ostatnio wyżej wymienieni zawodnicy grali na odpowiednim dla Mistrza Polski poziomie. W ataku to nieźle wyglądało. Asystujący Wszolek, aktywny Luquinhas, skuteczny Pekhart, Skibicki też się starał. Szkoda...

odpowiedz
Julon - 19.12.2020 / 11:19, *.amazonaws.com

Święta idą prezenty czas rozdawać! Wczoraj było na boisku 3 , Mikołajów dwóch w białych koszulkach,jeden z kartkami w kieszeni a i jeszcze jeden przed monitorem!W poniedziałek oni odbiorą swoje prezenty!

odpowiedz
Cycu - 19.12.2020 / 11:15, *.plus.pl

Obowiązkowo środkowych obrońców trzeba scignac !!!

odpowiedz
Kibic - 19.12.2020 / 10:21, *.centertel.pl

Dno i kilo mułu

odpowiedz
Stefan - 19.12.2020 / 09:28, *.okay.pl

A sędziemu też można wystawić ocenę??
Choć oczywiście nie usprawiedliwia to postawy tych patałachów w białych koszulkach

odpowiedz
Waldemar - 19.12.2020 / 08:47, *.tpnet.pl

Dno

odpowiedz