2020-12-04 | Dubaj - fot. Piotr Galas

Cztery sparingi w Dubaju

Woytek, źródło: Legionisci.com

6 stycznia Legia Warszawa wyruszy na 16-dniowe zgrupowanie do Dubaju. W trakcie przygotowań w Zjednoczonych Emiratach Arabskich sztab szkoleniowy planuje rozegranie czterech spotkań sparingowych.



Pierwszy mecz planowany jest już po trzech dniach treningów, a rywalem najprawdopodobniej będzie któraś z miejscowych drużyn z niższej ligi. Później jednak drużynę Czesława Michniewicza czekają poważniejsze sprawdziany. Trwa ustalanie szczegółów, a możliwe są starcia z FK Krasnodar, Dynamem Kijów i Zenitem Sankt Petersburg. Te drużyny to uczestnicy fazy grupowej Ligi Mistrzów w tym sezonie.

Powrót z Dubaju zaplanowany jest na 22 stycznia, a pierwszy mecz ligowy legioniści rozegrają 31 stycznia w Bielsku-Białej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
Warszawiak1234 - 20.12.2020 / 21:51, *.chello.pl

Rzuccie Jedze i Wieteske rekinom!!

odpowiedz
jAREK - 20.12.2020 / 19:20, *.51.45

Dupcie wygrzeją a potem weryfikacja polskiej Ekstraklasy na błotnistych boiska .

odpowiedz
Darek - 20.12.2020 / 13:34, *.t-ipconnect.de

Nie ma to jak pojechać sobie do Dubaju pograć w dziadka.
A w kwalifikacjach do europejskich pucharow znowu pojadą ich pół amatorzy.
Stado przepłacanych błaznów i sprzedawczyków.

odpowiedz
AAA - 20.12.2020 / 13:23, *.chello.pl

do Hiszpan:brawo"Jędza będzie handlarzem wielblądami,jest mistrzem w sprzedawaniu"

odpowiedz
Arek - 20.12.2020 / 13:00, *.tpnet.pl

Krasnodar też był uczestnikiem ostatniej lm.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.12.2020 / 12:00, *.vectranet.pl

Do Zakopanego po górach biegać kondycję robić a nie do Dubaju, w nagrodę tam lec ę za co za kolejny zje.. ny sezon. Żenada. Potem wrócą u nas będzie minus 5 stopni , pierwszy mecz i szok, no nie byliśmy przygotowani na taki klimat... Bezmózgi rządzą tym klubem, od transferów po zatrudnianie trenerów wszystkich szczebli...

odpowiedz
Se - 20.12.2020 / 12:08, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: kolejny zje...ny sezon? To chyba masz jakąś inną tabelę w domu

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 20.12.2020 / 12:42, *.vectranet.pl

@Se: Bach Bach Karabach :) - dobry sezon???, kilka wygranych meczów w tego ogórkowej lidze w tym większość na farcie. Podoba Ci się gra Legii to gratuluje, wykazujesz taki sam brak ambicji jak cała druzyna :)

odpowiedz
Pacocha - 22.12.2020 / 22:16, *.cyfrowypolsat.pl

@Trener Bramkarzy: Niestety to prawda co piszesz. Brak ambicji... Tez jestem zdania ze zamiast pięknego Dubaju przydałoby się srogo pozapier....c w naszym klimacie. Dziadka zrobią pod balonem a wiosna u nas jest trudna klimatycznie i warto byłoby porządnie popracować a nie robić marketing. Lepszy marketing będzie jak zagrają w fazie grupowej Ligi Europy. Pod każdym względem zbliżamy się do Europy, pod każdym tylko nie piłkarskim. Można powiedzieć ze medialnie to już jesteśmy w Europie. Szkoda tylko ze w niej nie gramy... ale jak widać ludziom to pasuje. Grunt ze jest lider. Na dziś dla drużyny z budżetem Legii w takiej lidze jak nasza, sukcesem nie jest wygrywanie, ale wstydem jest nie wygrywać.

odpowiedz
Szpaner - 20.12.2020 / 11:01, *.box3.pl

Czas przygotować się na Podbeskidzie :D

odpowiedz
Autor - 20.12.2020 / 10:50, *.246.37

@Po(L)aK: Miasta piszemy z Wielkiej litery, jeśli nawet to miasto rywala. No chyba że masz duże kompleksy i po tym się dowartościujesz..

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.12.2020 / 06:33, *.play-internet.pl

@Autor: Jeśli już,to "Nazwy miast piszemy z dużej litery".Ot-prowadził ślepy kulawego.

odpowiedz
Gabson - 20.12.2020 / 09:48, *.prospect.pl

FK Krasnodar też grał w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów... także nie dwójka a trójka potencjalnych sparing partnerów Legii to uczestnicy aktulanej LM. To tak na marginesie.

odpowiedz
Vuko - 20.12.2020 / 07:22, *.tpnet.pl

Kiedy zwiedzanie?

odpowiedz
Jack(L) - 20.12.2020 / 09:52, *.t-mobile.pl

@Vuko: Patrząc na ich ostatnie osiągnięcia to niektórzy całą rundę jesienną zwiedzali tylko że Warszawę .Kluby,bukmacherów a teraz czas na wyższy lvl i wycieczka do Dubaju. Będą uczyć się doić wielbłądy bo jak skończy się przygoda w Legii to trzeba coś robić dalej. Praktykę niby mają bo tu doją loczka.

odpowiedz
Po(L)aK - 20.12.2020 / 05:38, *.vectranet.pl

Powiedzmy sobie jasno.
Jędza najlepsze lata ma już za sobą i trzeba mu mimo wszystko oddać ile razy ratował Nas z opresji. Ten mecz mu ewidentnie nie wyszedł, ale pesel zaczyna robić swoje.
Artur, fajnie że spełnia swoje marzenie, choć niestety o kilka lat za późno (znów pesel)
Wieteska... nigdy nie był moim idolem i od początku uważałem, że jego przyjście/powrót do Legii do pomyłka.
To nie jest gracz do takiego zespołu.
Na chwilę obecną jest pilna potrzeba przebudowy linii defensywnej

odpowiedz
Grochow - 20.12.2020 / 10:59, *.tpnet.pl

@Po(L)aK:
Ten mecz mu nie wyszedl ?
Zawalił mecz z Omonia , znowu na chama na siłę w 16 tce faul i karny, został ośmieszony z Qarabagiem kręcili nim jak stara rura na wybiegu , zawalil mecz z Piastem, jego bramka , zawalil ze Stala . Jest bardzo wolny nie nadąża za napastnikiem i fauluje , poza tym fatalny zwrotność. Zobacz ile bramek tracimy ze środka. Najwyzszy kontrakt w lidze. Czas świętych krow sie skonczyl . Stary wolny wypalony zawodnik , który w żadnym nawet średniaku Europy nie grał. A ma gwiazdorski kontrakt . Swiadczy to dyletantyzmie dyr sportowego

odpowiedz
Ed - 20.12.2020 / 18:37, *.vectranet.pl

Regularnie co jakiś czas Jędza zawala mecz i prezentuje przeciwnikom rzut karny. Albo udajesz że nie pamiętasz albo meczów nie oglądasz. To nie był pierwszy mecz Jędzy który przez niego przegraliśmy

odpowiedz
(L)eszek - 20.12.2020 / 02:48, *.chello.pl

Z Dupaju do Bielska to pogoda sielska
Powinni na Helu biegac zeby miec formę na nasz klimat :/

odpowiedz
Szymon - 20.12.2020 / 02:39, *.chello.pl

Ha ha ha. Sparingi z takim ekipami gdzie będą te dwa błazny parodiować to jak nic trzy dwucyfrówki. Wysłać ich na Marsa może ufoludki ich przygarną

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 20.12.2020 / 11:07, *.247.31

@Szymon: myślę, że zaprezentują się tam lepiej niż ze Stalą

odpowiedz
Zu(L)us - 19.12.2020 / 23:56, *.centertel.pl

Pamiętaj że to co mówisz o innych bardzo wiele mówi o tobie.Gdzie byliscie x-lat temu.Trzeba było grać. Co ja bym o was teraz napisał .Domyślacie się? ? ?Trochę rozumu i pokory. Zawalili mecz to prawda ale czy bedziecie o tym pamiętać w maju na Starówce ? Wątpię. I niech was tam nie będzie.

odpowiedz
hajdukL - 20.12.2020 / 00:42, *.77.242

@Zu(L)us:
Zulu-Gula, otóż ludzie pamiętają takie popisy jak w piątek i coraz słabsza frekwencja na Ł3 czy Starówce nie bierze się znikąd.

odpowiedz
oLaf - 19.12.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

proponuję zostawić Wieteskę i Jędzę na pustyni... czysty zysk, pensji nie trzeba będzie wypłacać... ; )

odpowiedz
Adam - 20.12.2020 / 02:41, *.chello.pl

@oLaf: może da się ich opchnąć za jakiegoś wielbłąda lub dwa

odpowiedz
Po(L)aK - 20.12.2020 / 05:18, *.vectranet.pl

@Adam: A potem na tym wielbłądzie czesia do poznania pogonić :) (poznań, chyba tak się pisze z małej ?! :) )

odpowiedz
Mariot85 - 19.12.2020 / 21:42, *.cyfrowypolsat.pl

Na Syberię do Staszka na lekcję a nie Dubaj ile to kasy a na transfery loczek żałuje i szrot sciaga

odpowiedz
TomTom1916 - 19.12.2020 / 21:09, *.plus.pl

A gdzie jedzie Stal Mielec? To jest k... jakaś żenada...jędza i wieteska won

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 20.12.2020 / 21:38, *.play-internet.pl

@TomTom1916: do Turcji lecą (info na 90minut)

odpowiedz
artic - 19.12.2020 / 20:50, *.t-mobile.pl

Jedza i Wieteska do hotelu "Warszawa" do Augustowa i zapier...na okolo jez.Necko codziennie po 10okrazen a nie do Dubaju i Borucowi tez Augustow by sie przydal zeby z wagi zejsc conajmniej z 8kg.

odpowiedz
Pytanie do redakcji - 19.12.2020 / 20:25, *.net.pl

Kiedy rusza plebiscyt ""eLek" ???

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 19:21, *.telnaptelecom.pl

Jędza będzie handlarzem wielbładami. Jest mistrzem w sprzedawaniu.

odpowiedz
lob - 19.12.2020 / 19:36, *.chello.pl

@Hiszpan: Ha,ha,ha............dobre...w punkt...

odpowiedz
Hiszpan - 19.12.2020 / 19:19, *.telnaptelecom.pl

Dobrze że sparingów nie można obstawiać u buka znowu stopery by coś wymyślili. Np. 5 samobójów w 1 meczu.

odpowiedz
PedroSc - 19.12.2020 / 20:01, *.chello.pl

@Hiszpan: można...

odpowiedz
Best - 19.12.2020 / 18:35, *.chello.pl

Do Dubaju papudroki??? Za to co pokazujecie, za plucie w twarz kibicom - w Bieszczady niedzwiedziom jaja drapać!!!

odpowiedz
Orti - 19.12.2020 / 18:34, *.com.pl

Do Dubaju??? Wysłałbym ich do Irkucka albo Prypeci

odpowiedz
lob - 19.12.2020 / 18:04, *.chello.pl

Developer w nagrodę za te babole pojedzie do Dubaju na wczasy, a przy okazji zrobi jakiś biznes..........Te dwa środkowe babole w nagrodę powinni jechać w Bieszczady do wyrębu lasu...........a najlepiej to na taczkach za bramę...........

odpowiedz
Jaro - 19.12.2020 / 17:58, *.tpnet.pl

To zgrupowanie to jakiś żart... Czy oni przygotowują się już na MŚ w Katarze za dwa lata czy żeby dokończyć sezon w Ekstraklapie??? Tam jest całkiem inny klimat i powinni pozostać w Europie, Miodek bezmuzgu obudź się i zacznij myśleć!!!

odpowiedz