Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Pewne jest to, że nie zmieni się prezes i dyrektor sportowy

Woytek, źródło: Canal+

Dariusz Mioduski był gościem programu Liga+ Extra w Canal+. Prezes Legii skomentował ostatni tegoroczny mecz, odpowiadał na pytania dotyczące transferów, sędziów, pucharów i sprzedaży klubu.

O meczu ze Stalą Mielec
- Nie za bardzo chcę o tym meczu rozmawiać, bo od razu pryska nastrój świąteczny. Nie jestem w stanie wyrzucić go z pamięci, bo w żadnym detalu nie byłem zadowolony. Jest we mnie wściekłość i to uczucie zostanie przez najbliższych 6 tygodni. Największe pretensje mam do tych, którzy powinni unieść ciężar tego meczu, zagrać z pasją i zaangażowaniem, a nie myśleć o świętach.

O transferach
- Gdybym po meczu ze Stalą wszedł na jakieś fora kibicowskie czy komentarze pod artykułami, to przeczytałbym, że Legii potrzeba stoperów, skrzydłowego, dwóch napastników, dyrektora sportowego i nowego prezesa. Pewne jest to, że dwie ostatnie pozycje się nie zmienią. Jeśli chodzi o pozostałe, to zdajemy sobie sprawę z tego, gdzie mamy luki i słabości. Mamy 30 zawodników zakontraktowanych, a 12 kończy swoje kontrakty latem. Nie możemy jednak czekać do lata, tylko zimą szykować się do pucharów. Jednocześnie nie możemy mienić trzonu drużyny, bo ostatnio tych zmian było dużo. Mamy dobrych bocznych obrońców, Slisza, Kapustkę, Luquinhasa, Pekharta. Ten trzon musimy wzmocnić kilkoma pozycjami i pamiętać o tym, że mamy dobrze funkcjonującą akademię. Nie chcemy zamykać drogi przed najzdolniejszymi chłopcami. Siedmiu z nich jedzie na obóz. Zima będzie bardzo intensywna i lato również.

- Nie będę odnosił się do spekulacji. Kacper Kozłowski ma ważny kontrakt z Pogonią. Śledzimy rynek młodych pilarzy w Polsce, wiemy jaki jest ich status. Na końcu piłkarze mają decydujące słowo. Życzę mu jak najlepiej, niezależnie od tego czy będzie się dalej rozwijał w Pogoni, czy w innym klubie. Mam nadzieję, że zobaczymy go na topie w europejskiej piłce.

Szeroka kadra a Lech Poznań i puchary
- Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech. Na pewno to trudny okres dla drużyn grających w pucharach.

- Mało kto się wypowiada na temat kluczowego faktu, który ciężko zrozumieć. Jak porównujemy się do innych lig na naszym poziomie takich jak szkocka, rumuńska czy bułgarska, to mimo że są one w rankingach przed nami, to są słabsze. Grają w niej słabsze drużyny. Nasza liga jest najbardziej wyrównana. U nas nie ma łatwych meczów, nawet z beniaminkami. W tych innych ligach trenerzy mogą wystawiać młodzież i rotować zawodnikami. Pod tym względem jesteśmy silniejszą ligą. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku i będziemy mieli drużyny w pucharach. W nowym sezonie wchodzi nowy puchar. Wbrew temu co o nim mówią, jest szansą i tak trzeba z polskiego podwórka na niego patrzeć. To szansa, by punktować i zarabiać pieniądze. Uważam, że rozpoczyna się dobry okres pod kątem pucharów. Całe środowisko będzie musiało współpracować, by to osiągnąć.

O sędziach
- W czasie meczu często mam pretensje do sędziów, a po meczu rzadko. Uważam, że polscy sędziowie są bardzo dobrzy w porównaniu do innych lig w Europie. Nie oznacza to jednak, że nie zdarzają im się błędy. Trzeba być naiwnym, by myśleć, że nie będzie błędów nawet z VAR-em. U nas problem jest inny - problem szefa kolegium sędziów pana Przesmyckiego. Brak transparentności, brak dyskusji i rzetelnej oceny, która byłaby obiektywna i nie miałaby na celu wieszania sędziów po meczach, a analizowaniu błędów i korygowaniu przepisów, by uniknąć ich w przyszłości. Teraz nie ma żadnego zaufania do sędziów. Nasze pisma, które wysyłaliśmy do kolegium sędziów z prośbą o interpretację - żebyśmy wiedzieli co i jak kiedy się stosuje - pozostały bez odpowiedzi. Musimy załatwić ten problem i wprowadzić system, który pozwoli na transparentną dyskusję, wypracować standardy i zbudować zaufanie do sędziów.

- Emocje, które są na ławkach czy w lożach, są złe i najbardziej szkodzą sędziom. Oni próbują zrobić dobrą robotę, a my im utrudniamy, bo system jest zamknięty i nietransparentny. To temat dla PZPN. Skopiujmy dobre rzeczy z innych krajów i utnijmy zbędne dyskusje. Dziś nikt nie wie, co to jest ręka w polu karnym. Na przykład dla mnie była w ostatnim meczu. Nie była? OK, ale niech to będzie zdefiniowane na przyszłość.

Sprzedaży nie będzie
Prezes został zapytany o plotki dotyczące sprzedaży klubu. - Należy je wyrzucić do kosza - stwierdził Dariusz Mioduski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
Joł - 29.12.2020 / 23:48, *.vectranet.pl

Nigdy nie osiągniesz w piłce nożnej tego co udało Ci się w biznesie.Na piłce się nie znasz i co najgorsze dla kibiców zniszczysz ten klub jak zniszczono Polonie.Wspomnicie moje słowa.Możę Mistrzem Legia będzie zawsze ale w pucharach Dno

odpowiedz
Wszechniewiedzący - 25.12.2020 / 01:01, *.chello.pl

Aby mieć jakiekolwiek szanse na awans do LE to najważniejsze wydaje się wzmocnienie drużyny zimą przed zgrupowaniem w Dupaju. Wkomponowanie nowych, zgranie, wypracowanie do perfekcji kilku schematów w ofensywie i absolutnie przygotowanie formy na eliminacje. Jak w mopa czesany przyżydzi znowu na wzmocnienia a pulchny Cesio nie trafi z formą to pozostaje tylko cud (eliminowanie kolejnych kasztanów covidem).

odpowiedz
Normalny człowiek - 24.12.2020 / 00:52, *.chello.pl

Pan jest niereformowalny i prawda jest taka, że obecna sytuacja Panu pasuje. Niestety.
Obecna Legia może jedynie walczyć z innymi mocarzami z polskiej ligi, bo w pucharach to możemy w przyszłym sezonie odpaść już w pierwszej rundzie. I niestety nie jestvto sarkazm. Legia cofa się w rozwoju, a Pan o tym dobrze wie

odpowiedz
hdjskc - 22.12.2020 / 22:37, *.play-internet.pl

Mysle ze przechwalki o silnej lidze mozna wlozyc miedzy bajki.W polsce brakuje i srodkow i cierpliwosci.Jesli chodzi o gre w pucharach to nie gonimi juz chyba peletonu a staczamy sie na samo dno.Majac na uwadze w jaki sposob gubimy punkty z beniaminkami w jakim stylu odpadamy z pucharow mozna sadowac ze 3 liga europy to nie bedzie sielanka dla legii czy lecha ale wielkie boje i ciezkie przeprawy z bardzo przecietnymi klubami.

odpowiedz
ksieciunio - 22.12.2020 / 18:30, *.chello.pl

Najbardziej wkurza mnie to że tu w wiekszości wpisuja się głąby nie majace zielonego pojęcia o prowadzeniu biznesu !!!!!!!!!!!!! Mioduski jest ZBAWIENIEM tego klubu !!!!!!!!!! i oby osiągnął założone sobie cele a tego nie da się zrobić w 1-2 lata, Legia pod Jego wodzą zacznie istnieć w Europie ale dajcie Mu czas !!!!!!!!!!! Bilans jest na plus mimo że w pucharach znów byliśmy w czarnej d............... to czego oczekujecie, że kupi Lewego ???? Barany !!!!!!!!! ogarnijcie się

odpowiedz
Daszka - 22.12.2020 / 18:57, *.chello.pl

@ksieciunio: ależ szanowny Kolego zważ, że broniony przez Ciebie Miodowy już cztery lata(!) uczy się prezesowskiego fachu. Owszem, jest on zbawieniem dla Legii, w sensie zabezpieczenia logistycznego i finansowego, ale na tym koniec jego osiągnięć w roli włodarza klubu.
"Przypomnę, że "licznik prezesa" nieubłaganie bije od przeszło tysiąca dni(!) Dlatego określanie go, jako zbawiciela naszego klubu jest - co najmniej - lekką przesadą.

odpowiedz
Kokos - 24.12.2020 / 11:47, *.chello.pl

@ksieciunio: większego pajaca na tej stronie to już dawno nie było.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 22.12.2020 / 08:49, *.chello.pl

Szanuje Dariusza Mioduskiego. Dziekuje. Lubudubu lubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu!

odpowiedz
olew - 22.12.2020 / 14:35, *.vectranet.pl

@Warszawiak1234: Też Go szanuję, bo jest właścicielem, który zapewnia nam nie tylko dostatek, ale i supremację w Polsce, bywało różnie w przeszłości.

odpowiedz
bep - 22.12.2020 / 08:20, *.230.191

Czyli nie trzeba czytać artykułu, bo już po tytule wiadomo, że to będzie okienko bez poważnych wzmocnień, skoro zostanie prezes dyletant i dyrektor amator...

odpowiedz
Bubatek - 22.12.2020 / 01:19, *.net.pl

To, co jest pewne, to to, że tak, jak od ponad trzydziestu lat chodziłem na Legię i kibicowalem jej, bez wzgledu na wszystko, tak po Stali pękło coś. To dramatyczne dla mnie, bo od 90-tej minuty tego meczu nie jestem już kibicem L. Zwyczajnie przestało mnie interesować, czy drużyna z kilka razy wyższym budżetem wygra. Widziałem, że to nie ma szans się udać. Przez 30 minut po trzecim karnym nie zrobili jednej akcji rokujacej nadzieje. Raków Częstochowa ma lepszą taktykę, niż Wy, dziady, a wiedzcie, że Raków to nie są taktyczne orły.

Panie Mioduski, stracił pan wieloletniego kibica, klienta sklepu i ambasadora marki w odległym mieście. Jeśli nie widzi pan, że pali pan dolarami w kominku, to nie wiem, kto jest to w stanie panu wytłumaczyć. Odmawiam uczestnictwa w tym gównie dalej. Nie mam zamiaru podniecać się zwycięstwem z Dritą, nie chcę zastanawiać się, czy Slisz za 6 mln złotych podając na 12 metrów trafi do kolegi, czy nie. Nie będzie pan palić moich dolarów. Dosyć. Je...e mnie po cyckach, kogo sprowadzi pan jutro, bo nie widzę w tym sensu. Nie jestem kibicem sukcesu, byłem z L w czasach, gdy trzeba było bronić się przed spadkiem. Nie rozumiem po prostu, jak profesjonalni piłkarze są w stanie nie zagrozić bramce Stali broniącej sie w 11 przez 30 minut. Zatrudniasz pan niewłaściwych ludzi. Nie widzę perspektyw na bycie czymkolwiek lepszym niż Amica Poznań.

Proszę, miej nade mną litość i idź już. Moze wtedy wrócę, moze w tym będzie wiecęj sensu, niz golenie frajerów na kilkadziesiat zyla. Chętnie zapłacę za prawdziwe emocje, za prawdziwą Legię. Jeśli nie wiesz pan, jak ją odtworzyć, nie nadajesz sie tu pan, bo pan tego nie rozumiesz. Nie chodzi o sukcesy, chociaż są ważne. Nie chodzi o race, ani zadymy - nie znoszę ich. Nie będę tego tłumaczył, albo ktoś to nosi w sobie albo niech wyp1...la.

odpowiedz
Biała Łapa - 22.12.2020 / 01:54, *.chello.pl

@Bubatek:
Tekst mocny emocjonalnie i zasadny merytorycznie.
Niestety, Miodowy i jego dyrektorek ds. sport. pozostają na swoich stołeczkach. Ta informacyjna, to taka anty gwiazdka. Gorszego "prezentu świątecznego" nie mogliśmy otrzymać.
Rozumiem Ciebie doskonale. Na dziś - współczuję. Być może, w niedalekiej przyszłości, będzie klimat do powrotu/ów.

odpowiedz
Korek - 21.12.2020 / 22:22, *.chello.pl

To, co wg. "prezesa dekady" jest pewne, to wg. większości kibiców jest wielką legijną smutą.
Ps. : sorry Miodowy, ale wszystkim z pewnością nie dogodzisz...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 21.12.2020 / 20:43, *.t-mobile.pl

Dużo mówi mało robi ,sędziowie rozdają karty I nie tylko , co roku miały być puchary minęły 4 lata a my się cofamy pod każdym względem Puchary do Europy z kim I z czym prezesie , Liga 30 miejsce w rankingu

odpowiedz
powiś(L)e - 21.12.2020 / 20:37, *.chello.pl

Ten człowiek jest niereformowalny,Nic się nie zmieni.

odpowiedz
lob - 21.12.2020 / 21:44, *.chello.pl

@powiś(L)e: Tu nie chodzi o to czy on jest reformowalny czy nie.
Naprzeciw ogromnej większości kibiców Legii to jest bogacz, ale na przeciw innych właścicieli średnich europejskich klubów, to jest biedak, gołodupiec.
Sprzedaje tzw. perełki, które się trafią od czasu do czasu, a w ich miejsce sprowadza niewypały z zagranicznych lig. Nie ma kasy, żeby dłużej utrzymać zdolnych, dobrych zawodników. Jesteśmy głębokim zaściankiem w Europie i jak nie będzie dużej kasy to się nic nie zmieni. Zostaje tylko walka z amiką o MP.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.12.2020 / 18:27, *.orange.pl

Uff. Dobrze, że uciął wątek już na wstępie.

odpowiedz
Adam - 21.12.2020 / 17:49, *.play-internet.pl

Będzie mistrzostwo tej śmiesznej ligi, a potem znowu szok i niedowierzanie, że nie udało się z pucharami. Zmiana trenera, jeszcze tak znowu z trzy dodatkowe lata kontraktu dla Jędzy i od nowa zabawa.

odpowiedz
Sen o - 21.12.2020 / 15:54, *.play-internet.pl

Polecam wypowiedź Ojrzynskiego po meczu akurat na tym portalu tego zdania nie ma. Nie zawsze wygrywają ci którzy są lepsi A wygrywają ci co wierzą w możliwość wygrania i są przekonani do sposobu jak to zrobić.

odpowiedz
Zielarski - 21.12.2020 / 15:53, *.co.uk

Doczytałem do przygotowań do pucharów i śmiech przez łzy

odpowiedz
Andreas - 21.12.2020 / 15:44, *.play-internet.pl

Pewne jest to że brak zmiany na stołku dyrektor sportowy zakończy się z końcem sierpnia odpadnieciem z pucharów. Wymiencie dobre transfery tego gościa. Może lewy i prawy obrońca? Reszta ? Luqi szybkość ok kiwka ok ale decyzyjnosc i strzał do bani. Cała 2 linia leży , stoperzy też. Co pół roku ściągamy skrzydłowych - ci zawodzą i dalej szukamy.

odpowiedz
Beck - 21.12.2020 / 13:45, *.t-mobile.pl

Najbardziej dziwi mnie twarde stanowisko Prezesa wobec P.Kucharskiego. od czasu objęcia przez niego stanowiska dyrektora ponad 90 % zakupów jest chybionych. Nie ma oprócz tego w tym żadnej myśli przewodniej. Widzą to wszyscy,tylko nie prezes.Chcę wierzyć, że wynika to tylko z nieznajomości arkanów futbolu pana prezesa. Jeszcze o ostatnim transferze trenera. Żyłem nadzieją,ale ostatnie tygodnie utwierdziły mnie w przekonaniu,że Pan Michniewicz nie jest tym trenerem,który zrewolucjonuje grę Legii i nie dotrwa do końca swojej kadencji. Uważam, że dopóki w klubie będzie Pan Kucharski, Legia pozostanie typowym ligowym średniakiem,bez jakichkolwiek szans na miedzynarodowe sukcesy.

odpowiedz
lob - 21.12.2020 / 14:10, *.chello.pl

@Beck: Legia to mocarz w naszej lidze, a słabeusz w Europie............ciężko to będzie zmienić bo właściciel nastawiony na handel żywym "towarem", a tak się nie da, mieć ciastko i zjeść ciastko.
Potrzebny bogaty właściciel, albo bogaty sponsor...........
Legia z roku na rok jest coraz słabsza........

odpowiedz
Rafał - 21.12.2020 / 15:35, *.tpnet.pl

@lob: Prezes z głową na karku jest potrzebny a nie laik abstrakcjionista. Abstarakcja jest fajna ale w sztuce nie w footballu

odpowiedz
Adam - 21.12.2020 / 17:54, *.play-internet.pl

@Beck: myślę, że nasza imitacja dyrektora mogła odszukać idealny sposób na dojście do prezesa i będzie się trzymać koryta jak długo się da. A prezes, który o piłce wie pewnie w sumie tyle, że to w sumie prawie taki kosz, ale używa się nóg, traktuje go jako tego swojego zaufanego łącznika. Jeżeli tak jest to RIP

odpowiedz
jezus - 22.12.2020 / 00:06, *.vectranet.pl

@lob: Legia absolutnie nie jest od dawna mocarzem nawet w tej durnej lidze

odpowiedz
Kante trenował indywidualnie - 21.12.2020 / 13:29, *.inetia.pl

Musimy się pogodzić z faktem, że ta pijawka z wybujałym ego nie odpuści, dopóki nie wyssie ostatniej złotówki z Legii. Można zapomnieć o sukcesach w europie w najbliższych latach. Strach pomyśleć w jakim stanie będzie klub, jak w końcu to coś odejdzie.

odpowiedz
stiepa - 21.12.2020 / 14:01, *.hinet.net

@Kante trenował indywidualnie: Kante jest najlepszym zawodnikiem Legii. Nikt tak sie nie angazowal

odpowiedz
olew - 21.12.2020 / 15:48, *.vectranet.pl

@Kante trenował indywidualnie: na razie z roku na rok klub jest wart coraz więcej...

odpowiedz
Bolo - 21.12.2020 / 19:44, *.centertel.pl

@Kante trenował indywidualnie: Jaka pijawka?Kontrakty,pensje piłkarzy i pracowników.Spróbuj Ty to ogarnąć....

odpowiedz
Szymon - 21.12.2020 / 13:24, *.chello.pl

Pudel ty tumanie, już się szykujesz do 3 ligi pucharów a finał będzie jak zawsze w piz.. . Niechcesz sprzedać to oddaj za darmo. Bo jesteś za głupi aby prowadzić taki klub.

odpowiedz
realista - 21.12.2020 / 09:58, *.play-internet.pl

Może trochę pokory, wszak pycha kroczy przed upadkiem. Ostatni mecz pokazał że nawet gra na jednym froncie nie jest ogarnięta a szeroka kadra to 9.5 zawodnika.

odpowiedz
jo - 21.12.2020 / 09:55, *.tpnet.pl

Jeszcze jedno jest pewne. Do czasu gdy nie zmieni się prezes i dyrektor gówno będzie a nie puchary. Piszę to bo po 4 latach to już taka nowa świecka tradycja...

odpowiedz
lob - 21.12.2020 / 09:35, *.chello.pl

Puentą do tego wywiaduniech będą słowa Marszałka " wam kury szczyć prowadzać....",............ a nie bujać w obłokach........

odpowiedz
Marcin - 21.12.2020 / 09:06, *.play-internet.pl

On buja w obłokach. Leśnodorskiemu to może buty czyścić

odpowiedz
Szpaner - 21.12.2020 / 08:25, *.box3.pl

Zamiast do Dubaju to powinni piłkarze w Bieszczady jechać i pobiegać po górach

odpowiedz
Po(L)ubiony - 21.12.2020 / 10:52, *.chello.pl

@Szpaner: Bieszczady to dla nich zbytnia atrakcja. Mamy górkę na Szczęśliwicach.

odpowiedz
TopCWKS - 21.12.2020 / 08:15, *.play-internet.pl

Pewne to jest to,że:
"Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział!"

odpowiedz
Pawel - 21.12.2020 / 07:41, *.net.pl

Z Kucharskim za daleko nie zajedziemy. Czy naprawde prezes nie jest w stanie znalesc kogos bardziej kompetentnego? Czy Miodek nie chce zatrudniac kogos nie zaleznego? Czerczesowa tez sobie nie zyczyl...

odpowiedz
waw - 21.12.2020 / 07:18, *.chello.pl

zamiastt do Dubaju to z Miodkiem do Chin podobno wylaczyli ogrzewanie bo dbaja o srodowisko i im za cieplo

odpowiedz
Analityk - 21.12.2020 / 02:10, *.chello.pl

Skoro trener zawsze tracił pracę po słowach poparcia prezesa to... może dni dyrektora I prezesa są policzone. W końcu sam prezes powiedział, że nic się nie zmieni więc może ktoryś na wylocie!!!

odpowiedz
Paweł - 21.12.2020 / 10:36, *.vectranet.pl

@Analityk: to samo pomyslalem

odpowiedz
atmosferic - 21.12.2020 / 02:02, *.orange.pl

jezeli prezes,trener i dyrektor sportowy sie nie zmieni to nie ma co ogladac. ten klub dalej bedzie sie kompormitowal na arenie miedzynarodowej - bo ten prezes nie ma zadnego planu na ten klub.

odpowiedz
Super⚽️Legia - 21.12.2020 / 01:15, *.amazonaws.com

Czyta,czyta,... Darek czyta..I policzyć nie może ilu za raz wywali w klubie a ilu zostanie w budowie Super! Legii!

odpowiedz
Sputnik 44 - 21.12.2020 / 07:47, *.vectranet.pl

@Super⚽️Legia: a teraz ty przeczytaj to co napisałeś... Nie dość, że brednie to na pewno nie po polsku... Ty jesteś ofiarą zdalnej nauki?

odpowiedz
Super⚽️Coach - 23.12.2020 / 13:23, *.17.8

@Sputnik 44: Na lekcje chodze do Jèdzy,drogi jest I widocznie słabo mnie uczy Polszczyzny

odpowiedz
Arek - 20.12.2020 / 23:46, *.tpnet.pl

No w końcu ktoś odważył się powiedzieć o kabarecie, zwanym szumnie kolegium sędziów. Tego pajaca przesmyckiego już dawno powinno się wypieprzyć na zbity pysk. No bo skoro kryterium wyboru sędziego jest czy przystojny czy nie, to nigdy nie będzie dobrze w tej polskiej piłce. Jakieś 2, czy 3 lata temu Borski się odważył i go nie ma. A buc zwany szefem tego kolegium sędziów jest i bawi się dobrze.

odpowiedz
Wolfik - 20.12.2020 / 23:37, *.mm.pl

Czyli jednak właściciel i prezes w jednym czyta nasze komentarze....kto by się spodziewał.....Szkoda tylko, że je czytając nie zastanowi się czasami, czy ktoś z nas nie ma przypadkiem racji w pewnych kwestiach.

Tyle, że czego wymagać od ludzi piastujących wysokie stanowiska czy to w polityce czy w biznesie. Po pewnym czasie oni wszyscy odlatują w Matrix. Co niektórzy nawet potrafią przebaczać....

odpowiedz
olew - 20.12.2020 / 23:34, *.vectranet.pl

Dobrze, że jest wkurzony, nie można przegrywać (remisować też) z taką beznadziejną drużyną jak Mielec, która grała kiepsko i mimo to - nas ograła . Podoba mi się , że nie atakuje konkretnych sędziów, którzy mocno Stali pomogli, a wskazuje na dziadostwo naszych grajków w piątek. Kończymy rok niezadowoleni, ale podoba mi się, że w Legii nie myśli się nigdy o sezonie przejściowym, tylko zawsze o mistrzostwie. To zresztą procentuje, gdy jesteśmy piłkarsko słabi ( a tak czasem bywa...). Kiedyś byłem przeciwny łączeniu prezesowania z funkcją właściciela. teraz widzę , że Mioduski tak kocha prezesowanie, że nie odpuści, więc nie ma co strzępić języka. Jest zresztą trochę lepszym prezesem niż trzy, dwa lata temu. Jako właściciel jest w porządku, od przejęcia przez niego Legii od ITI jest dobrze.

odpowiedz
Gepetto - 20.12.2020 / 23:53, *.chello.pl

@olew: chyba na papierze, a Kucharski w rzeczywistości

odpowiedz
Milan - 20.12.2020 / 23:29, *.chello.pl

Nie mogę już patrzeć na tę chytrą korpo-patologię. Powtórka z ITI jest koniecznością.

odpowiedz
PFCL - 21.12.2020 / 00:17, *.inetia.pl

@Milan: Dlaczego? Co roku jest mistrzostwo, w trybuny nam nie ingeruje za bardzo. Aż tak źle nie jest

odpowiedz
Jakości prezesie Legii brak - 20.12.2020 / 23:16, *.com.pl

Kozłowski Legię na dziś nie zbawi . Legii potrzeba zawodników , o których można śmiało by powiedzieć , że są klasę wyżej poziomem od pozostałej słabej ligowej miernoty .

odpowiedz
ben - 20.12.2020 / 22:47, *.inetia.pl

Sporo powiedział o braku zaangażowania tylko czy wyciągnie konsekwencje przeynajmniej dla sprzedawczyka-jędrzejczyka jako kapitana.

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2020 / 23:07, *.telnaptelecom.pl

@ben: Wieteska odejdzie. Jędrzejczyk straci opaskę.

odpowiedz
ben - 20.12.2020 / 23:30, *.inetia.pl

@Hiszpan: obyśmy doczekali przynajmniej tyle.

odpowiedz
(L)egia - 20.12.2020 / 22:37, *.virginm.net

"Największe pretensje mam do tych, którzy powinni unieść ciężar tego meczu, zagrać z pasją i zaangażowaniem, a nie myśleć o świętach." - głupie gadanie, skąd on wie o czym oni myśleli? Tak to jest jak chce się na coś zwalić winę tylko nie wiadomo na co. A może nasz prezes rzeczywiście umie czytać w myślach?

odpowiedz
Bioly - 21.12.2020 / 19:05, *.57.135

@(L)egia: jak mistrz przegrywa u siebie z beniaminkiem i daje sobie wbic 3 gole, to raczej myslami byl poza boiskiem...

odpowiedz
Rdzenny - 20.12.2020 / 22:05, *.centertel.pl

Panie prezesie daj pan cynk kibicom jaj bedziecie cis jeszcze ustawiac to i oni troszke zarobia ...

odpowiedz
Dziadostwo - 20.12.2020 / 21:56, *.centertel.pl

Przez duze D panie pseudo prezesino ...

odpowiedz
Esto - 20.12.2020 / 21:53, *.toneticgroup.pl

"Gdybym po meczu ze Stalą wszedł na jakieś fora kibicowskie czy komentarze pod artykułami, to przeczytałbym, że Legii potrzeba stoperów, skrzydłowego, dwóch napastników, dyrektora sportowego i nowego prezesa. Pewne jest to, że dwie ostatnie pozycje się nie zmienią. Jeśli chodzi o pozostałe, to zdajemy sobie sprawę z tego, gdzie mamy luki i słabości".
Szkoda, że Pan Poodle nie zdaje sobie sprawy, że największą luką i słabością jest właśnie prezes. Po takim czasie nawet do niego to już powinno dotrzeć.

odpowiedz
zaba285 - 20.12.2020 / 21:46, *.116.118

czyli poważnego pucharu raczej nie zobaczymy. chyba że ten nowy śmieszny puchar "intertoto"

odpowiedz
adi - 20.12.2020 / 21:31, *.centertel.pl

po co w Legii młodzi pilarze?

odpowiedz
Piasek - 20.12.2020 / 21:34, *.inetia.pl

@adi: Nie wiadomo, lepiej kupić 30-letniego Serba

odpowiedz
PedroSc - 20.12.2020 / 21:49, *.chello.pl

@adi: lepszy młody pilarz niż stary drwal ;)

odpowiedz
Arek - 20.12.2020 / 23:41, *.tpnet.pl

@adi: żeby dobrze piłowali:)

odpowiedz
Hoh - 20.12.2020 / 21:31, *.centertel.pl

Hahaha co za buc.

odpowiedz
PND - 20.12.2020 / 21:21, *.chello.pl

Czyli kolejny rok nie zagramy w grupie skoro prezes nie ustąpi, tego śmiesznego pucharu nie biorę pod uwagę bo jeśli mistrz się tam nie dostanie to pora będzie ostatecznie zaorać tą ligę

odpowiedz
Książę Nocy - 21.12.2020 / 13:32, *.inetia.pl

@PND: Dlaczego wszyscy są tak pewni siebie z tym trzecim pucharem? Mistrz Polski może tam grać np. z Realem Sociedad (bez najmniejszych szans) czy z wieloma innymi solidnymi europejskimi klubami. Moim zdaniem i o tych rozgrywkach nie należy zbytnio pewnie myśleć.

odpowiedz
Hiszpan - 20.12.2020 / 21:20, *.telnaptelecom.pl

Jest dobrze . Nic dobrego o sprzedawczykach nie wspomniał. Znaczy coś jest na rzeczy.

odpowiedz
PFCL - 20.12.2020 / 21:20, *.inetia.pl

Kupić tego Kozłowskiego. Może być z niego dobry grajek

odpowiedz
Yeti - 20.12.2020 / 21:19, *.vectranet.pl

Czyli Czesiek też może polecieć? Przegra z Podbeskidziem na dzień dobry i po Cześku.

odpowiedz
Elquatro - 20.12.2020 / 21:11, *.chello.pl

Czyli jednak czyta nasze uwagi

odpowiedz
Piasek - 20.12.2020 / 21:17, *.inetia.pl

@Elquatro: Szkoda że ma te uwagi w nosie

odpowiedz