Bartosz Kapustka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

24. urodziny Kapustki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W środę swoje 24. urodziny obchodzi Bartosz Kapustka. Pomocnik przyszedł na świat 23 grudnia 1996 roku w Tarnowie. To w klubie z tego miasta - Tarnovii stawiał pierwsze kroki w piłkarskiej karierze. Potem był zawodnikiem Hutnika Kraków oraz Cracovii. Z biegiem czasu wyjechał za granicę, reprezentując barwy SC Freiburg, Oud-Heverlee Leuven oraz Leicester City. Kontrakt z Legią podpisał w sierpniu tego roku, a w listopadzie przeciwko Piastowi zdobył swojego pierwszego gola dla stołecznego klubu.

Z okazji urodzin życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią. Sto lat Bartosz!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Trampek - 29.12.2020 / 13:51, *.253.41

Z tej okazji życzę dobrego zdrowia, aby omijały cię różnego rodzaju "ś-wirusy" i został jednym z podstawowych "filarów" LEGII.

odpowiedz
syrenka - 24.12.2020 / 07:49, *.orange.pl

Dużo zdrowia i sukcesów w domu i w Legii!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 23.12.2020 / 22:05, *.chello.pl

Zdrowia i Mistrzostwa!

odpowiedz
gamoń - 23.12.2020 / 13:28, *.datapacket.com

to mój ulubiony piłkarz Legii Warszawa

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.