Artur Boruc - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Taktyczny początek tygodnia

Hagi, źródło: Legionisci.com

Po jednym luźnym dniu zespół Legii wraca do ciężkiej pracy. W najbliższych dniach "Wojskowych" czekają po dwie jednostki treningowe, a następny sparing zaplanowany jest na piątek. W poniedziałkowy poranek część podopiecznych Czesława Michniewicza pracowała na boisku, a część w siłowni. Na murawie stawili się gracze z bloku defensywnego i doskonalili przemieszczanie się po boisku pod okiem Alessio De Petrillo. W tym samym czasie mocny trening pod okiem Krzysztofa Dowhania i Jana Muchy mieli bramkarze.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego



- W pierwszej części treningu robiliśmy moc typowo bramkarską - po tym naprawdę fajnie się lata. Trener zademonstrował kilka fajnych strzałów, kilka fajnych obron z mojej strony też mogłem pokazać - ocenił poniedziałkowy trening Radosław Cierzniak. - Taktyka w tych czasach jest bardzo ważna, choć może nie jest lubiana. Nawyki, automatyzmy są jednak istotne i potrzebne. Dziś bawiłem się świetnie - dodał doświadczony golkiper.

fot. Hagi / Legionisci.com fot. Hagi / Legionisci.com

Na tym etapie przygotowań nie zabrakło oczywiście standardowych biegów interwałowych. - Panowie księga mądrości nam powie kto ile jeszcze musi pobiegać - powiedział Czesław Michniewicz do podopiecznych na koniec zajęć. Trenerzy bowiem na bieżąco monitorują parametry zawodników podczas treningu, przekazują odpowiednie wskazówki i dostosowują obciążenia.

Z drużyną nie ćwiczył Josip Juranović, który doznał lekkiego urazu.

Trening obserwował dyrektor sportowy Radosław Kucharski, który w niedzielę przyleciał do Dubaju. W piątek obecny był członek zarządu Tomasz Zahorski, z wkrótce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pojawić ma się także prezes Dariusz Mioduski.

Po południu nastąpi zmiana - gracze defensywni stawią w hotelowej siłowni, a zawodnicy ofensywni będą trenowali na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 12.01.2021 / 09:28, *.t-mobile.pl

Jak się nie ma miedzi to się na pupie siedzi , u nas wszystko jest postawione na głowie, a mało tego OBUDZIMY się z ręką w nocniku , to jest zarządzanie tak poważnym klubem , KOŃCZ WASC WSTYDU OSZCZĘDŹ

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 12.01.2021 / 08:57, *.t-mobile.pl

Okienko otwarte a nasi decydenci opalaja się w Dubaju to paranoja

odpowiedz
KLUCHA - 11.01.2021 / 20:12, *.plus.pl

DLACZEGO NIKT NIE MYSLI BY SCIAGNSC KURZAWE

odpowiedz
Arek - 11.01.2021 / 22:35, *.tpnet.pl

@KLUCHA: może dlatego, że jest cienki jak sik komara.

odpowiedz
Roma - 11.01.2021 / 15:33, *.plus.pl

Pan Kucharski dostał wolne od prezesa - to odpowiedź na pytania o transfery.

odpowiedz
1909 - 11.01.2021 / 15:11, *.plus.pl

Miodulski I Remyboy przylatują tzn a melanż trwa...

odpowiedz
Ouzo - 11.01.2021 / 14:55, *.centertel.pl

Ćwierkają wróbelki od samego rana.....

odpowiedz
tyLko Legia - 11.01.2021 / 14:30, *.chello.pl

Legia będzie ćwiczyła ustawienie 3-5-2 i jeżeli się uda to nie będzie transferów bo:
w trójce stoperów może grać Lewczuk, Jędrzejczyk, Wieteska, Mosór i Macenko,
wachadłowi to Mladenović, Hołownia, Wszołek, Juranović i Vesović a jeżeli chodzi o napastnika to mamy Pekharta, Lopesa, Kostorza i Włodarczyka ( może tez grać tam Valencia ).
Więc po co transfery????

odpowiedz
tak?? - 11.01.2021 / 16:15, *.chello.pl

@tyLko Legia:
Boruc
Wieteska Lewczuk Jędrzejczyk
Wszołek Slisz Kapustka Luqinias Mladenović
Pekhart Lopes

odpowiedz
Pacz - 11.01.2021 / 14:14, *.t-mobile.pl

"Blok defensywny doskonali przemieszczanie się po boisku pod okiem Alessio De Petrillo" - to brzmi dumnie!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.01.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Darek przyjezdza, i kolejna impra z baranem na grillu i sowitym napitkiem...

odpowiedz
Cafu - 11.01.2021 / 12:27, *.gov.pl

Co ma przynieść zespołowi wizyta dyrektora sportowego czy członka w okresie gdy powinni załatwiać wzmocnienia zespołu??

odpowiedz
Darek - 11.01.2021 / 11:52, *.t-ipconnect.de

Widzę że Kucharskiemu słoneczko sprzyja.Co se chłop będzie zaprzątał głowę jakimiś transferami.Witamina D jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka.

odpowiedz
spasiony - 11.01.2021 / 18:06, *.123.82

@Darek : To zdjecie pana dyrektora nie wiedziec czemu kojarzy mi sie ze scena z serialu Nikodem Dyzma. "Do czego czlowiek doszedl! Prezes banku zbozowego!"

odpowiedz
Boa - 11.01.2021 / 11:44, *.net.pl

Kucharski fajny darmowy urlop ma.

odpowiedz
jaro - 11.01.2021 / 13:52, *.chello.pl

@Boa: trzeba było sie uczyc

odpowiedz