William Remy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Remy nie żałuje imprezy

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl

William Remy udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu. Francuz nie żałuje sytuacji z imprezą, za którą został ukarany. - Nie żałuję. (...) Ja tylko częściowo uczestniczyłem w tym spotkaniu, wchodziłem i wychodziłem. Na pewno żałuję, że wyciekły zdjęcia - mówi na łamach przegladsportowy.pl.

Remy otrzymał od Komisji Ligi karę 30 tys. zł, ale swoje dołożyła Legia i jak sugeruje zawodnik była duża, a nawet zbyt duża.

Całą rozmowę znajdziecie a stronach Przeglądu Sportowego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Kalbar - 28.12.2020 / 15:44, *.t-mobile.pl

On tylko wchodził i wychodził... Ładnie nazwał zwykłe pukanko.....

odpowiedz
Marcel - 27.12.2020 / 16:41, *.t-mobile.pl

Wiadomo, że nie żałuje: kasy dużo zarobił, pobalował, prawie w ogóle nie grał, ostatnio nawet rzadko trenował na pełnych obrotach, a Legię chyba miał totalnie w dupie. Beznadziejne pożegnanie, a tą wypowiedzią całkiem się pogrążył. Jego odejście to super decyzja.

odpowiedz
Tomek - 25.12.2020 / 14:18, *.stacja-net.pl

Też bym nie żałował. Poobracał w Polsce fajne dupy, trochę zarobił, trochę pogral, czego więcej ma chcieć? Wyjeżdża i zostawia nietolerancyjne towarzystwo z żylety w tyle. I tyle.

odpowiedz
L - 23.12.2020 / 21:11, *.netcom.no

Udowadnia, że jego pozbycie się było dobrą decyzją.

odpowiedz
Go4goal - 23.12.2020 / 20:20, *.centertel.pl

Z takim podejściem jakie prezetował pozbycie się go to jedyna słuszna decyzja. Przecież nikt nie będzie go prosił, żeby się starał. Talent to max 10% procent sukcesu. Cała reszta to ciężka praca, a temu panu pracować się nie chciało.... Nie ma pożytku, trzeba szukać nowego.

odpowiedz
prawde wam powiem - 23.12.2020 / 18:10, *.play-internet.pl

a czego ma żałować? żałuje się tego czego się nie zrobiło w życiu a nie na odwrót. Jest dorosły wie jakie są konsekwencje.

Tak wybrał tak zrobił. Nie oceniajcie innych ;)

odpowiedz
(L)egia - 24.12.2020 / 04:24, *.virginm.net

@prawde wam powiem: jak by grał dla Lecha, czy jakiegoś innego Widzewa to niech sobie pozwala na wybryki, ale nie u nas. U nas miejsca dla takich pajaców brak. Niech zwija manele i się więcej nie pokazuje u nas. Na tej imprezie wyszło co ma w głowie - na pewno nie piłkę, a Legia to dla niego tylko przystanek. Po mojemu, to on bardzo lekceważąco podszedł do swojej roli legionisty. Skaranie boskie z takimi typami. A młodzi czekają na szansę i się doczekać nie mogą.

odpowiedz
Sig - 24.12.2020 / 22:36, *.chello.pl

@(L)egia: jakby wszystko wyciekło to w Legii gralby...nikt

odpowiedz
On L - 24.12.2020 / 23:07, *.25.51

@(L)egia: podaj mi JEDNEGO gracza, dla ktorego Legia to nie przystanek a spelnienie snow, koncowy sukces, ostateczny klub, niebo i Everest w pilce...

odpowiedz
prawde wam powiem - 29.12.2020 / 13:55, *.play-internet.pl

@(L)egia: wiesz gdybyś zobaczył ile imprezują normalnie piłkarze na co dzień to myśle, że byłbyś lekko w szoku. Sam grałem w piłkę to wiem jak to wygląda..

większość mu po prostu zazdrości...życia, kobiet i ogólnie życia ;)

odpowiedz
Remy - 23.12.2020 / 11:34, *.tpnet.pl

Mając Wieteskę i Jędrzejczyka mamy obsadzoną pozycje stoperów na lata...

odpowiedz
BogyTheBoss - 23.12.2020 / 23:47, *.chello.pl

@Remy: Najważniejsze żeby Szałachowski wyzdrowiał

odpowiedz
sztoper - 23.12.2020 / 11:21, *.tpnet.pl

Od Jędzy, Wieteski czy Lewczuka 4 razy lepszy, szkoda że luzak. Myślę że był lepszy od Dicksona ale mu się nie chciało.

odpowiedz
asdL - 27.12.2020 / 03:46, *.tpnet.pl

@sztoper: lodu, kolego do Dixona bez podjazdu....

odpowiedz
Arturo - 23.12.2020 / 10:47, *.t-mobile.pl

Jakoś mnie to nie dziwi. Taki stan umysłu mają...

odpowiedz
Afro - 23.12.2020 / 06:44, *.chello.pl

Zazdrościcie po prostu. Kolo ma na nas wy**bane i żyje jak król. Jest kontrakcick, dupeczki, dają zjeść a jak się nudzi to pokopie piłeczkę. Jak się znajdzie następna drużyna to dobrze, jak nie to wróci skąd przyszedł, napisze książkę itp.

odpowiedz
Radek - 22.12.2020 / 22:01, *.versatel.nl

Taki balet że Żewłaka to do dzisiaj trzyma

odpowiedz
Mateusz z Gór - 22.12.2020 / 21:02, *.orange.pl

jaki to jest debil ;d

odpowiedz
Wolfik - 22.12.2020 / 19:54, *.mm.pl

Pełna profeska. Imprezy nie żałuje, ciekawe czy braku minut na boisku też?
Żegnam bez żalu.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 22.12.2020 / 18:54, *.t-mobile.pl

Początek miał w miarę, później olewal wszystko i tak za długo był

odpowiedz
(L)egia - 22.12.2020 / 17:41, *.243.155

Żegnam go bez żalu.

odpowiedz
BRL - 22.12.2020 / 17:14, *.play-internet.pl

W to, ze wchodzil i wychodzil, to wierzę.

odpowiedz
Gosc - 23.12.2020 / 22:26, *.play-internet.pl

@BRL: przynajmniej z tym sie nie kryje ;)

odpowiedz
Kipkorir - 22.12.2020 / 15:42, *.chello.pl

Imprezę to robił Żewłak tej nocy ;) :D

odpowiedz
Obcy - 22.12.2020 / 18:19, *.t-mobile.pl

@Kipkorir: Troszeczkę przesadził.

odpowiedz
Nam Nam - 22.12.2020 / 14:48, *.t-mobile.pl

Gdyby notorycznie nie przewalał hajsu w kasynie, to kara byłaby mniej dotkliwa.

odpowiedz
(Levinho) onet. pl - 22.12.2020 / 14:34, *.orange.pl

Nawet jak nikogo w tym oknie nie załatwia to pozbycie się Remyego i Sanogo będzie sukcesem.

odpowiedz
Ja - 22.12.2020 / 14:34, *.vectranet.pl

Dajcie już spokój z tym melanżem, bo trochę Was ponosi. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który nie zapił japy podczas "pandemii". A do pożalenia się na karę ma suwerenne prawo.

Pretensje do niego można by mieć za inne rzeczy, bo z takimi warunkami fizycznymi i umiejętnościami, powinien być najlepszym ŚO/DP (niepotrzebne skreślić) w ekstraklapie i ostoją w pucharach. Po kontuzji postanowił sobie odpuścić i wybrał brak ambicji, lenistwo i kasynko. Dobrze więc, że odszedł. Oby Mosór zaczął grać więcej.

odpowiedz
filand - 22.12.2020 / 14:49, *.t-mobile.pl

@Ja:
Ty,popatrz jeszcze japy nie zapiłem w czasie pandemia. Ale ja tylko spożywał Napój ludowy czyli coś o czym Ty możesz pomarzyć...

odpowiedz
Ja1 - 22.12.2020 / 17:28, *.play-internet.pl

@Ja: ja nie zapilem, ciezko codzoennie pracuje i szanuje swoja robote.

odpowiedz
Matt - 22.12.2020 / 13:12, *.tpnet.pl

Brawo, prawdziwy profesjonalista.

odpowiedz
LOKO - 22.12.2020 / 13:03, *.plus.pl

Ma ktoś abonament Przeglądu? Wrzućcie proszę treść wywiadu w komentarz.

odpowiedz
WWL - 22.12.2020 / 13:11, *.plus.pl

@LOKO:

Ja przeżucam się po wielu latach na inne fora sportowe.
Nie będę Przeglądowi płacił. I tak mają chajs od kliknięcia w stronę

odpowiedz
Jimmy L - 22.12.2020 / 18:26, *.d1-online.com

@WWL: Masz 100% racje, to już niestety nie ta sama gazeta co kiedyś
M

odpowiedz
WWL - 22.12.2020 / 13:00, *.plus.pl

Nie wywiązał się z kontraktu,żałuję że się wydało.
Oszust je.any

odpowiedz
speed - 22.12.2020 / 12:13, *.play-internet.pl

Remy wie co mówi.Prywatki to były najlepsze imprezy.Tak trzymaj.

odpowiedz
Hiszpan - 22.12.2020 / 11:33, *.telnaptelecom.pl

Mimo tych głupot i tak nie ma szans na szmaciankę roku. Jest inny murowany kandydat a nawet 2.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.12.2020 / 11:11, *.centertel.pl

,,Ja tylko wchodzilem i wychodzilem,,. Skoro tyle bylo tych wejsc i wyjsc, to mam nadzieje, ze sie dobrze zabezpieczyles przed...Zwlaszcza jeden z kolegow dziwnie wygladal...

odpowiedz
Adamsson - 22.12.2020 / 10:55, *.vectranet.pl

...takich już zatrudniamy profesjonalistów....

odpowiedz
Kibic_Wierny - 22.12.2020 / 10:53, *.amazonaws.com

Remy nie żałuje imprezy, Legia nie żałuje Remyego.

odpowiedz
Sebo(L) - 22.12.2020 / 10:49, *.master.pl

No cóż,pierwszy sezon w Legii miał całkiem przyzwoity,bo zdaje się że jeszcze nie wiedział gdzie i jak w Warszawie można się dobrze zabawić.Z biegiem czasu "skumał bazę" no i ostatecznie wyszło to co wyszło.Takich piłkarzy już się w Legii przewinęło od licha i trochę.Żegnamy bez żalu panie Remy.

odpowiedz
Pawciu - 22.12.2020 / 10:18, *.net.pl

Do Langila mu daleko :)
Zaden obcokrajowiec nie bedzie sie tak angazowal w gre w zadnym polskim klubem, bo oni tu przyjezdzaja jedynie do bardzo dobrze platnej pracy i tyle... .

odpowiedz
Marcin - 22.12.2020 / 10:37, *.play-internet.pl

@Pawciu: taka prawda. Valencie też trzeba pogonić. W chu.. wali przecież to widać.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 22.12.2020 / 10:16, *.plus.pl

A to bydle!! Tffuuuu

odpowiedz