Paweł Stolarski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski odchodzi z Legii

Fumen, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Stolarski jest kolejnym piłkarzem, który odchodzi z Legii Warszawa. 24-letni zawodnik trafił na Łazienkowską w trakcie rundy jesiennej sezonu 2018/19. Od tego czasu rozegrał 44 spotkania, w których zdobył dwie bramki. Ponadto świętował zdobycie mistrza Polski z naszym klubem. W obecnych rozgrywkach wystąpił w sześciu potyczkach.

Pełne statystyki Pawła Stolarskiego

Nowym klubem Stolarskiego została Pogoń Szczecin.

- Na pewno nie zadowalało mnie to, że nie mogłem regularnie występować w Legii. Mając 24 lata gra jest mi bardzo potrzebna, aby się rozwijać. Same treningi nie są wystarczające. Nie można się zaprezentować czy sprawdzić. Temat Pogoni pojawił się już na początku sezonu. Już wtedy chciałem zmienić klub, ale nie udało się. Cieszę się, że teraz wszystko się zgrało. Swoją pracą chcę pokazać, że warto na mnie postawić. Zawsze daję z siebie sto procent - powiedział Stolarski dla oficjalnej strony Pogoni.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.