fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Redakcja

Wszystkim Czytelnikom Legionisci.com z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości oraz wszelkiej pomyślności. Wielu głębokich i radosnych przeżyć w rodzinnym gronie, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i odpoczynku. Życzymy jak najszybszego powrotu na trybuny stadionu przy Łazienkowskiej 3 oraz rychłego świętowania kolejnego tytułu mistrzowskiego.

Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Rafał Prg. Płn. - 27.12.2020 / 17:10, *.t-mobile.pl

Dzięki i wzajemnie dla wszystkich :-)

odpowiedz
(L)egia - 26.12.2020 / 15:18, *.virginm.net

Wesołych Świąt, Bracia! Cała Legia zawsze razem

odpowiedz
kontroler_biletow - 26.12.2020 / 08:35, *.180.148

wzajemnie , przyłączam się do życzeń

odpowiedz
filand - 25.12.2020 / 15:49, *.t-mobile.pl

Na te święta śniegu mnóstwo,
Niech opuści Was ubóstwo,
Niech zagości radość w koło,
Ma być pięknie i wesoło.
I do szopki podążajcie,
Pokłon bijcie i ufajcie,
Że ten Jezus maluteńki
Spełni Wam życzenia wszelkie.
Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia życzę Tobie i Twojej Rodzinie.????????????????????

odpowiedz
Wie(L) un - 25.12.2020 / 11:07, *.plus.pl

LEGIJNYCH ŚWIAT dla wszystkich co mają L w sercu a wrogom tradycyjne UJ wam w d.. Y

odpowiedz
Warszawiak 1234 - 25.12.2020 / 11:02, *.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego z okazji Bozego Narodzenia! p.s. czy ktos tam wrzuci Jedze i Wieteske rekinom na zgrupowaniu?!

odpowiedz
Farme(L) - 25.12.2020 / 08:24, *.02.net

Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla całej braci kibicowskiej Legii...

odpowiedz
tomaszek67 - 25.12.2020 / 07:03, *.t-mobile.pl

Affelay blisko Legii ! chce go bardzo trener Michniewicz

odpowiedz
Rysio - 25.12.2020 / 02:36, *.knc.pl

Wesołych?No są wesołe tak,jak mecz ze StaląMielec...ja bym życzył smacznego i tyle. Ktos tam życzy w nowym roku mistrzostwa kraju.A po co? Co to za splendor wygrac trzydziesta ligę Europy? A potem odpaśc w kwalifikacjach do kwalifikacji z Wyspami Owczymi?

odpowiedz
Pawcio - 25.12.2020 / 00:24, *.vectranet.pl

100 lat!

Bez Jędrzejczyka i Wieteski!

odpowiedz
Hiszpan - 25.12.2020 / 00:51, *.telnaptelecom.pl

@Pawcio: To byłby piękny prezent ale nierealny. Nasz duet niczym Baresi-Costacurta ma dożywocie w Legii.

odpowiedz
Wolanów - 24.12.2020 / 21:38, *.play-internet.pl

Wszystkim kibicom Legii, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Niech się nam dobrze wiedzie.

odpowiedz
CULT CULT CULT - 24.12.2020 / 21:32, *.120.122

ZDROWYCH!RADOSNYCH!MISTRZOWSKICH!

odpowiedz
lucho_83 - 24.12.2020 / 19:57, *.55.91

Wesołych Świąt!

odpowiedz
PITER (L) - 24.12.2020 / 15:39, *.chello.pl

wesołych i Mistrza w przyszym roku

odpowiedz
WETERAN - 24.12.2020 / 13:53, *.chello.pl

Wszystkim - wszystkiego fajnego!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 24.12.2020 / 13:39, *.chello.pl

Zdrowych,wesołych świąt!

odpowiedz
WarszawskaOchota - 24.12.2020 / 13:07, *.orange.pl

Życzę całej redakcji oraz braciom po szalu Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Przede wszystkim dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności !

odpowiedz
rob bandit - 24.12.2020 / 12:57, *.com.pl

Błogosławionych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia...Wytrwałości... FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Goclaw - 24.12.2020 / 12:55, *.centertel.pl

ZDROWYCH !! Moim marzeniem jest to by mój ojciec wrócił do domu. Wczoraj go pogotowie zabrali... Pozdrowienia Legijne !!!

odpowiedz
griff - 25.12.2020 / 08:52, *.chello.pl

@Goclaw: Będzie dobrze! Rychłego powrotu Taty i Spokojnych Świąt.

odpowiedz
Mamut - 24.12.2020 / 12:21, *.t-mobile.pl

Zdrowych i wesołych świąt, oraz powrotu do normalności

odpowiedz
L L L - 24.12.2020 / 10:57, *.centertel.pl

Zdrowych i spokojnych świąt.

odpowiedz
Robert - 24.12.2020 / 10:51, *.jmdi.pl

Zdrowych Wesołych Świąt

odpowiedz