REKLAMA

Legijny Otwock przekazał świąteczne paczki kombatantom

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z Otwocka dostarczyli świąteczne "paczki pamięci", kombatantom i byłym więźniom obozów koncentracyjnych mieszkającym na terenie Powiatu Otwockiego. Ponadto legioniści, dzięki Fundacji "Nie zapomnij o nas", przekazali zestawy wigilijne składające się z dwunastu tradycyjnych, świątecznych potraw, dla członków Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, do Związku Żołnierzy AK "Fromczyn" oraz do niezrzeszonych uczestników m.in. Powstania Warszawskiego mieszkających obecnie w Otwocku, Karczewie, Józefowie i Wiązownie.
fot.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Brawo Otwock - 28.12.2020 / 22:30, *.chello.pl

Brawo Ekipa!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.