fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Koniec urlopów

Ruszają przygotowania do rundy wiosennej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek pierwsza drużyna Legii Warszawa rozpoczyna przygotowania do dalszej części sezonu. Po dwutygodniowych urlopach zawodnicy stawią się w Legia Training Center, gdzie będą przechodzili badania wydolnościowe i szybkościowe. Wszystkich piłkarzy i sztab czekają także testy na obecność koronawirusa, ponieważ są wymagane, by polecieć na zgrupowanie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Do Dubaju ekipa wyruszy w środę o godzinie 13:00 z Lotniska Chopina bezpośrednim lotem liniami Emirates. Na miejsce zespół dotrze przed godziną 22. Bazą legionistów będzie Jebel Ali Beach Hotel. Drużyna będzie miała do swojej dyspozycji boisko na wyłączność.

Podczas 16-dniowego pobytu Legia rozegra pięć spotkań sparingowych:
9.01. Liwa FC (2. liga ZEA)
13.01. dwa mecze (rywale w trakcie potwierdzania)
18.01. godz. 14:00 Dynamo Kijów
21.01. FK Krasnodar

Do Polski drużyna wróci w piątek, 22 stycznia i przez tydzień będzie trenowała we własnym ośrodku treningowym. W niedzielę, 31 stycznia o godzinie 17:30 Legia rozegra wyjazdowy mecz 15. kolejki Ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Zapraszamy na codzienne relacje ze zgrupowania na Legionisci.com!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
MARKUS od 51 LAT Legia - 05.01.2021 / 13:06, *.t-mobile.pl

APROPO Kante powodzenia w chińskim klubie bo nie zasłużył na reprezentowanie LEGII, kopanie koszulki plus ciągły szpital po prostu NAJEMNIK, oby się nie wycofali transakcji, moim zdaniem to jeszcze nie wszyscy powinni odejść

odpowiedz
Arek - 04.01.2021 / 18:20, *.net.pl

Kiedys zawsze w styczniu pierwsza druzyna brala udzial w zimowym turnieju na obiektach rks okecje to byly czasy!

odpowiedz
Olo - 04.01.2021 / 16:20, *.tpnet.pl

Niby wybudowany najnowocześniejszy ośrodek treningowy, to czemu nie można się tutaj przygotować.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 04.01.2021 / 16:14, *.t-mobile.pl

Gdzie transfery znowu czekamy za fri albo z karta w ręku ,albo do odbudowy , z kim I z czym do Europy nie zmienia się nic dalej należy żyć , To mają być WZMOCNIENIA a nie UZUPEŁNIENIE SKŁADU bo następny rok będzie stracony , tu już nie ma czasu na błędy bo dług goni dług

odpowiedz
Misiek 75 - 04.01.2021 / 15:42, *.vectranet.pl

Wszystko to pięknie i dumnie brzmi tylko co z transferami, żeby wzmocnić zespół bo tak naprawdę nic się nie słyszy oprócz jakiegoś mało znanego fina o dziwnym nazwisku Scrabb a odeszło już 4 zawodników jeśli się nie mylę i co dalej. Może Pan prezes zna odpowiedź na to pytanie?

odpowiedz
LewLegia - 04.01.2021 / 14:24, *.net.pl

Ile lat trzeba? ile kontuzji? ile razy trzeba powtarzać, że nie robi się sparingów z ruskimi siepaczami przed sezonem!!! W sumie jak się ma prezesa sabotażystę , patrz transfery, trenerzy, a jeden 711 w szczególności, sukcesy w europie - to czego można się spodziewać?

odpowiedz
A. - 04.01.2021 / 12:23, *.net.pl

Z kim piąty sparing? " Legia rozegra pięć spotkań sparingowych:" a na liście tylko cztery?

odpowiedz
jo - 04.01.2021 / 13:01, *.sekocin.pl

@A.: Umiesz ty czytać ze zrozumieniem ... ?

odpowiedz
Rdzenny - 04.01.2021 / 12:15, *.centertel.pl

Jedza daj cynk na forum czy pierwszy mecz po przerwie tez ustawicie bo kasa mi sie przyda ! Haha

odpowiedz
Marcin - 04.01.2021 / 09:54, *.play-internet.pl

Powinni biegać po górach bo lecą tam na wakacje. Wrócą do Polski może być mróz i powiedzą że muszą się zaaklimatyzowac. Ale zobaczymy... Dubaj.. czyli z kasą nie jest tak źle

odpowiedz
Darek - 04.01.2021 / 10:30, *.chello.pl

@Marcin: Na początku w lidze i tak dadzą dupy.Po meczu powiedzą że praca jaką wykonalismy w Dubaju przyniesie efekty tylko potrzeba na to trochę czasu.Czujemy jeszcze trudy zgrupowania w nogach.Z każdym meczem bedzie lepiej.Wiemy o co gramy i wiemy w jakim jestesmy klubie i jakie mamy cele.
Takie słodkie pierdzenie jak co roku.
Później zaliczą jeszcze 2 porażki i 3 remisy co w naszej nędznej dupoklasie i tak wystarczy do zdobycia tytułu.
Niektórzy piłkarze trochę dorobia do pensji i interes się kreci.
Później maksymalnie trzecia runda eliminacji do europejskich pucharów i wiecej czasu w tygodniu na balety.
Co roku ten sam scenariusz.

odpowiedz
Young - 04.01.2021 / 11:29, *.centertel.pl

@Marcin:z tego co czytałem w PS to początkowo mieli jechać do Turcji, tylko 500 + im zaproponowało kierunek arabski.

odpowiedz
Żmija - 04.01.2021 / 12:08, *.vectranet.pl

@Young : po lesie kabackim powinni ganiać, a Artur i Babol za ostatnie popisy na bosaka!

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 04.01.2021 / 12:53, *.246.2

@Darek : W samo sedno !!

odpowiedz
Wsciek(L) y - 04.01.2021 / 19:16, *.mm.pl

@Darek : nic dodać nic ująć. Niestety ale tak będzie.

odpowiedz