Kacper Skibicki i Radosław Kucharski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
REKLAMA

Skibicki na dłużej w Legii!

Wiśnia, źródło: Legia.com

Legia Warszawa podpisała nową umowę z Kacprem Skibickim, która obowiązuje do 2024 roku. Jego dotychczasowy kontrakt wygasał 31 grudnia 2021 roku.

Pomocnik ma 19 lat. Do Legii trafił w styczniu 2019 roku, ale kolejne dwie rundy spędził na wypożyczeniu w Olimpii Grudziądz i Pogoni Siedlce. Następnie trafił do rezerw Legii, a w pierwszej drużynie Legii 8 listopada 2020 roku przeciwko Lechowi Poznań. Mecz był dla niego szczególny, ponieważ wpisał się na listę strzelców w 67. minucie. Potem zagrał jeszcze przeciwko Wiśle Kraków i Stali Mielec.

Zobacz statystyki Skibickiego w Legii

- Ścieżka rozwoju, którą wybraliśmy dla Kacpra, czyli transfer, regularna gra na wypożyczeniu w niższych ligach, powrót do drugiej drużyny i awans do pierwszego zespołu, pokazuje, jak ważna jest cierpliwość i konsekwencja we wprowadzaniu zawodników. Mam nadzieję, że nowy kontrakt Kacpra będzie dla niego dodatkową motywacją do pracy i dalszego udoskonalania swoich umiejętności. Potencjał zawodnika ze wsparciem profesjonalnej kadry trenerskiej w idealnych warunkach do treningu daje dobre prognozy na przyszłość - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
olew - 06.01.2021 / 10:49, *.vectranet.pl

dobry jest, fajnie że będzie u nas jeszcze ze dwa sezony, na młodziaków się chodzi ( no mam nadzieję , że w końcu liga przestanie być telewizyjna)

odpowiedz
Hiszpan - 05.01.2021 / 20:54, *.telnaptelecom.pl

Czyli kluczowy transfer już za nami.

odpowiedz
bronek49 - 05.01.2021 / 17:32, *.chello.pl

no i dobrze Kacper trenuj solidnie i pokaż że w młodych przyszłość

odpowiedz
Tui - 05.01.2021 / 10:19, *.as13285.net

Brawo, swietna wiadomosc dla obu stron. :)

odpowiedz
Zły - 04.01.2021 / 21:32, *.centertel.pl

Ale z gościa będzie super kasa w przyszłości. Oj, cudownie. Sukces!

odpowiedz
Marcin - 04.01.2021 / 19:36, *.play-internet.pl

Powinien więcej grać. Valencia dostaje non stop szanse a widać że ma na nas wywalone więc powinien nasz młody wychodzić czesciej

odpowiedz
Kibolek - 05.01.2021 / 07:40, *.telefonica.de

@Marcin: Kacper do Jedynki za valencie, i to szybko ,Ariel Mosór za Wieteske. ????????????

odpowiedz
1909 - 04.01.2021 / 18:51, *.media.pl

Nareszcie jakieś wzmocnienie a nie Miekiszon jakis. Teraz aby michniewicza niech kundelek wypierd... I kulamy w galę.

odpowiedz
Andreas - 04.01.2021 / 18:49, *.play-internet.pl

Kucharski łze. Gdyby nie Czesiek żaden trener nie postawilby na niego. Na wypożyczeniu i w rezerwach nie błyszczał A Czesiu wyciągnął królika.

odpowiedz
Jasio - 04.01.2021 / 18:21, *.edu.pl

Jeżeli chcemy na nim zarobić to powinniśmy podpisać o rok dłużej. Przynajmniej do końca 2024.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 04.01.2021 / 18:39, *.255.243

@Jasio: Nie jest powiedziane, że po tym czasie odejdzie od nas.

odpowiedz
Jasio - 04.01.2021 / 22:19, *.edu.pl

@Sobo(L)ew: Jak będzie dobry to odejdzie jeszcze wcześniej.

odpowiedz
Obi - 04.01.2021 / 18:18, *.chello.pl

No i fajnie. Powodzenia Kacper!

odpowiedz
WWL - 04.01.2021 / 18:17, *.chello.pl

Dobry ruch.
Nigdy więcej takich baboli jak z Lewandowskim

odpowiedz
Hugon - 04.01.2021 / 23:18, *.vectranet.pl

@WWL: To nie był babol Lewandowski był wtedy za słaby nigdy by nie wygryzł Swetlicy.

odpowiedz