Krzysztof Dowhań - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Urodziny Krzysztofa Dowhania

Redakcja

Dziś swoje 65. urodziny obchodzi Krzysztof Dowhań. Trener bramkarzy Legii urodził się 5 stycznia 1956 roku w Warszawie. Ze stołecznym klubem związany jest niezmiennie już od 19 lat.





Szkoleniowcowi życzymy dużo zdrowia oraz wielu kolejnych sukcesów osiąganych z Legią!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Mojo jojo - 09.01.2021 / 05:42, *.t-mobile.pl

Mistrz!!!100 Lat

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 07.01.2021 / 03:25, *.t-mobile.pl

Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe; wszystkiego najlepszego, panie trenerze i przede wszystkim duuużo zdrówka! :-)

odpowiedz
Stary - 06.01.2021 / 19:55, *.chello.pl

100 lat MISTRZU.

odpowiedz
hajdukL - 06.01.2021 / 16:08, *.77.242

Krzysztof Dowhań to jest Gość. Najlepsze życzenia zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Zdrowia i jak najwięcej diamentów do oszlifowania.

odpowiedz
LP7 - 06.01.2021 / 03:03, *.play-internet.pl

Jeden z najlepszych trenerów bramkarzy na świecie, Legenda Legii
100 lat

odpowiedz
Łysy z Bródna - 06.01.2021 / 00:28, *.chello.pl

Jedyny Człowiek w Tym Klubie który zna się na swojej robocie jak mało kto (L)

odpowiedz
Witek - 05.01.2021 / 22:21, *.play-internet.pl

Panie Krzysztofie w Legii jesteś naj.Pozdro dla Pana Lucjana.

odpowiedz
Warszawiak - 05.01.2021 / 20:38, *.vectranet.pl

Nie często tu piszę ale Mistrzowi należy się szacunek i życzenia, bo czasem mam wrażenie, że to jedyny profesjonalista w naszym klubie. Dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

odpowiedz
eR - 05.01.2021 / 18:56, *.254.14

Panie Krzysiu, mnóstwo zdrówka i oby nam Pan jeszcze kilku świetnych podopiecznych wychował ;) Pozdrowienia i raz jeszcze sto lat! :)

odpowiedz
Wsciek(L) y - 05.01.2021 / 18:20, *.mm.pl

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia. MISTRZU, PANIE TRENERZE!!!

odpowiedz
LegiaFans - 05.01.2021 / 18:12, *.chello.pl

100-stó Lat w Przeżytych w LEGII (L)

odpowiedz
Salvador GCW - 05.01.2021 / 17:04, *.t-mobile.pl

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUŻO ZDROWIA TRENERZE !!!

odpowiedz
1909 - 05.01.2021 / 15:34, *.media.pl

Sto lat Mistrzu!!!

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 05.01.2021 / 15:18, *.chello.pl

Prawdziwa legenda naszego klubu.Wszystkiego Najlepszego!

odpowiedz
Darek - 05.01.2021 / 15:07, *.chello.pl

Zdrówka trenerze.Wszystkiego najlepszego.100 lat.

odpowiedz
Lll - 05.01.2021 / 12:24, *.tmodns.net

Wszystkiego najlepszego!

odpowiedz
Leman - 05.01.2021 / 12:21, *.tpnet.pl

Dużo zdrowia i długich lat życia w dobrym zdrowiu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 65 i kolejnych sukcesów z drużyną Legii Warszawa serdecznie pozdrawiam Legionista z żylety Leman

odpowiedz
Trampek - 05.01.2021 / 11:16, *.125.109

Długich lat życia w dobrym zdrowiu !!!

odpowiedz
paraso(L) - 05.01.2021 / 11:11, *.tpnet.pl

Czyli co... Od jutra emeryturka :)

odpowiedz
Miazga - 05.01.2021 / 11:11, *.play-internet.pl

A to on dalej trenuje???? Bo kiedys z pinto chyba sie poklocil i odszedl. Fajnie ze jest. To super trener. Sto lat!

odpowiedz