fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Liwa FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

O godzinie 14 czasu polskiego (17 czasu miejscowego) Legia Warszawa rozegra pierwsze sparingowe spotkanie w tym roku. Mecz odbędzie się na stadionie kompleksu Jebel Ali. Rywalem "Wojskowych" będzie miejscowy zespół Liwa FC, który na co dzień występuje w UAE Second Division League, czyli na trzecim poziomie rozgrywkowym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Klub Liwa FC powstał w 2020 roku, sezonie 2020/21 rozegrał do tej pory dwa spotkania - jedno wygrał, jedno przegrał.

Zapraszamy na naszą tekstową RELACJĘ LIVE! naszego wysłannika w Dubaju.

  PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU  
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Hugon - 09.01.2021 / 22:57, *.vectranet.pl

Nareście w bramce stoi gość co wyłapuje wszystkie dośrodkowania,a co by robił gruby:stał by na linii i patrzył.Może w końcu Mosór zastąpi tego starego niedojdę Jędzejczyka ,najwyższy czas Cesiu.

odpowiedz
ciajek - 09.01.2021 / 15:59, *.centertel.pl

Wygrała LEGIA I TO JEST ISTOTNE
wam gównojady zawsze będzie żle

odpowiedz
Olomanolo - 09.01.2021 / 15:42, *.play-internet.pl

Panie Arturze J. dostać żółtko w sparingu to jesteś misczem jak dla mnie - i to w którym się prowadzi -piwiedz pan szczerze ile za to dostałeś w meczach żółte kartki w sparingach żółte kartki weź Pan idź już na emeryturę bo się do niczegonie nie nadajesz

odpowiedz
L - 09.01.2021 / 15:47, *.tpnet.pl

@Olomanolo : Dokładnie

odpowiedz
Sss - 09.01.2021 / 18:34, *.chello.pl

@Olomanolo : U lokalnego bukmachera kurs na to że dostanie żółtą kartkę wynosił 8,0....nie potrafił nie skorzystać.... Czepiasz się...

odpowiedz
:) - 09.01.2021 / 14:50, *.chello.pl

"nie poddham sie, nie zhezygnuje"

odpowiedz
Dziekuje.8qq - 09.01.2021 / 14:29, *.play-internet.pl


A jak przyjdzie zagrać ze Stala Mielec to przegraja.

To będzie ostatni wygrany sparing.

odpowiedz
Kopwdópępudla - 09.01.2021 / 14:05, *.121.50

Moim zdaniem sparing z takimi korniszonami jest bez sensu. Po pierwsze to równie dobrze mogliby być to pracownicy hotelu (pokojówki i sprzątaczki w pierwszym składzie). Po drugie żadnych korzyści szkoleniowych bo podobne można zebrać w treningu. Po trzecie lepiej rozegrać mecz między sobą bo jedni muszą obronić swoją pozycję w składzie a drudzy mający ambicję ją wywalczyć. W takich warunkach są większe korzyści szkoleniowe bo zadania nałożone na oba składy są realizowane w trudniejszych warunkach. No i po czwarte po co narażać się na porażkę w pierwszym meczu w roku, na falę pomyj i kucnięcie psychiki młodych?

Jak grać to tylko z minimalnie słabszymi lub tylko z lepszymi.

Żeby wyjść z tego dołka finansowego i słabego poziomu drużyny potrzebne są porządne wzmocnienia. Jak nie ma kasy na transfery to potrzebny jest ktoś kto potrafi takich kocurów znaleźć (koniec kontraktów lub dostrzec olbrzymi potencjał). Niestety jeden jełop nie da swojej kasy a drugi nie potrafi.

Obecnie czeka nas chyba zastój, wprowadzanie młodych i liczenie na puchary najniższej kategorii, czyli cud.


odpowiedz
WWL - 09.01.2021 / 14:11, *.chello.pl

@Kopwdópępudla:

Zgadzam się ????

odpowiedz
Mrok - 09.01.2021 / 14:29, *.chello.pl

@Kopwdópępudla: nie da się ukryć ze jechanie 6000 km po to aby rozegrać sparing z zespołem który właśnie został powołany do życia to jakiś kompletny absurd. Ani nie zdobędą doświadczenia ani nie zmęczą się taktycznie w rywalizacji tym przeciwnikiem. Od pewnego czasu gramy sparingi z drużynami z łapanki. Po co?

odpowiedz
Arek - 09.01.2021 / 14:31, *.tpnet.pl

@Kopwdópępudla: marnujesz się tu na forum "trenerze".

odpowiedz
Śródmieście Północne - 09.01.2021 / 15:26, *.tpnet.pl

@Kopwdópępudla:
zgadzam się !
zastój to mamy już od 4 lat, niestety tak to jest, że po tłustych latach przychodzą lata chude !

odpowiedz
Mabi - 09.01.2021 / 13:15, *.chello.pl

Muszą wyjść na spotkanie skoncentrowani... Bo inaczej skończy się to ostrym laniem...

odpowiedz
Sebo(L) - 09.01.2021 / 12:58, *.master.pl

Jak mawiają klasycy : "czeka nas trudne spotkanie"

odpowiedz
Ziominiowicz - 09.01.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

Że jak kto ....... :)

odpowiedz
Olo - 09.01.2021 / 12:31, *.chello.pl

III liga Emiratów Arabskich. Co to w ogóle za przeciwnik? :)

odpowiedz
SF - 09.01.2021 / 12:30, *.tpnet.pl

Ciekawe jak sie zagraja !!!

odpowiedz
Dexter - 09.01.2021 / 12:04, *.orange.pl

Ciężki mecz

odpowiedz