Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: Poziom meczu był słaby

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Nie wiem od czego zacząć, bo po wyniku można sądzić, że mecz był wyrównany, ale uważam, że poziom meczu był słaby. Nie chodzi o to, by ujmować coś jednej czy drugiej drużynie, ale było bardzo dużo błędów. Na obu zespołach ta przerwa spowodowała spadek jakości gry. My ten okres przepracowaliśmy intensywnie i mecz z Metrem nie wyglądał tak jak te poprzednie. Spodziewaliśmy się jednak, że może tak być, więc dobrze, że po raz kolejny wyszliśmy z trudnej sytuacji. Jakby ktoś przed sezonem powiedział mi, że wygramy tyle meczów z rzędu, to brałbym to w ciemno - powiedział Mateusz Mielnik po wygranej z Metrem.
- Teraz może być już tylko lepiej, bo intensywnie trenowaliśmy przez ostatnie 11 dni. Teraz będziemy mieli dwa dni wolnego, by zresetować się fizycznie i psychicznie. Spotkamy się we wtorek i zaczniemy przygotowania do kolejnego meczu. Powoli zaczynamy także myśleć o play-offach, choć jest jeszcze kilka spotkań do rozegrania, by zapewnić sobie to bezpieczne miejsce w tabeli, które interesuje nas od samego początku.

- Lubimy 3-2? Dziś mogłem usiąść na krześle, bo nie miałem takiego wpływu na to, co robimy na boisku niż zazwyczaj. To pierwszy taki mecz w tym sezonie. W poprzednich spotkaniach gra była jakościowo lepsza. Liczy się kolejna wygrana i po tym spotkaniu stabilizacja nam pomoże.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.