fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trener bramkarzy rezerw Legii odszedł do Wisły Kraków

źródło: Legia.com

Dotychczasowy trener bramkarzy II drużyny Legii Warszawa Maciej Kowal odszedł z klubu i dołączył do sztabu szkoleniowego Wisły Kraków jako trener bramkarzy.

Kowal pracował w Legii 6 lat. Do Legii trafił w 2015 roku z Głogowa i od tamtego czasu szkolił kolejne pokolenia młodych i zdolnych zawodników. Był koordynatorem treningu bramkarzy Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Ze swoimi podopiecznymi zdobywał m.in. tytuły mistrza Polski juniorów (CLJ U18/U19) w 2015, 2016, 2017 roku. W swojej karierze, 33-latek pracował również w GKS Tychy i Chrobrym Głogów, a także reprezentacji Polski U19 i U20.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
do redakcji - 12.01.2021 / 09:05, *.tpnet.pl

Nie podaliście informacji, że Kowal będzie pracował z pierwszym zespołem Wisły Kraków. W związku z tym to dla niego awans, a jego odejście zaczyna wyglądać zupełnie inaczej.
Coś jak Sagan do ŁKSu...

odpowiedz
Marcel - 12.01.2021 / 22:14, *.t-mobile.pl

@do redakcji: Przecież jest napisane, że do Wisły Karków, więc jak dla mnie zrozumiałe, że do pierwszej drużyny. Gdyby miały to być rezerwy to by napisali, że do rezerw.

odpowiedz
Jan70 - 12.01.2021 / 07:16, *.orange.pl

Nic nie może wiecznie trwać 6 lat to kupa czasu czas na zmiany których w legii nie widać

odpowiedz
Sztylet - 11.01.2021 / 23:27, *.chello.pl

Czesio robi czystki.

odpowiedz
HAHAHA... - 12.01.2021 / 08:01, *.inetia.pl

@Sztylet: ale ty gluuuupiiii jesteś hahaha...

odpowiedz
Zu(L)us - 11.01.2021 / 22:17, *.centertel.pl

LEGII dla skislej się nie zdradza.Wrocisz na kolanach.

odpowiedz
Zu(L)us - 11.01.2021 / 21:57, *.centertel.pl

Dzisiaj mam urodziny.40 lat..do pełnej setki.45 lat z LEGIA. Łza się w oku kręci. Czy ktoś jeszcze pamięta spotkania pod gablota. Częstochowa najlepszy mój wyjazd.Nie jeden nie dwóch pyrakow zapamięta ten dzień do końca życia. Najlepszego do zobaczenia na Bulwarach w maju 2021.MP tylko LEGIA
..

odpowiedz
Zu(L)us - 11.01.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Trudno.4 mu w 4.Nie życzę mu powodzenia.Jeszcze wróci na Ł 3 na kolanach.








odpowiedz
Bronio - 11.01.2021 / 16:53, *.chello.pl

A kiedy jakieś wzmocnienia w Legii? Codziennie wchodzę i NIC.

odpowiedz
Borubarek - 11.01.2021 / 19:18, *.245.12

@Bronio: Żadnych wzmocnień nie będzie.
Kucharski powiedział, że latem zbudowali kadrę i teraz będą tylko uzupełnienia. Za jakiś miesiąc.

odpowiedz
Zu(L)us - 11.01.2021 / 21:23, *.centertel.pl

@Bronio: Zapomnij .Dobrze będzie jak utrzymają ten skład.

odpowiedz
Jasio - 11.01.2021 / 16:26, *.telkab.pl

Przechodzi z III ligi do ekstraklasy. Zaliczył 3 awanse. Zrobi lepszą karierę niż 95% jego wychowanków (wszyscy poza R.Majeckim). On się przebił do ekstraklasy, a jego piłkarze, co najwyżej grzeją ławę.

odpowiedz
1909 - 11.01.2021 / 15:12, *.plus.pl

Może tylko żałować nigdzie niebedzie miał lepszych warunków niż w Legii

odpowiedz
Mabi - 11.01.2021 / 15:07, *.chello.pl

Nie jest to jakby... dobra informacja... No, chyba że już przebiera nogami lepszy specjalista!!

odpowiedz
Jasio - 11.01.2021 / 13:29, *.telkab.pl

Wróci silniejszy.
phhhry

odpowiedz