fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Dzierżawa kortów przy Myśliwieckiej coraz bliżej

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Puls Biznesu

Przed trzema miesiącami opisywaliśmy skomplikowaną sytuację, w jakiej znalazła się tenisowa sekcja Legii Warszawa. Powołana spółka Legia Tenis sp. z o.o., z zarządem złożonym z osób z zarządu piłkarskiej Legii, wystąpiła do miasta o 30-letnią dzierżawę nieruchomości przy ulicy Myśliwieckiej 4a. W Pulsie Biznesu, Dariusz Mioduski mówi, że jest coraz bliżej finalizacji rozmów nt. dzierżawy tego terenu.

Jako Legia już teraz finalizujemy rozmowy w sprawie dzierżawy kortów tenisowych w pobliżu stadionu i stworzymy na nich jeden z najnowocześniejszych obiektów tenisowych w Polsce. Będziemy też rozwijać sieć szkółek tenisowych, które uzupełnią naszą wielosekcyjną ofertę dla dzieci i młodzieży. Dotarcie do młodych odbiorców jest zresztą jednym z najważniejszych celów na najbliższe lata, dlatego wokół marki Legii tworzymy nowe projekty związane między innymi z gamingiem i lifestyle'em - mówi Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.

Cały czas nie ma z kolei nowych wieści nt. zagospodarowania terenu oraz rozpoczęcia prac przy stadionie Legii od strony ulicy Czerniakowskiej, gdzie miały powstać kolejne boiska piłkarskie zarządzane przez Legię, a także restauracja. Przez długi czas problem stanowiła sekcja strzelecka Legii, która miała opuścić teren na czas budowy. Mijają kolejne miesiące, a nawet lata, a sprawa cały czas nie ruszyła się ani trochę do przodu. Przypomnijmy, że początkowo sekcja strzelecka Legii miała opuścić teren... 15 stycznia 2019 roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Tenisista - 17.01.2021 / 14:19, *.play-internet.pl

Niech Miodulski zajmie się czymś innym, bo na piłce się nie zna. Legie doprowadził do ruiny. Niech kortów nie bierze, bo aktywna warszawa zarządza tym bardzo dobrze. Niech odjedzie, niech wszyscy to zrozumieją.

odpowiedz
Ekspert. - 17.01.2021 / 12:52, *.play-internet.pl

Niech. Mioduski.zajmie.sie.czym.innym.bo.na.pilce. sie.nie.zna.legie.doprowadzil.do.ruiny.i.kortow.niech.nie bierze.aktywna.warszawa.prowadzi to.bardzo.dobrze.i.niech.takzostanie.
Powinien. Odejść. I. Niech. Wreszcie. To. Wszyscy. Zrozumieją.

odpowiedz
A takie tam... - 12.01.2021 / 00:39, *.20.113

Strzelnica jest obstawiona i chroniona,tam grube ryby grajâ w karty I strzelajá,zrobili sobie meline nie do ruszenia...

odpowiedz
Jasio - 11.01.2021 / 23:57, *.telkab.pl

Co ta sekcja strzelecka odwala? Ja wiem, ze kazdy chcialby miec swoja sekcje pod stadionem. Litosci, jednak, tzeba znac swoje miejsce. Gdby kazdy tak myslal jak oni, to w Polsce nie byloby ani jednej autostrady czy stadionu.

odpowiedz
Kuba - 12.01.2021 / 10:21, *.t-mobile.pl

@Jasio: Najśmieszniejsze jest to, że strzelnica w tym miejscu nadal będzie, tylko że wzdłuż Czerniakowskiej, tak żeby zmieściły się dwa boiska. Będzie w dodatku w nowym, nowoczesnym budynku.

odpowiedz
ding - 11.01.2021 / 18:26, *.chello.pl

Miała być jeszcze kładka nad Wisłostradą i dodatkowa promenada nad chodnikiem wzdłuż Żylety.

odpowiedz
Kuba - 11.01.2021 / 17:52, *.t-mobile.pl

Z boiskami treningowymi od strony Czerniakowskiej to jest tragedia. Pod koniec ubiegłego roku miała się odbyć rozprawa sądowa, i ewentualna egzekucja komornicza strzelnicy, która miała się wynieść już dwa lata temu. Niestety nie wiem, czy rozprawa się odbyła, ale może ktoś z klubu monitoruje co się dzieje w temacie. Oficjalne info byłoby wielce wskazane.

odpowiedz
oLaf - 11.01.2021 / 23:30, *.vectranet.pl

@Kuba: to jest nieprawdopodobne - kiedyś mieliśmy tam przynajmniej parking i pub (które mogły działać 5 lat dłużej!!!!) , a teraz "wozimy" się od lat z strzelcami i innymi przeszkadzaczami... : (

Tenis... dobrze, że Hertla już wywalili bo to były najdroższe korty w W-wie i ... najsłąbsze zarazem (zimno, niektóre lampy się nie paliły + masę dziur)... nie chciałbym żeby MIodek teraz zrobił znowu "luksusowe korty" dla bogatych kolesi....

odpowiedz