Radosław Kucharski - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Kucharski: Na tapecie mamy trzy konkretne nazwiska

Woytek, źródło: Legia.com

- Trener nie może doczekać się transferów. My też mocno pracujemy nad wzmocnieniem zespołu w tym okienku. Mam nadzieję, że wspólnie z zespołem skautów, będziemy mogli może za kilka, kilkanaście dni doprowadzić do dobrych wzmocnień - mówi Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Kucharski w niedzielę dołączył do piłkarzy przebywających na zgrupowaniu w Dubaju i obserwuje na żywo treningi legionistów.

- Nie chciałbym mówić ilu piłkarzy do nas dołączy. Przede wszystkim chcemy mieć w zespole zawodników, którzy podniosą poziom. Patrząc na ostatnie okienko, podczas którego przyszło do nas kilku piłkarzy na różnych pozycjach, musimy doprowadzić do tego, żeby kolejny transfer był rzeczywistym wzmocnieniem i podniesieniem umiejętności. Okienko transferowe jest ciężkie do zaprojektowania jeśli chodzi o przestrzeń czasową. Nie jesteśmy jednym klubem, który porusza się wokół piłkarzy. Chcielibyśmy, aby zawodnicy dołączali do nas jak najszybciej. W Europie to dopiero początek okna transferowego i jest dużo zmiennych na rynku. Najważniejsze żeby jakość piłkarza, który dołączy była odpowiednia. Jesteśmy cierpliwi w tych ruchach - mówi Kucharski.

- Ile nazwisk jest na tapecie? Mamy trzy konkretne nazwiska - dodaje dyrektor.

Wypowiedź Radosława Kucharskiego możecie obejrzeć w poniższym materiale filmowym.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (118)

+dodaj komentarz
sedm - 20.01.2021 / 11:36, *.tpnet.pl

Nie wiem dlaczego ten facet się cieszy jego cała kariera w Legii to jedna wielka porażka ale widocznie Mioduski lub zatrudniać nierobów.

odpowiedz
Marcin - 16.01.2021 / 11:42, *.tpnet.pl

Żałosny typ... Nic nie warte jest jego pseudo stanowisko...

odpowiedz
Kibic - 14.01.2021 / 17:17, *.tpnet.pl

@(L)eve(L)64: Rządy Pana owcy już nawet nie są żałosne tylko śmieszne. Pan Kucharski wielki dyrektor sportowy wyszukac takich piłkarzy jak Wszołek, Kapustka, Boruc potrafiła by nawet babcia klozetowa ze wschodniego. Wracając do Pana właściciela dlaczego tylu fachowców ucieka z najbardziej rozwiniętego gospodarczo miasta w Polsce gdzieś daleko np. Marek Papszun Paweł Tomczyk Marek Gołębiewski, a Mioduski ściąga do Warszawy wynalazki typu Jozak Michniewicz. Lada moment bardzo duży Polski talent podpisze kontrakt z Rakowem a co w tym czasie robi Pan Kucharski opala się w Dubaju.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 14.01.2021 / 00:59, *.cyfrowypolsat.pl

Stoch, Kubacki, Żyła ewentualnie Stękała.

odpowiedz
Robrt - 14.01.2021 / 00:18, *.com.pl

Teraz jeszcze nie mogą ci trzej dołączyć bo mają robotę. Spoko, jak się skończy sezon skoków to dołączą. Stoch, Kubicki i Żyła. W kopanej lepiej płacą , to teraz pokopią, marketingowo dla klubu o.k.

odpowiedz
Luka - 13.01.2021 / 23:49, *.as9105.com

Zeigbo, Mięciel, Szamo

odpowiedz
koneser polskiej piłki klubowej - 13.01.2021 / 22:04, *.52.138

Roberto Baggio i Misiek z Krakowa nowi napastnicy

odpowiedz
Matka wie ze ćpiesz Darku? - 15.01.2021 / 21:01, *.centertel.pl

@koneser polskiej piłki klubowej: misiek potrafi napasc podobno z maczeto ...

odpowiedz
xxx - 13.01.2021 / 17:45, *.master.pl

jest super zawodnik z kartą w ręku
https://www.transfermarkt.pl/jese/profil/spieler/134936
to byłby niezły koń na nasza lige

odpowiedz
singspiel - 14.01.2021 / 17:19, *.atman.pl

@xxx: pensja 3-4 mln euro. odpada. pójdzie do ligi hiszpańskiej

odpowiedz
Bydle - 13.01.2021 / 16:59, *.t-mobile.pl

Podobno trzech Czechów będzie popił, poruhal, a’smutny

odpowiedz
Luta - 13.01.2021 / 18:33, *.plus.pl

@Bydle: haha????

odpowiedz
Zenon - 13.01.2021 / 15:27, *.plus.pl

Atos, Portos i Aramis :-)

odpowiedz
Hautausmaa - 13.01.2021 / 13:13, *.tpnet.pl

Szwoch, Rzeźniczak, Ojaama.

odpowiedz
Autor - 14.01.2021 / 00:24, *.m247.ro

@Hautausmaa: hahaha

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 13.01.2021 / 12:39, *.chello.pl

Transfery nie zrobione,a ten cieszy mordę.

odpowiedz
Wolfik - 13.01.2021 / 11:52, *.mm.pl

"Pożiwiom, uwidim" . Jak mówili starożytni Rosjanie...

odpowiedz
Zenon - 13.01.2021 / 15:30, *.plus.pl

@Wolfik: rzymianie chyba ;-)

odpowiedz
Www - 13.01.2021 / 11:47, *.chello.pl

"Mamy 3 graczy na oku" czyli obrońca z 3 ligi portugalskiej prawdziwy kocur, pomocnik z 2 ligi armenskiej mlody perspektywiczny i super strzelec król pola karnego z Wysp Owczych

odpowiedz
Kopwzadnieudaczników - 13.01.2021 / 11:43, *.95.143

Chyba nikt mądry już nie kupuje tych pierdów mopa i szpeca od transferów.

Wystarczy ocenić nie to co z siebie wydalają tylko to co faktycznie zrobili.

...są 3 konkretne nazwiska na tapecie...ale wiele klubów się kręci wokół tych nazwisk... - no i co to za informacja jeśli nikt nie wie o kogo chodzi i jest to nie do sprawdzenia
Jak kogoś zakontraktują pod koniec okienka to będzie mógł ogłosić sukces, a jak nie to już powiedział że są inne kluby zainteresowane i nie dali rady finansowo.

Kolejna sprawa to pierdy o listach obserwowanych konkretnych graczy na każdą pozycję. Po uj im ta lista (oczywiście że ktoś w nią wierzy) jak co okienko jest łapanka i przychodzą inwalidzi lub goście których nikt (kto myśli o przejściu eliminacji do pucharów) nie chce.

Przypominam że ten wylokowany na lwa zwykły sierściuch prowadzi i jest właścicielem najlepszego klubu piłkarskiego w Polsce, a nie fabryczki guzików.
Już wszyscy widzą po efektach że to golas i mitoman i powinien sprzedać klub komuś kto się do tego nadaje.

Przypominam że ten jełop zadłuża nasz klub, nie wykłada własnej kasy ani nie zastawia swojego majątku.

Im dłużej ten wunderdałn będzie właścicielem tym upadek Legii będzie większy.

odpowiedz
lob - 13.01.2021 / 12:44, *.chello.pl

@Kopwzadnieudaczników: I jeszcze za korty się bierze.......chyba żeby dostać następną pożyczkę z banku.........golas, golasem pogania............a u nas poziom klubów z Luksemburga i Malty...........Daleka Azja już nas leje jak chcę i to na Łazienkowskiej..........

odpowiedz
zdzicho - 13.01.2021 / 11:42, *.16.195

biorą tego szweda z brighton

odpowiedz
Co on myśli że jest James Bond w tych okularach??? - 13.01.2021 / 11:24, *.centertel.pl

Nie moge patrzeć na tego cwaniaka. Wielki kuźwa obóz robią by przygotować zespół do drugiej części sezonu a ten uśmiechnięty mówi że to dopiero początek okienka bla bla bla. W języku tego gamonia to oznacza że nie mają nikogo i ciągle szukają. Przyjdzie 2-3 piłkarzy którzy będą nieprzygotowani i będzie tłumaczenie pajaca kucharskiego "no ale oni przecież nie byli z nami w dubaju i nie grzali ze mną dupy na słońcu wiec jak mają grać w piłkę teraz?". Trenerzy sie zmieniają a gamoń kucharski "ciągle w komisji"...

odpowiedz
Ania i córeczka Zosia z Legiuni - 13.01.2021 / 10:17, *.net.pl

ten pan to czasem się chyba przepracował , zamiast szukać talentów po Polsce siedzi i grzeje się w Dubaju do tego ten ironiczny uśmieszek mówiący "i tak mam was w dupie " żenada panie Kucharski !!!!!!!!!

odpowiedz
tekken (L) - 13.01.2021 / 09:58, *.230.92

Z naszej ligi widzę tylko dwa nazwiska:Imaz, Jimenes. Kazdy lepszy zawodnik jest od razu wykupowany. Stawiałbym na młodych z Legii w tym sezonie. A z zagranicy to już inny temat.

odpowiedz
L - 13.01.2021 / 11:46, *.centertel.pl

@tekken (L): Imaz jest cienki

odpowiedz
Pedro52 - 14.01.2021 / 00:49, *.inetia.pl

@L: Jak Imaz jest cienki to Ty jesteś jeszcze cieńszy.

odpowiedz
Seba Lgionista - 13.01.2021 / 09:43, *.tpnet.pl

Grosicki musi być

odpowiedz
Unti - 13.01.2021 / 08:26, *.centertel.pl

Czy opcja sprowadzenia dimitra oberlina upadla?

odpowiedz
mojo jojo - 13.01.2021 / 05:10, *.t-mobile.pl

Ronaldo Luiz Nazario Roberto Baggio Patrick Kluivert !

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.01.2021 / 23:48, *.centertel.pl

,,Ciekawie,, to bedzie po sezonie. Karbownika moze za chwile nie byc, ale zalozmy, ze po rundzie. Valencia odejdzie, gdy na odpowiednim poziomie zacznie grac Kapustka, moze go juz nie byc, podobnie Luqinias i Pekhardt. Wszolkowi konczy sie kontrakt i na jego miejscu powaznie zastanowilbym sie nad opuszczeniem Titanica. Jezeli do tego dojdzie kilka kontuzji, to moze sie okazac, ze powitamy na boisku usmiech Kucharskiego... Nie mam pojecia o co chodzi wlascicielowi Legii, ale normalne to wszystko nie jest...

odpowiedz
Biała Łapa - 13.01.2021 / 00:37, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: kibicowskie przemyślenia i diagnozy niewiele interesują legijnych włodarzy i klubowych decydentów. Nie dość, że próbujemy zrozumieć niezrozumiałe, czyli bieżące poczynania prezesa dekady, to jeszcze część redakcji legionisci.com "bawi się" w cenzorów - chyba lepszej sprawy ?!
Mnie osobiście, takie bezsensowne traktowanie kibiców internautów zniechęca do dalszej aktywności na tym portalu. Pozostaje przeczekać, czego i Tobie życzę...

odpowiedz
aktywny na stadionie od lat - 13.01.2021 / 00:47, *.net.pl

@Leśny Dziadek:
nie to że bronie prezesa bo Legia =Mistrzostwo
ale niestety nasza liga jest tak słaba ze my jako klub by niemieć problemów finansowych musimy promować i sprzedawać grajków. Jak doczekamy się w końcu stabilnej konkurencji na własnym podwórku ( minimum 4 kluby poza naszym) to możemy myśleć o europie
prowadze własny biznes bez porównania co do Legii ale zasada jest taka sama aby się utrzymać trzeba zarabiać jak Miodek znajdzie jakiegoś araba z hajsem to można bawić sie w wizje leśnego a bez kasy to niestety tylko promocja małolatów PANOWIE I PANIE spójrzcie na to wszystko realnie
niestety jaka Liga taka LEGIA

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2021 / 07:27, *.centertel.pl

@aktywny na stadionie od lat: Za chwile nie bedzie kogo sprzedawac. Nawet mlodzi uciekaja do innych klubow. Co do inwestora - zeby dofinansowac tak beznadziejnie prowadzony przez wlasciciela klub, trzeba byc albo wariatem, albo masochista. Dlatego tego typu opinie, sa abstrakcyjne az do bolu. Jedynym rozwiazaniem jest sprzedaz klubu, co i tak nastapi. Jeszcze jeden, max. dwa sezony bez pucharow, i wlasciciel stanie pod murem, z ogromnym dlugiem i bez zadnej mozliwosci oplacania biezacych wydatkow, ze o splacie tych dlugow nie wspomne. Za dlugo trwa ta farsa, zeby uwierzyc w powodzenie projektu Legia Dariusza M.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 13.01.2021 / 07:33, *.centertel.pl

@aktywny na stadionie od lat: Ps. Nie porownuj prowadzenia jakiegokolwiek biznesu do zabawy w sponsorowanie klubu pilkarskiego. To jest HOBBY, i to bardzo kosztowne. Jezeli nie masz pieniedzy na taka fanaberie, nie bierzesz sie za to. A druga kwestia jest, czy klub prowadzi ktos, kto ma do tego kwalifikacje i tak po prostu glowe...Bo kazde hobby, mozna spaprac. I wtedy nawet wpompowanie miliardow, nic nie pomoze.

odpowiedz
Cult !Legia! KING! - 12.01.2021 / 23:26, *.102.69

ONLY!LEGIA!

odpowiedz
Seba Lgionista - 12.01.2021 / 23:20, *.tpnet.pl

Proponuję Grosickiego lub Kedzior na skrzydło i Kilmala lub Stępiński do ataku. Ci panowie dadzą jakość w ekstraklasie. I jeszcze przyda się przyszłościowy stoper ale może trzeba dać szansę Mosórowi żeby się nie skończyło jak z Praszelikem

odpowiedz
Zkr - 12.01.2021 / 22:45, *.chello.pl

Kiedys mial caly notes nazwisk :)

odpowiedz
Andrzej - 12.01.2021 / 22:13, *.plus.pl

Na tapecie to można było mieć zawodników przez ostatnie miesiące A teraz jak się zaczynają przygotowywania to trzeba mieć kupionych.

odpowiedz
Normalny człowiek - 12.01.2021 / 21:46, *.t-mobile.pl

Kucharski, Mioduski i Michniewicz nie dla Legii

odpowiedz
Unti - 12.01.2021 / 21:13, *.centertel.pl

https://m.youtube.com/watch?v=DnixMM7Ail8

odpowiedz
Unti - 12.01.2021 / 21:05, *.centertel.pl

Dimitr Oberlin....widziano go w wawie...przyjechal zobaczyc klub, ale to jedna z opcji

odpowiedz
griff - 13.01.2021 / 09:34, *.chello.pl

@Unti: No i...?? Na takiego Obierka z Berlina to u nas stać chyba tylko WOŚP. I to świeżo po narodowej ściepie. A nie Miodzia z minusem na koncie klubu.

odpowiedz
Yaya Banana w Legii - 12.01.2021 / 20:32, *.m247.com

3 priorytety dla Legii koniecznie:
1. Yaya Banana półprawy obrońca megakocur reprezentant Kamerunu
2. Herve Bazile szybki skrzydłowy z pokrętłem
3. Kule Mbombo utalentowany napadzior może być drugi Olisadebe

odpowiedz
Go - 13.01.2021 / 08:14, *.132.38

@Yaya Banana w Legii: a co z motumbo Ebebenge?? My dear friends... hahaha

odpowiedz
sisi - 12.01.2021 / 20:25, *.chello.pl

Ściągnie wyrobników z serie C i 4 ligi hiszpańskiej

odpowiedz
Lopek - 12.01.2021 / 20:19, *.telnaptelecom.pl

Zbigniew Mandziejewicz, Juliusz Kruszankin, Jerzy Podbrożny

odpowiedz
S - 13.01.2021 / 10:04, *.centertel.pl

@Lopek: ...Rysiek Staniek.....s.s.

odpowiedz
Elquatro - 12.01.2021 / 20:14, *.chello.pl

Baju baju, nie nabierzesz starych misi na sztuczny miód!!!

odpowiedz
Do Tomaszka - 12.01.2021 / 19:46, *.com.pl

Pytanko do Tomaszka xx - Wiesz kim są te trzy nazwiska , które mają zasilić Legię ?

odpowiedz
..... - 12.01.2021 / 19:17, *.centertel.pl

Ten Lizus ma trzy nazwiska na tapecie: Mioduski, Mioduś i Miodunio.

odpowiedz
bep - 12.01.2021 / 19:01, *.chello.pl

Na tapecie, to ty masz, przepłacany najemniku, uśmiech że grzejesz dupsko w słonecznym Dupaju, zamiast załatwiać transfery!

odpowiedz
Darek - 12.01.2021 / 18:25, *.t-ipconnect.de

Odnośnie obrony.
Zatrudnili trenera od obrony a wystarczy tylko żeby Jedrzejczyk i Wieteska nie grali u bukmacherów i bedzie o niebo lepiej.Nie bedzie wtedy dziwnych podań do rywali(mecz ze Śląskiem) czy dziwnych karnych (mecz ze Stalą)
Co do transferów.
Jezeli mają tu sprowadzić 3 bezrobotnych murzynów to lepiej niech nie sprowadzają nikogo.Przynajmniej nie będą jeszcze bardziej zadłużać klubu.
A czym później nowi dołączą do drużyny tym lepiej.Przykład Pawła Wszołka jest tu najlepszym przykładem.Jak nie miał klubu i trenował indywidualnie to wszedł do pierwszego skladu Legii i miał gole i asysty.Czym dłużej jest w Legii tym gorzej się prezentował na boisku.

odpowiedz
1909 - 12.01.2021 / 18:07, *.plus.pl

Nieoficjalnie Vdoriak, Rzeźniczak, carlitos

odpowiedz
Andreas - 12.01.2021 / 17:53, *.play-internet.pl

Transfery to mamy w futsalu. Codziennie jeden.

odpowiedz
dziadu70 - 12.01.2021 / 17:46, *.jmdi.pl

jest dużo zmiennych na rynku

odpowiedz
Hiszpan - 12.01.2021 / 17:43, *.telnaptelecom.pl

Ta. Ma 3 nazwiska . .. Zobaczymy.

odpowiedz
1993 - 12.01.2021 / 16:52, *.vectranet.pl

Remy, Langil i Janczyk ????

odpowiedz
Miodek amatorek - 12.01.2021 / 16:24, *.47.222

Przyjdą jak liga ruszy
A kiedy się zgrają?! Jak się skończy w maju?!?!

odpowiedz
Gepetto - 12.01.2021 / 16:20, *.chello.pl

Pewnie Praszelik i reszta która została pożegnana bez żalu, a teraz ból dupy, no tyle eurasow przeszło koło nosa

odpowiedz
Tomasz - 12.01.2021 / 16:10, *.orange.pl

A ja mam na tapecie herb Legi!
Transfery to się robi przed zgrupowaniem....
A nie u nas się formę przez pół roku odbudowuje....na europejskie puchary????????

odpowiedz
Miodek - 12.01.2021 / 17:44, *.chello.pl

@Tomasz:
Wiesz co to jest tapet? Sprawdź, wtedy nawet dzięki takiej informacji o niczym czegoś się nauczysz :)

odpowiedz
Giętki (od 1980 na Ł3) - 12.01.2021 / 16:06, *.play-internet.pl

Kolejny tekst o niczym. Żadnej konkretnej informacji, tylko bicie piany.

odpowiedz
Rdzenny - 12.01.2021 / 16:47, *.centertel.pl

@Giętki (od 1980 na Ł3): normalnie szacun ... moj pierwszy mecz to z Man .U w 1991 r boze zeby nie czerwona kartka jozwiaka i kowalczyk sam ba sam to moze bysmy ich powiezli , zaprowadzil mnie ram ojciec i tak juz zostało , na nie jednym meczu zdzieralem gardlo po kilku spac nie moglem przez tydzien a po meczu łzy mi staneły pamietne 2-3 z widzewem ale takiego dziadostwa jak od kilku lat od czasow czerczesowa nie bylo !!!noz sie w kieszeni otwiera !

odpowiedz
Echhh - 12.01.2021 / 15:22, *.35.103

To jakaś dziwna ta tapeta. Ja na swojej mam jakieś szlaczki :-) Ale Pewnie w Legii jest tapeta z nazwiskami Mioduski, Mioduski, Mioduski :-)

odpowiedz
zaba285 - 12.01.2021 / 17:11, *.decerto.pl

@Echhh: atak marzeń :)

odpowiedz
Michal Praga - 12.01.2021 / 22:05, *.amazonaws.com

@Echhh: tapet to jest zielone nakrycie stolika przy ktorym podejmuje sie decyzje.
Dlatego zapewne tak czesto slyszales, ze Legii PZPN zabral mistrzostwo przy zielonym stoliku.

odpowiedz
Mchr - 12.01.2021 / 15:11, *.orange.pl

Transfery powinny być przygotowane wcześniej i dopięte w pierwszej części krótkiego okna. Standardowo zawodnicy będą poznawać drużynę i klub podczas trwania rundy i będą gotowi do gry w jej połowie lub nie.

odpowiedz
lob - 12.01.2021 / 15:04, *.chello.pl

Trzeba teraz czterech, bo Karbo już teraz idzie na wypożyczenie do Anderlechtu..........

odpowiedz
Ouzo - 12.01.2021 / 15:01, *.centertel.pl

Messi, Ronaldo, Lewandowski....

odpowiedz
powiś(Le) - 12.01.2021 / 14:51, *.t-mobile.pl

W praktyce okaże się że są to trzy nowe szroty z Bałkanów.

odpowiedz
SF - 12.01.2021 / 14:41, *.tpnet.pl

Do Trenera : dawac szanse gry mlodym pilkarzom !!!

odpowiedz
arek - 12.01.2021 / 20:35, *.chello.pl

@SF: niby komu konkretnie? może tylko Mosór na taką zasługuje; jakoś w 3 lidze nie wymiatają

odpowiedz
Julon - 12.01.2021 / 14:39, *.centertel.pl

@odp: to sądzisz że spotkanie było na kawę 2h i w prywatnej kamienicy pogadali o pogodzie i pandemii??

odpowiedz
atmosferic - 12.01.2021 / 13:45, *.orange.pl

Wieteska i jedza lawa - i dac szanse temu mosorowi.

odpowiedz
singspiel - 12.01.2021 / 14:08, *.centertel.pl

@atmosferic: koniecznie jeden stoper, ktoś do rozegrania, lewe skrzydło, może jeszcze drugi napastnik. to na dziś

odpowiedz
Julon - 12.01.2021 / 13:34, *.centertel.pl

Bardziej mnie ciekawi tajne spotkanie Lewandowskiego z Mioduskim to może być przełom!

odpowiedz
Jim - 12.01.2021 / 13:43, *.tpnet.pl

@Julon: Ja bym raczej na nic nie liczył.

odpowiedz
odp - 12.01.2021 / 14:08, *.plus.pl

@Julon: skoro wiesz, to jednak nie za bardzo tajne.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 12.01.2021 / 14:36, *.centertel.pl

@Julon: Już przecież zostało napisane że nie ma czego się spodziewać i tylko towarzyskie spotkanie było bo znają się oddawna. Poza tym loczek powiedział że nigdy nie sprzeda Legii (czyt. dopóki nie zadłuży klubu by nikt nie zechciał kupić), także nie ma na co liczyć.

odpowiedz
ark76 - 12.01.2021 / 13:19, *.plus.pl

Ludzie nie przesadzajcie że co okno to szrot, weźmy choćby ostatnie Boruc, Mladenovic, Juranovic, Kapustka czy aby na pewno tacy beznadziejni? Wcześniej Wszolek, Luquinhas podobnie, wiadomo że zdarzają się regularne niewypały ale pokażcie mi klub który ma co okienko 100 % udanych transferów

odpowiedz
MKS - 13.01.2021 / 07:44, *.btcentralplus.com

@ark76: PogońSzczecin

odpowiedz
singspiel - 14.01.2021 / 17:30, *.atman.pl

@MKS: transfery udane, tylko sukcesów brak

odpowiedz
axlrose - 12.01.2021 / 12:51, *.tpnet.pl

Największym wzmocnienie byłoby wywalenie Pana Kucharskiego i zatrudnienie porządnego specjalisty.
Ale to marzenia ściętej głowy...

odpowiedz
emoka - 12.01.2021 / 12:50, *.amazonaws.com

Trzy nazwiska na tapecie i po robocie, czas na wakacje w Dubaju

odpowiedz
oLaf - 12.01.2021 / 12:45, *.vectranet.pl

wiem jakie:
Drewniak nr 1
Drewniak nr 2
Drewniak nr 3

: O

odpowiedz
Obcy - 12.01.2021 / 12:44, *.t-mobile.pl

Czyli w skrócie. Jak piłkarz który jest w kręgu naszych zainteresowań nie znajdzie lepszej posady to z łaską pofatyguje się do Legii. Ot i cała tajemnica działań tego Pana od transferów. Nie nadaje się chłop do tego,a nie ma odwagi odejść ze stanowiska.

odpowiedz
Żmija - 12.01.2021 / 14:08, *.vectranet.pl

@Obcy: a czego się spodziewałeś? 30 liga Europy, od 3 sezonów bez pucharów i do tego jeszcze zimno i ciemno...

odpowiedz
SEBO(L) - 12.01.2021 / 14:16, *.chello.pl

@Żmija : Nie skracaj tej passy. Od czterech sezonów...

odpowiedz
speed - 12.01.2021 / 12:41, *.play-internet.pl

Gustaw Kramer,Edward Sztyc prosto ze Szwajcarii,podobno przywiezie ich niejaki Twardijewicz.

odpowiedz
Salvador GCW - 12.01.2021 / 12:24, *.jmdi.pl

Zdjęcie delikwenta w artykule mówi wszystko. Będzie jak zwykle ściganie znów jakiś grajków pokroju Valencii i słuch o nich zaginie i w niczym nie będą lepsi od tych których mamy w Legii II . Dajcie w końcu szanse Młodym oni na to zasługują. Dość ściągania miernot do odcinania kuponów.

odpowiedz
KibicL - 12.01.2021 / 12:11, *.vectranet.pl

Jak znam się na medycynie to będą to kolejne "tartaczne" transfery bo tak dzieje się od lat.

odpowiedz
HAH - 12.01.2021 / 11:46, *.plus.pl

Czyli na koniec obozu wzmocnienia... Potem jakiś drobny uraz, przerwa, dochodzenie do formy i może w sierpniu gość będzie zdolny do gry.

odpowiedz
Eri - 12.01.2021 / 12:19, *.t-mobile.pl

@HAH: Bo to jest dlugo falowa strategia transferowa ;))

odpowiedz
Beniaminek - 12.01.2021 / 11:45, *.t-mobile.pl

Jak ja kocham t ansfery Legii. Kup tak żeby dopiero zavdwiebrundy był pożytek. Transfery przyszłościowe.

odpowiedz
Klucha - 12.01.2021 / 11:29, *.plus.pl

A dlaczego nikt nie myśli o kurzawie jest za darmo wyśmienita lewa nogą na strzydlo i jest za darmo za darmo

odpowiedz
Luta - 12.01.2021 / 11:45, *.plus.pl

@Klucha: Kurzawa tak Ale nie skrzydło jest mało dynamiczny Ale na środek np z Kapustką i Sliszem już fajna opcja. Strzela z daleka stałe fragmenty

odpowiedz
mazury - 12.01.2021 / 11:04, *.plus.pl

Witam braci po szalu...Tym jednym z trzech moze byc ,byly napastnik Evertonu,Cardiff Oumar Niasse...

odpowiedz
lob - 12.01.2021 / 11:27, *.chello.pl

@mazury: Niedługo 31 lat skończy. Wypożyczony z Evertonu do Cardif dla których strzelił zero bramek. Coś tam wcześniej strzelał, ale w Lokomotiwie Moskwa...........Szału nie ma, takich jest w Europie na ławach dziesiątki. A do tego kto mu zapłaci taką kasę jaką ma w Anglii..........

odpowiedz
lol - 12.01.2021 / 11:03, *.amazonaws.com

skonczy sie jak zwykle czyli szrot do odbudowy w pierwszym zespole

odpowiedz
jo - 12.01.2021 / 11:07, *.sekocin.pl

@lol: Lepiej już żeby ten szrot przyszedł zimą. Będzie czas na poprawki blacharskie i mechaniczne przed lipcem :-)))

odpowiedz
Hmm - 12.01.2021 / 11:19, *.vectranet.pl

@jo: podziwiam kolegi optymizm

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 12.01.2021 / 10:51, *.t-mobile.pl

Co dzień co innego mówi, na tapecie to żadne konkrety , przed liga bez zgrupowania napewno do odbudowy , Liga się skończy I pożytku nie będzie z nich , inne kluby robią to na odwrót, u nas wszystko na odwrót,Ale to może być nic pewnego bo sami na rynku nie są inne kluby nie zastępują gruszek w popiele ale powodzenia

odpowiedz
Paweł - 12.01.2021 / 10:25, *.play-internet.pl

Za młodu miałem na tapecie Messiego i Ronaldo na zmianę, teraz logo windows

odpowiedz
lob - 12.01.2021 / 10:25, *.chello.pl

Gdzieś przeczytałem, że te trzy nazwiska to : Popił, Poruchał, a Smutny........

odpowiedz
Pacz - 12.01.2021 / 10:24, *.t-mobile.pl

Fin z drugiej ligi Włoskiej, Rumun z ligi Austriackiej i Czech z drugiej ligi Niemieckiej.

odpowiedz
Władeczek - 12.01.2021 / 10:20, *.netfala.pl

Jak wrócą ze zgrupowania to nie dojdą faken!

odpowiedz
Olomanolo - 12.01.2021 / 10:15, *.play-internet.pl

Może im chodzi o transfery do Legia Futsal

odpowiedz
Daro - 12.01.2021 / 10:14, *.chello.pl

Zjadą Trzej Muszkieterowie którzy będą siedzieli na ławie bo nie będą mieli kiedy zgrać się z zespołem. Porażka na wstępie.

odpowiedz
Iks - 12.01.2021 / 10:10, *.plus.pl

Znając naszych "speców od transferów" to przewiduję kogoś w stylu Kartković, Słabić i Szroter... ehh

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.01.2021 / 09:47, *.centertel.pl

Zwirek, Muchomorek i Skwarek. Reszta niedostepna.

odpowiedz
Pl - 12.01.2021 / 09:41, *.net.pl

Trzy na tapecie... ciekawe czy choć jeden dobry

odpowiedz
Felek - 12.01.2021 / 09:31, *.netfala.pl

Od "tapety" do realizacji jeszcze daleka droga...

odpowiedz
pjoter - 12.01.2021 / 09:20, *.plus.pl

Za kilkanaście dni to liga rusza,a nie,że ktoś ma dołączyć za kilkanaście dni,bo się nie zagra z ekipą. Dramat...

odpowiedz
Hubi40 - 12.01.2021 / 09:56, *.amazonaws.com

@pjoter: Zgadza sie. Jak wrócą ze zgrupowania to za póżno, bo nie będą zgrani

odpowiedz
go ( L ) den - 12.01.2021 / 09:20, *.play-internet.pl

Grosik czekamy ????

odpowiedz
Pawciu - 12.01.2021 / 09:18, *.net.pl

Dobre transfery robi sie po cichu. Ale same nazwiska nie graja...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 12.01.2021 / 10:26, *.centertel.pl

@Pawciu: Pod warunkiem że będą przeprowadzone podczas gdy drużyna jest na zgrupowaniu, a nie po zakończeniu zgrupowania bo później znów będzie lament że są za słabi a dyrektor i loczek będą tłumaczyć że nie zdążyli się zgrać z drużyną.

odpowiedz