Łukasz Łakomy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Łakomy piłkarzem Zagłębia Lubin

źródło: Legionisci.com / 90minut.pl

Łukasz Łakomy zostanie piłkarzem Zagłębia Lubin. Do 25 stycznia będzie wprawdzie zawodnikiem Legii Warszawa, ale w wyniku porozumienia między klubami już teraz dołączy do Zagłębia na obozie w Turcji. Łakomy trafił do Legii w wieku 13 lat z Wisły Puławy i przeszedł szczeble juniorskie aż do trzecioligowych rezerw, występując zwykle na pozycji defensywnego pomocnika. Zawodnik porozumiał się z Zagłębiem już jesienią ubiegłego roku, przez co nie pozwolono mu na dalszą grę w rezerwach stołecznego zespołu, a jedynie trenowanie z drużyną. Ostatni mecz rozegrał 6 września.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Sputnik 44 - 13.01.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

Obiektywnie patrząc słaby kopacz. Dziwią mnie te płacze wszystkich, że go nie trzymamy. Po co? Żeby miec kadrę 50 nierokujacych wychowanków? Czy po to żeby nie mieli możliwości pokopać na swoim poziomie?

odpowiedz
Narrenturm - 13.01.2021 / 15:19, *.com.pl

@Sputnik 44:
@Szmu (L) ki
Obiektywnie to Ci odpowiem, że w życiu chłopaka nie widziałeś w grze, skoro piszesz o nim słaby kopacz.
Obejrzyj sobie jakiś jego mecze w Legii 2 z rundy jesiennej i wtedy możesz być "obiektywny".
Zobaczymy w perspektywie 2 lat ile Zagłębiena nim zarobi.
Ty możesz się cieszyć w Legii zakupem kolejnego "dobrego gracza" Z ZAGRANICY , a Lech sprzedażą kolejnego wypromowanego w lidze wychowanka ZA GRANICE.

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.01.2021 / 17:51, *.vectranet.pl

@Narrenturm : tak się składa, że widziałem go w bodaj 3 meczach i mnie nie zachwycił, ale ok może widziałem te najsłabsze. Ale co do porównania nas i Amiki to odpowiedz sobie ile trofeów zdobyli w ostatnich latach i czy nie jest to przypadkiem koszt ogrywania młodych? U nas po roku czy dwóch bez MP histeria byłaby nieziemska. Dlatego do pierwszego składu trafią tylko nieliczni - Karbo, Majecki, Szymi etc.

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.01.2021 / 09:28, *.chello.pl

Czego płaczecie? Zawodnik nie jest na poziom Legii, to po co go trzymać? Zajmuje miejsce kolejnym. Skoro przez tyle lat nie przebił się do jedynki to raczej nic z niego nie będzie. Niech sobie chłopaczyna gra tam gdzie może.

odpowiedz
Darek - 13.01.2021 / 07:45, *.t-ipconnect.de

Fajna ta nasza szkółka.Szkolimy piłkarzy przez kilka lat i później oddajemy innym za darmo.

odpowiedz
Janik - 13.01.2021 / 17:51, *.chello.pl

@Darek : ale przynajmniej będą nas lubić :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.01.2021 / 23:33, *.centertel.pl

Najwyzej Dariusz zrobi kolejny ,,interes zycia,, i za jakis czas odkupi Lakomego za 1,5 baksow. Bogatemu wszystko wolno....

odpowiedz
Rytm - 12.01.2021 / 22:46, *.centertel.pl

Takiej amatorki w tym klubie jak za Mioduskiego to nie było nawet za ITI.
Ten gość pogrąży klub do końca.

odpowiedz
Zu(L)us - 12.01.2021 / 22:10, *.centertel.pl

Nic dodać nic ująć. Szkoda. Powodzenia

odpowiedz