fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Bez Lopesa i Pekharta

Hagi, źródło: Legionisci.com

Trudy zgrupowania dają się we znaki kolejnym zawodników. W środowym porannym treningu nie brał udziału Artur Boruc, a po kilkunastu minutach powodu bólu w nodze boisko opuścił Rafael Lopes. Ponadto indywidualnie ćwiczyli Michał Karbownik, Josip Juranović i Marko Vesović. Z kolei wczorajsze drobne urazy nie przeszkodziły ćwiczyć na pełnych obrotach Andre Martinsowi i Mateuszowi Cholewiakowi.

Fotoreportaż z treningu - 49 zdjęcia Hagiego



Jednie w pierwszej części zajęć ćwiczył Tomas Pekhart, który wczoraj doznał stłuczenia palca u stopy. - Nie mogłem założyć buta, więc dziś trenowałem lżej, ale sądzę, że jutro wszystko już będzie dobrze - stwierdził Czech.

Motywem przewodnim treningu były akcje skrzydłami i praca nad wykończeniem poprzez liczne strzały na bramkę. Trener zwracał baczną uwagę na dokładność podań. Najlepszą skutecznością wykazali się Mateusz Cholewiak i Kacper Kostorz.

Po treningu Czesław Michniewicz pokazywał sztuczki techniczne z piłką, a nawet poradził sobie lepiej niż zawodnicy - wszystko to możecie obejrzeć na powyższym filmie. Kolejny trening po godzinie 16 czasu miejscowego.

Fotoreportaż z treningu - 49 zdjęcia Hagiego

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Alex Bielany - 16.01.2021 / 09:19, *.chello.pl

Co to za trening, za rączki sie kur.. trzymają?!!!

odpowiedz
sochaczew444 - 15.01.2021 / 18:09, *.interkam.pl

Wescie juz pozegnajcie tego Lopesa bo az zal....co on tu leczyc sie przyszedl?!Oprocz bramki z Lechem chyba nikt tu z niczego jak te kontuzje go nie zapamieta

odpowiedz
Pl - 13.01.2021 / 23:27, *.play-internet.pl

Dobrze że chociaż juniorzy są na tyle wytrenowani i ich kontuzje nie łapią od tych strasznych przeciążeń. Echh jakoś za czerczesowa dalo się ciężko trenować i nikt nie marudził

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 13.01.2021 / 20:53, *.vectranet.pl

Hahahahha, trudy zgrupowania, jakie trudy, dwa razy dziennie popykaja w piłkę ciepełko basen :) W górach w śniegu po pachy by pobiegali... ehhh za dobrze maja...

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 20:47, *.t-mobile.pl

Nasza Legia się zwija a nie rozwija

odpowiedz
Arek - 13.01.2021 / 18:57, *.tpnet.pl

Ten Lopes to chyba z jakiejś porcelany jest. Bartek Grzelak to przy nim bóg futbolu.

odpowiedz
ding - 13.01.2021 / 18:05, *.chello.pl

Boruc to był dziś widziany w Dubaju z spacerze z dzieckiem.

odpowiedz
Darek - 13.01.2021 / 18:02, *.t-ipconnect.de

Jak na początku zgrupowania byly lekkie treningi i wyjscie na steka to wszyscy byli zdrowi.Jak trzeba tydzien trochę popracować symulantów przybywa z godziny na godzinę.

odpowiedz
M@c - 13.01.2021 / 18:02, *.chello.pl

Urazy, urazy, niedługo nie będzie komu grać.

odpowiedz
Hiszpan - 13.01.2021 / 17:53, *.telnaptelecom.pl

Legia Mioduskiego to już tylko klub z nazwy. ŚMIESZNY PREZES , DYREKTOR, PIŁKARZE I TRENER. Tylko nam jakoś nie do śmiechu.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 15:49, *.t-mobile.pl

Lopez to szklany piłkarz bierze przykład z Kante nie są godni reprezentować nasz klub należy wyciągnąć wnioski I pogonić to towarzystwo , Legia powoli się sypie , Wygrać ligę to będzie cud , a gdzie Europa z kim I z czym

odpowiedz
1909 - 13.01.2021 / 15:21, *.media.pl

Musimy być plastyczni to był właśnie plastyczny strzał... Michniewicz na kacu co on wymysla????

odpowiedz
Lido - 13.01.2021 / 15:16, *.play-internet.pl

Dość tego dziadostwa pojechali się opalać zamiast zapier... Jednego dupa boli drugiego boczek bo trzeba pobiegać a wywalić na zbity pysk tych co udają ciągle kontuzję w okresie przygotowawczym, nie potrzeba nam takich ludzi. Potem taki nieprzygotowany nie ma siły biegać. Swojego czasu potrafiłem zagrać dwa mecze na dzień i się tym cieszyłem a tu co tydzień grają i ciągle kontuzje, brak sił po 45 min. Mi płacili grosze oni zarabiają jak na polskie warunki super a mają gdzieś grę i trening, "czy się stoi czy się leży kaska się należy" i to widać w podejściu niektórych do obowiązków. Zamiast jechać na wycieczkę na plażę trzeba było jechać w Tatry pobiegać po górach żeby mieć potem siłę. Kierownictwo widocznie potrzebowało takiej wycieczki.

odpowiedz
Ouzo - 13.01.2021 / 14:57, *.centertel.pl

Drużyna hipochondryków....

odpowiedz
xxc - 13.01.2021 / 13:13, *.vectranet.pl

nie co bym sie czepiał, ale ten strzał... ulala 0:27

odpowiedz
Ja1916 - 13.01.2021 / 14:32, *.vectranet.pl

@xxc: Ważne że wykonawca był uśmiechnięty i zadowolony z siebie :)

odpowiedz