fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

John Park zostanie szefem międzynarodowego skautingu Legii

źródło: meczyki.pl

Według informacji serwisu meczyki.pl, John Park zostanie nowym szefem międzynarodowego skautingu Legii Warszawa. Wcześniej współpracował z Celtikiem Glasgow, Maccabi Tel Awiw czy Vancouver Whitecaps. Park może pochwalić się odkryciem m.in. Virgila van Dijka.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Tomigcw - 14.01.2021 / 21:06, *.centertel.pl

Służył 7ydom, to nie może byc nic dobrego

odpowiedz
oLaf - 14.01.2021 / 13:09, *.vectranet.pl

phi,,, van Dijk.... a taki Urban z Trzeciakiem mogą się "pochwalić" nieodkryciem w swoim składzie takiego Lewandowskiego! : O

odpowiedz
Lipa - 14.01.2021 / 12:23, *.chello.pl

Park może pochwalić się odkryciem m.in. Virgila van Dijka.A Kolumb A MERYKI

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.01.2021 / 08:15, *.orange.pl

Na pewno na papierze wygląda to lepiej niż w przypadku włoskiego trenera. Szkocja + Izrael + Kanada to ciekawa kombinacja. Celtic zawsze potrafił dobierać piłkarzy tańszych niż poziom, który prezentują. W Ameryce na pewno mają z kolei fajne wzorce działania do przekazania. Może coś z tego ruchu będzie dobrego.

odpowiedz
Yeti - 13.01.2021 / 21:41, *.vectranet.pl

Kolejny darmozjad...

odpowiedz
Rytm - 13.01.2021 / 19:21, *.centertel.pl

Kolejny spec. Ten doradca z Basel to żyje?

odpowiedz
oLaf - 14.01.2021 / 13:10, *.vectranet.pl

@Rytm: ha, ha, też się zastanawiam... chodziło chyba tylko o jakiś "transfer kasy" na legalu...

odpowiedz
Obcy - 13.01.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

Legia dyrektorami stoi. Gdzie nie spojrzeć sami doradcy i dyrektorzy. Czy ktoś wie co się dzieje ze słynnym doradcą prezesa ze Szwajcarii?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 13.01.2021 / 16:56, *.t-mobile.pl

Następny decydent kasa misiek ma się zgadzać i oto mamy jeden z TRANSFERÓW do klubu przepraszam napastnik czy obrońca a może SKRZYDŁOWY gdzie Brniemy

odpowiedz
Unti - 13.01.2021 / 16:42, *.140.150

On bedzie zarabial tylko prowizje od ceny sprzedazy minus cena kupna... Jesli kupi drozej a sprzeda tniej ...cala kwota tej roznicy bedzie odjeta od jego prowizji......

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.01.2021 / 16:38, *.chello.pl

zarabiać będzie jak czołowi kopacze Legii...

odpowiedz
unti - 13.01.2021 / 16:33, *.140.150

A co z tym Dmitrijem Oberlinem - nie dla legii?

odpowiedz
Sss - 13.01.2021 / 15:03, *.chello.pl

Virgil van Dijk to jeszcze niedawno był totalnym drewnem. Jak graliśmy z Celtikiem to Kosecki jechał z nim jak z burą suką. Nauczyli go ustawiać się w obronie , wysoki jest to coś tam czasem z bani strzeli, i od razu wielką gwiazdę z niego robią....

odpowiedz
Ouzo - 13.01.2021 / 14:58, *.centertel.pl

A Łazienkowska Park ?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.01.2021 / 14:19, *.btcentralplus.com

Mamy tylko kase na Virgil Van Kowalskiego.

odpowiedz
jo - 13.01.2021 / 14:03, *.sekocin.pl

Buahaha i kolejny pseudo doradca po wszystkich dyrektorach i kierownikach. Kolejny do drenowania klubowej kasy. Ten pseudo prezes nie wyciąga absolutnie żadnych wniosków. Można się pomylić to normalne, ale on się ciągle myli na tym samym...

odpowiedz
Tomek - 13.01.2021 / 13:03, *.113.189

No i to są transfery, a nie tylko piłkarze i piłkarze :):)

odpowiedz