Dariusz Mioduski i Czesław Michniewicz - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w Dubaju

Prezes Legii na treningu w Dubaju

Hagi, źródło: Legionisci.com

Na czwartek zespół zaplanowaną ma jedną jednostkę treningową. Odbyła się ona przed południem. O godzinie 10 zespół stawił się na boisku i po długiej rozgrzewce rozpoczął pracę z piłkami. Sztab kontynuuje doskonalenie kwestii taktycznych zarówno w ofensywie jak i defensywie. Czesław Michniewicz zwraca uwagę na wykańczanie akcji i precyzję strzałów. Od dziś pomaga mu Przemysław Małecki, który doleciał w środę do Dubaju.

Na koniec zajęć zawodnicy wykonywali serię rzutów wolnych i rzutów karnych. W zajęciach nie wzięli udziału Mateusz Hołownia i Michał Karbownik, którzy zmagają się z małymi urazami.

Poranny czwartkowy trening Legii oglądał prezes Dariusz Mioduski, który w środę dotarł do Dubaju. Popołudnie "Wojskowi" mają wolne. Drużyna uda się na najwyższy wieżowiec świata Burj Khalifa.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć Hagiego



fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com

Poranny czwartkowy trening Legii oglądał prezes Dariusz Mioduski, który w środę dotarł do Dubaju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
Szymon - 17.01.2021 / 15:37, *.chello.pl

3 razy Naj. Najdroższe zgrupowanie, najsłabsza kadra i najgłupszy prezes za sterami. 21 wiek i największe dziadostwo. Ot idzie ku dobremu

odpowiedz
Karamba - 17.01.2021 / 12:32, *.cyfrowypolsat.pl

Panie Mioduski gdzie są transfery cóz chyba sie nie doczekamy w tym okienku poprostu z takim długiem 170 milionow niestety trzeba oszczędzać jesli ktos przyjdzie to pewnie jakis leszcz a prezes z dyrektorem sportowym powiedą ze to poważne wzmocnienie składu totalna amatorka uważam ze bez wzmocnien mistrzostwa nie obronimy .Pozdrawiam legionistów.

odpowiedz
L - 16.01.2021 / 00:51, *.tpnet.pl

Ten nasz prezes/właściciel to taki fajny kolo jest. Fajne ma okulary, fajne wdzianko, fajne loczki na głowie no i fajnie sobie żyje (ponad połowę czasu w roku spędza w Szwajcarii). Tylko prezesem jest do dupy ale tak ogólnie to fajniusi jest.

odpowiedz
bep - 16.01.2021 / 00:47, *.chello.pl

Prawda jest taka, że - w związku z brakiem transferów, kudłaty ma grać w na stoperze. W sumiec to dla niego żadna nowość, bo od lat gra "w destrukcji"...

odpowiedz
Czas aby młoda Mioduska ... - 16.01.2021 / 00:38, *.20.102

Została vice Prezesem Legii Warszawa,czas na młodych I zdolnych, chyba Tatko Darek gotowy na posade dla młodej✨⚽️✨

odpowiedz
Paprocki - 15.01.2021 / 18:33, *.chello.pl

Panie Darku te poprzecierane spodenki, to tak specjalnie czy oznaka skromności?

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 15.01.2021 / 12:14, *.t-mobile.pl

Tak słabej kadry i tak okrojonej to nie pamiętają najstarsi kibice , Z czym I Z kim do pucharów, a nie mówię o naszej marnej lidze , Nie TRAFIONE uzupełnienia bo nie mogę powiedzieć że WZMOCNIENIA z małym wyjątkiem, Oszczednosc wychodzi bokiem a gdzie nam do poważnej piłki Po prostu gramy to co gramy bo na więcej nas nie stać, Gdzie te lata trafiła Legia FRAJERA to tylko wspomnienia Maksymalne zejście z kontraktów to nasze motto I grać najmniejszym nakładem SORY jakich czasów dozylem WIELKI WSTYD dla kibiców Legia to my

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 15.01.2021 / 11:08, *.t-mobile.pl

Panie prezesie proszę się zastanowić co Panu wyszło z prowadzenia LEGII Przez 4 LATA ja uważam Ltc I nic więcej, a wyniki jakie osiągamy to katastrofa , a mi za to wyszły włosy przez 4 LATA rządów uważam o 4 LATA za dużo

odpowiedz
Kyo - 15.01.2021 / 01:47, *.chello.pl

Trochę słabo to wygląda. Intensywność ćwiczeń słabiutka, na zdjęciach ciągle pokazują jak zawodnicy leżą albo biegają jednostajnie. Żebyśmy tak samo nie wyglądali w lidze bo skończymy na 4 miejscu. Wiadomo przecież, że jak trenujesz tak potem grasz. Mieli codziennie trenować dwa razy a tu już jeden dzień wolny, w kolejnym tylko jeden trening. Trochę to wygląda na wakacje szczerze mówiąc. Podbeskidzie nas zabiega.

odpowiedz
Kasztan - 15.01.2021 / 00:39, *.47.222

Czesio to mógłby ten bebzon zgubić
Młody chłop w końcu jeszcze jest...

odpowiedz
Super ⚽️ Legia - 15.01.2021 / 00:19, *.151.216

Cierpliwościiiiii...za 4 lata Super Legia Mistrzem Świata!

odpowiedz
Mk - 14.01.2021 / 23:13, *.com.pl

Prezes sie lansuje a tymczasem lista odchodzacych pilkarzy sie wydluza a przychodzacych bez zmian. Jak tak dalej pojdzie to Rakow ugra majstra na stulecie klubu a my znowu odpadniemy z pucharow.

odpowiedz
Echhh - 14.01.2021 / 20:06, *.chello.pl

Moze przywiozl tapete z trzema nazwiskami ????????????

odpowiedz
Odp - 15.01.2021 / 07:52, *.lunet.eu

@Echhh: tak, a na tej tapecie : Karbownik, Wszołek i ...

odpowiedz
K.O - 14.01.2021 / 19:30, *.play-internet.pl

Ciekawe ? Czy Covidsa nie przywiózł...A szkoda że nie z Vadisem przyleciał :)

odpowiedz
tomaszek67 - 14.01.2021 / 16:59, *.t-mobile.pl

Prezes przyleciał negocjować przejęcie klubu z szejkiem. Chodzi o naprawdę duże pieniądze. Mam tylko nadzieje, że nie pojdzieje na spotkanie w takim stroju:)

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 17:59, *.t-mobile.pl

@tomaszek67: OBY TAK SIĘ STAŁO,A ile w tym prawdy bo sam tego klubu nie utrzyma

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.01.2021 / 16:55, *.btcentralplus.com

Urlop gratis !!!!

odpowiedz
Hautausmaa - 14.01.2021 / 16:45, *.tpnet.pl

Ledwo przyleciał, a już coś nabazgrał na ścianach. Co za wychowanie...

odpowiedz
speed - 14.01.2021 / 16:30, *.play-internet.pl

Chudzinka ,zostały tylko krótkie porteczki stary t-shirt.

odpowiedz
Paweł - 15.01.2021 / 15:25, *.vectranet.pl

@speed: i to coś podobno w kosza grało? Chyba na C64. Patrząc po nogach i lydkach ten gość nie miał nic wspólnego ze sportem nawet w mocno amatorskiej wersji.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 16:20, *.t-mobile.pl

Wizji budowy zespołu nie ma o 4 LAT Każdy kto ma propozycję jest do sprzedania I po promocyjnej cenie Po prostu zejść z kosztów, a zatrudnić na niskich kontraktach I grać MLODZIERZA, a Czerczesow podsumował nasze przedszkole

odpowiedz
Sen o - 14.01.2021 / 16:07, *.play-internet.pl

Czy w Legii jest jakaś polityka transferowa i wizja budowy zespołu? Ja nie widzę. Jak hajs dadzą odpowiedni to Luqi zostanie w Dubaju A my w czerwcu będziemy budować zespół na następny sezon (O europejskich pucharach zapomnijmy)

odpowiedz
Andreas - 14.01.2021 / 16:02, *.play-internet.pl

I już przeszkadza. Nie wierzy zawodnikom ani sztabowi. Kiedyś był w Atletico PREZES Gil też zmieniał trenerów jak rękawiczki. I były nici.

odpowiedz
M3 - 14.01.2021 / 15:41, *.jmdi.pl

Panie Miodulski, gdzie koszulka Legii !?

odpowiedz
1909 - 14.01.2021 / 15:34, *.plus.pl

Miodulski jaki ty jesteś plastyczny... :)

odpowiedz
Sarkazm - 14.01.2021 / 15:32, *.com.pl

I wygląda na to , że i będzie to największe wzmocnienie Legii w Dubaju

odpowiedz
1909 - 14.01.2021 / 15:32, *.plus.pl

Prezes to był Pan Lesniodorski

odpowiedz
Skrzat - 15.01.2021 / 03:21, *.centertel.pl

@1909 : dokładnie.lesny wroc

odpowiedz
norge - 15.01.2021 / 13:04, *.vectranet.pl

@1909 : taki Prezes, że miał najlepszego trenera w tym stuleciu Stanisława i go wypuścił, b o naobiecywał mu transferów, a potem go wystawił. Super, rzeczywiście.

odpowiedz
Książę Nocy - 14.01.2021 / 15:17, *.inetia.pl

Są też i dwaj czołowi stoperzy Europy Środkowej. Twarze skoncentrowane i skupione na kolejnych ważnych meczach.

odpowiedz
Książę Nocy - 14.01.2021 / 15:15, *.inetia.pl

Ojeju jaki fajny ten prezes. Jak dobrze wypada na zdjęciach. Cofam wszystkie negatywy jakie wypowiadałem na jego temat. Serio jak mogłem być takim małym człowieczkiem?

odpowiedz
alach jebbar - 14.01.2021 / 15:10, *.net.pl

Panowie a widzę to tak , ja to teraz nawet współczuje Mioduskiemu zakupu tak nieudanej inwestycji jaką okazała się Legia Warszawa czyli mój ukochany klub , choć kupił grono kibiców dosłownie razem z tym sklw (celowo z małej mimo że kiedyś ich szanowałem ) i resztą która niegdyś wybierała kto ma kibicować Legii i gdzie ją reprezentować w Europie oraz na własnym podwórku (czytaj mecze wyjazdowe) oraz prawie wszystkie portale internetowe kibiców Legii , wypromował porządną markę ubrań i lifestyle haha to i tak dupa , bowiem kibice są znowu niezadowoleni , ale panie Mioduski a z czego mają być szczęśliwi ? z pięknych meczów w ostatnich latach zwłaszcza z tymi co leją nas jak chcą i piszą swoją piękną historię klubu ? już nie będę wspominał nawet nazw tych tuzów europejskich co nas ostatnio lali oraz klubików z 30 krotnie mniejszym budżetem , grzybem w szatni na ścianie itp z naszej ekstra klasy łazęgów którzy nas lali albo przynajmniej grali z nami jak równy z równym :) z czego My kibice pokoleniowi oraz Ci którzy dopiero od dawna kibicują Legii mają być szczęśliwi ? niby wszystko jest , hajs , marketing , trenerzy , piłkarze :) to czego nam brakuje ? ja panie Mioduski panu powiem nam kibicom Legii brakuje walki pańskich piłkarzy na boisku , brak im serca do gry a panu serca do prowadzenia klubu piłkarskiego i dopóki się to nie zmieni będzie coraz gorzej , nie pomoże akcja po szkole na zakole itp ;) bo w tej drużynie najemników nawet Ci co niby są wychowankami nie mają Legii w sercu tylko hajs hajs tak jak pan ...pozdrawiam i niech nikt nie pisze żebym zmienił klub albo nie wysyła mnie na konwiktorską bo to ja w pamiętnych derbach rozbierałem trybune polonii kilofem i otwierałem garaże które płonęły ale to se ne wrati może i dobrze , ale tamta Legia raczej już nie powróci ... no chyba że sprzeda pan klub komuś kto zatrudni kogoś dla kogo Legia to świętość czyli fanatyka...

odpowiedz
P(L)EBAN - 14.01.2021 / 15:05, *.tpnet.pl

Nie dam rady na niego patrzeć

odpowiedz
Siwy - 14.01.2021 / 14:57, *.sky.com

A czy ktoś może logicznie wytłumaczyć na co (poza opalaniem) Loczek przyleciał??? Czesia pytać o nowinki taktyczne? Czy ktoś naprawdę spodziewa się wzmocnień? Ja to widzę ze czekamy kto gdzie się nie dostanie a u nas da rade to go weźmiemy tylko ze wtedy to już drużyna zgrana po Dubaju i Czesiek ma kogoś na siłe do składu wprowadzać???

odpowiedz
HOP - 14.01.2021 / 13:57, *.knc.pl

oho przyleciał i atmosfera siadła

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 12:18, *.t-mobile.pl

Teraz to nic nie zobaczy tylko niech liga mizerna się zacznie ,to zobaczy , i skoro 4 LATA wniosków nie wyciągnął I dalej powiela te same błędy, a może gorsze skoro Legia cofa się na każdej płaszczyźnie I sportowo i marketingowo ,

odpowiedz
Malinka - 14.01.2021 / 13:30, *.tpnet.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia : Nic tylko narzekacie i gadacie na prezesa ,brak wam wiary i jeszcze jedno ...... jak to mówią nie od razu zbudowano Płac Kultury ale co tam prawdziwi warszawiacy z dziada i pradziada to mieszkają w Wałczu i Szczecinie

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 13:37, *.orange.pl

@Malinka: Nie narzekamy, tylko realnie oceniamy systuację w klubie. Jeżeli lubisz cieszyć się jak koński zad do bata, to twoja sprawa, ale nie próbuj zarażać innych chorobą, na którą nikt lekarstwa nie wymyslił i raczej już nie wymyśli...

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.01.2021 / 14:12, *.chello.pl

@Malinka: Pałac kultury komuny nie,powinien być wogle zbudowany to po pierwsze.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 14:26, *.t-mobile.pl

@Malinka: Jak można powielać te same błędy od 4 LAT I staczamy się sportowo po RÓWNI pochyłej, Z kim odpadamy w eliminacjach do LM tam jest SZMAL, a nie w naszej lidze Z TYM składem trudno będzie wygrać ligę INWESTOR na wczoraj bo dług goni dług , Panowie to jest LEGIA i są wymagania od Prezesa I zawodników, nie ma taryfy ulgowej 4 LATA to o 4 za długo czekania , ile się można uczyć,w LEGII wyniki muszą być od zaraz nie tak jak w innych klubach

odpowiedz
urs1 - 14.01.2021 / 14:51, *.chello.pl

@Malinka: od 2016 cos na lepsze sie zmienilo ? trenerka? biegacze ? dyr sport? reklama klubu ? kasa w klubie na plus ? pozdro dla tych ktorzy ciagle sa na Legii i zdzieraja gardla za klub to tylko zostalo

odpowiedz
urs1 - 14.01.2021 / 12:17, *.chello.pl

prezesiuniu wszystko jest pod kontrola ,wygrywamy wszystkie sparingi z potegami futbolu , zawodnicy ciezko trenuja bardzo ,jutro idziemy do kina ,na basen ,i wycieczke mamy objazdowa Dakar 2021

odpowiedz
ANTYzygo - 14.01.2021 / 11:59, *.com.pl

Czesiek wygląda na pierwszym zdjęciu jakby się z czegoś tłumaczył :-)

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.01.2021 / 11:58, *.chello.pl

Mieli kudłatych nie wpuszczać do Dubaju.

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 14.01.2021 / 11:56, *.t-mobile.pl

To że jest ma drugie dno , jest ale jakby go nie było, Po prostu wycieczka a zarazem ODPOCZYNEK

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANT - 14.01.2021 / 11:45, *.telefonica.de

MIODUSKI LICHWIARZ od KULCZYKA na treningu LEGII Warszawa

odpowiedz
Robert - 14.01.2021 / 11:44, *.com.pl

Jędza na czele, wypatruje dobrych obstawek u buka. Podbeskidzie?

odpowiedz
rdzenny - 14.01.2021 / 12:12, *.net.pl

@Robert: hehe remis albo nieznaczna ;) pechowa przegrana po indywidualnych błędach obrońców albo bramkarza :) tak coś czuje i tłumaczenie bo to pierwszy mecz kurs na Podbeskidzie pewnie z 7 na remis ze 4,5 :) niech choć raz chłopaki dadzą cynk :)

odpowiedz
Pawełek - 14.01.2021 / 11:36, *.netfala.pl

Sikor apple na łapie u kudłatego jest. Takiemu to sie powodzi, też bym taki chciał. Ciekawe czy ma najnowszy model.

odpowiedz
Kibolek - 14.01.2021 / 11:46, *.telefonica.de

@Pawełek: to na pewno z paserki.

odpowiedz
Praga2021 - 14.01.2021 / 16:02, *.chello.pl

@Pawełek: Pewnie skroił komuś sikora, u nas na Pradze, to chleb powszedni.

odpowiedz
lucho_83 - 14.01.2021 / 11:31, *.chello.pl

Jakoś kiepskie wyrazy twarzy mają na 2-óch pierwszych zdjęciach ;-)

odpowiedz
Pacz - 14.01.2021 / 11:18, *.t-mobile.pl

Pańskie oko konia tuczy.

odpowiedz