Michał Karbownik - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Osłabienie Legii

Karbownik jednak odchodzi teraz!

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl, Legionisci.com

Michał Karbownik definitywnie żegna się z Legią Warszawa już tej zimy - poinformował Przegląd Sportowy. Piłkarz był wypożyczony do Legii z Brighton & Hove Albion do końca obecnego sezonu, ale Anglicy zdecydowali się skrócić jego pobyt przy Łazienkowskiej. Już teraz ma rozpocząć walkę o miejsce w zespole Premier League.


Na skróceniu wypożyczenia stołeczny klub prawdopdobnie zarobi ok. 500 tys. euro. Wcześniej Brighton zapłaciło za 19-latka 5,5 mln euro. W tym momencie sezonu dla Legii to jednak spora i niespodziewana strata. Trener Czesław Michniewicz widział dla "Karbo" miejsce w podstawowej jedenastce obok Bartosza Kapustki.

- Chcemy grać piłkę dynamiczną, na wolne pole, a nie piłkę zgrywaną do nogi. Kapustka i Karbownik idealnie się w to wpisują. Póki grali obaj, to fajnie to wyglądało. (...) Chcielibyśmy pójść właśnie w stronę dużo biegających zawodników w środku pola, kreujących grę - mówił po zakończeniu rundy jesiennej.

Teraz kandydatami do gry na tej pozycji są Walerian Gwilia, Joel Valencia i być może Luquinhas, jeżeli klub wzmocni skrzydło nowym graczem.

Michał Karbownik zadebiutował w pierwszej drużynie Legii nieco ponad rok temu - 25 sierpnia 2019 w ligowym meczu przeciwko ŁKS-owi Łódź. Łącznie dla "Wojskowych" rozegrał 47 spotkań, w których zanotował 8 asyst. We wrześniu piłkarz po raz pierwszy w karierze został powołany do seniorskiej reprezentacji Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
DJA DJEDJE DO LEGII - 17.01.2021 / 15:21, *.inetia.pl

DJA Djedje DO LEGII!!

Po odejściu Karbo i Antolicia nasz środek wyrażnie się osłabił a DJA DJEDJE zrobiłby robotę

odpowiedz
Ucho śledzia - 17.01.2021 / 12:11, *.t-mobile.pl

Legia kupiła 4 piłkarzy ale jest to trzymane w tajemnicy żeby zmylić przeciwników , 3 z nich to mocne nazwiska +1 młody perspektywiczny .

odpowiedz
grzesiek - 17.01.2021 / 08:54, *.centertel.pl

Po mojemu pudel szykuje sie duzymi krokami do sprzedazy klubu. Także możemy odetchnąć chyba już powoli:))))

odpowiedz
Pusia - 17.01.2021 / 08:29, *.centertel.pl

Słaby był, nawet gola nie zdobył!

odpowiedz
MARKUS od 51 LAT Legia - 16.01.2021 / 15:38, *.t-mobile.pl

A do kogo pretensje jak sprzedaje się zawodników po cenie promocyjnej , nie jest naszym zawodnikiem I nie warto inwestować I ogrywać komuś MICHAŁA To już nie staczanie się po RÓWNI pochyłej to już dno dna U NAS wszystko jest postawione na głowie, a nie na nogach Dług goni dług tylko nam kibicom nie jest do śmiechu

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2021 / 11:38, *.mm.pl

@MARKUS od 51 LAT Legia: Nie tylko u nas Kolego. Tak jest wszędzie. To efekt, który narasta od kilku dobrych lat. Pieniądze coraz większe, efekty coraz mniejsze. Popatrz co dzieje się dookoła - mogę to podsumować słynnym cytatem z filmu "Wielka wsypa": "Debil na górze, debil na dole...."

odpowiedz
speed - 16.01.2021 / 09:02, *.play-internet.pl

Nie chcę się powtarzać,ale jak mawiał klasyk z Torunia:"Ne nazywajmy szamba perfumerią."

odpowiedz
Krasnal - 16.01.2021 / 08:27, *.telkab.pl

Jak my tu o Koseckim mówimy to gdzie my jesteśmy....ludzie...bieda jak.h...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 04:34, *.centertel.pl

Zaczynam sie zastanawiac...wy tak na powaznie piszecie, ze wszystko jest ok i bedzie lepiej? Klub ma 170 milionow dlugow, od 5 (slownie - pieciu lat) jest prowadzony w coraz wieksze bagno. Spojrzmy na sklad, przeciez to jest dramat. Jak sie przekonacie, po sezonie, w akcie desperacji, zostana sprzedani kolejni zawodnicy, a czesc po prostu odejdzie. Kto bedzie chcial grac w upadajacym cyrku, z wylinialym i szczerbatym lwem na czele? Malo tego - kto tu przyjdzie, widzac ten bardak? Zatrudniono czlowieka do sprowadzania nowych zawodnikow i co z tego wynika? Czy ktos tu przyjdzie bo go lubi, albo kocha klub, i bedzie gral za mirabelki? O ktorych wychowankach mowa? Jakos nie widze mlodych zawodnikow, a czesc z nim zwyczajnie ratuje kariery, uciekajac z tonacego okretu. Przy ktorym trenerze maja sie rozwijac? Za 5 lat ruszy akademia? A kto to wszystko utrzyma do tego czasu, chocby przez rok? Wiecie, ile to kosztuje? A kto splaci te dlugi? Jezeli na te wszystkie babole wlasciciela, ktos popatrzy jako na przypadek, to albo sam siebie oszukuje albo nie potrafi ocenic sytuacji. A ta jest dramatyczna, a za chwile zrobi sie beznadziejna. Dlaczego nie ma transferow? Bo czekaja, az sie skonczy okno w Europie, pozniej inne, polskie kluby w ekstraklasie, 1 i 2 lidze sie wzmocnia, a na koncu przyjda tu ludzie, za ktorych nie trzeba bedzie zaplacic. Tylko jaki to bedzie poziom? A bajki o jakichs listach, to niech sobie Radoslaw wlozy w kapuste. Ja tez chcialbym byc piekny i bogaty, i co z tych marzen wynika - nic. Gratuluje niektorym dobrego humoru, ale rzeczywistosc bedzie okrutna, a ladowanie twarde. I zaden inwestor tu nie przyjdzie, bo w tak zarzadzany klub mozna wpakowac i miliardy, a nic z tego nie bedzie. To jest prawdziwy obraz nedzy i rozpaczy Legii Warszawa. Mozna miec tylko jedno zyczenie - zeby jak najszybciej zmieni sie wlasciciel. I zeby nie stalo sie to w momencie, gdy zgasna swiatla, w kranach zabraknie wody, ktos zacznie zwijac murawe, a komornik rozpocznie egzekucje....

odpowiedz
grzesiek - 16.01.2021 / 08:30, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: nic dodac nic ująć. Czy leci z nami pilot? Nie leci. Więc katastrofa gotowa.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 16.01.2021 / 10:55, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Masz Dziadziuś rację. Ale Ted Miodonski sprzedaje marzenia, więc nikt nie zaprząta sobie głowy faktami. Ludzie rajcują się LTC, a nikt nawet nie zająknie się, kogo tam zgromadziliśmy, kto szkoli, kto uczy, kto wychowuje. Wybudowane za 60 mln kredytu, 22 mln państwowej dotacji i paru milionów wsparcia ze strony burmistrza Benedykcińskiego, jest w tej chwili kulą u nogi, a nie wsparciem. Legia zmierza do plajty, Miodonski powoli zaczyna garage sale. Do tego ma komfort, bo brak kibiców na stadionie oznacza brak "recenzji" jego rządów, wyrażonych głośno a dobitnie. Chceta tańczyć, to tańczta, ale zobaczcie nazwę tego statku.

odpowiedz
Wolfik - 16.01.2021 / 20:02, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Gdyby w Polsce ludzie nie obcięli sobie sami jaj, wiele rzeczy wyglądałoby inaczej. Niestety, Polak zadawala się "bylejakością". Nie wiem, czy to spadek po komunie, lęk przed przyszłością - "bo przecież może być gorzej" czy może...geny. Ludzie słuchają kolejnych bredni powtarzanych przez TV różnej maści i ślepo w to wierzą. Co oczywiście skutkuje to faktem, że większość robi za michę ryżu a wybrańcy łupią ile wlezie od czasu do czasu coś rzucając pod stół. Niczego Ci to Kolego nie przypomina????

W tym kraju nie ma elit i prawdziwych biznesów, bo skąd niby miały by być? A skoro dyrektorem, prezesem, ministrem może zostać każdy, to i każdy może być włascicielem/prezesem klubu. I jak to często bywa dobrze się przy tym bawić. Nie takie zakłady upadały, nie takie kluby zadłużano. A jak braknie kasy....to ludzie tacy jak my zorganizują "sociosy" czy inne zrzutki, by ratować klub. Taki jest klimat, Drogi Kolego. Sami do tego wszystkiego dopuściliśmy przez ostanie 20 lat.

odpowiedz
Ginka - 16.01.2021 / 20:27, *.chello.pl

@Wolfik: dlaczego akurat przez ostatnie 20 lat ?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 16.01.2021 / 21:50, *.centertel.pl

@Wolfik: To należy rozważyć od strony socjologiczno - psychologicznej. Ale nie mam teraz na to czasu. W skrócie - nad wszystkim pracowała i pracuje rzesza inżynierów społecznych, urabiająca ludzkie umysły. Inna sprawa, że (i tu przyznam Ci rację) ludzie dają się zaorywać w sposób "mistrzowski". Oczywiście nad wszystkim czuwa grupa ludzi. Ale to nie trwa tylko od lat 20, zaczęło się to znacznie wcześniej. Przepraszam, że nie rozwinę tematu, ale czasu jest coraz mniej, a ważne decyzje przede mną...Pozdrowienia serdeczne.

odpowiedz
Wolfik - 16.01.2021 / 22:03, *.mm.pl

@Ginka: Może od 25-ciu. Bo od tej pory mamy coś tam do powiedzenia. Przynajmniej w teorii.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 00:00, *.centertel.pl

@Wolfik: Kolego nie mamy cos do powiedzenia, tylko tak sie nam wydaje.....Chyba, ze masz na mysli pisanie w necie, np tutaj. To pelna zgoda, mozemy sobie pisac do woli, pytanie, czy kogos to obchodzi, czy nie jest tak, ze ktos to p....

odpowiedz
Wolfik - 17.01.2021 / 11:33, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Dlatego zaznaczyłem "w teorii", mając ma myśli również fakt iż przed rokiem 1989 nie mogliśmy w tej kwestii nic zrobić. W chwili obecnej skłaniam się ku tezie, że tylko drastyczne działania mogą cokolwiek zmienić bowiem ludzie którzy tworzą tzw. "elity" władzy i biznesu kompletnie zatracili się w rzeczywistości. Te pomyje trzeba wylać żeby garnek umyć i ugotować nową, zdrową zupę. Pytanie tylko kto to ma zrobić... bo mądrych, uczciwych kandydatów niestety brak.

Smutna ta nasza rzeczywistość. Niestety - jak wspomniałem na początku - sami do tego dopuścilismy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 12:50, *.centertel.pl

@Wolfik: Zgadzam sie, ale...nadzieja umiera ostatnia. A wiara czyni cuda, nie mozemy sie poddawac, bo ,,Jak nie my, to kto? Jak nie teraz, to kiedy?,, Spelnienia wszystkich marzen:)

odpowiedz
L - 16.01.2021 / 00:41, *.tpnet.pl

Kucharski ze ty masz po tym wszystkim co wyprawiasz jeszcze czelność szczerzyć się do zdjęć w tych swoich durnych okularach to tylko pokazuje twój poziom.

odpowiedz
olew - 15.01.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

koledzy ! skąd ta panika ?! skąd ta żółć ?! mamy najlepszy skład w Polsce ! odszedł jeden (!) grajek ze składu podstawowego, który w pucharach by już nie grał... Fakt świetny grajek, na Niego się chodziło, to jest strata, ale pozostali ligę wygrywają na luzie, bo są znacznie lepszymi grajkami od grajków konkurencji !!! (tak jest zresztą od lat ...). LEGIA TO POTĘGA !

odpowiedz
Hah - 15.01.2021 / 23:15, *.246.39

@olew: A w tej bajce były smoki?

odpowiedz
Hiszpan - 16.01.2021 / 07:52, *.telnaptelecom.pl

@Hah: A aromatyczny dymek z fajeczki pyk pyk pyk...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 17.01.2021 / 09:58, *.centertel.pl

@Hah: W bajce ,,Z mchu i paproci,, Zwirek w lozeczku poprawial czapeczke Muchomorkowi. A obok siedzial swistak i sporzadzal notatki dla Pinokia, ktory pisal prace dyplomowa na temat koedukacji krasnali i krolewny Sniezki, ktora podgladal Shrek z kolegami Toli - Bolkiem i Lolkiem. Takie abstrakcyjne bajki niektorzy tu pisza...

odpowiedz
Wojtasunio - 15.01.2021 / 20:35, *.t-mobile.pl

Buziak. Pa!

odpowiedz
bono - 15.01.2021 / 20:17, *.orange.pl

LUDZIE, a czemu taka panika .Skład na naszą ligę podwórkową starczy, tylko że w europie dupa. Fanów poprzedniego prezesa zapraszam na stronę Motoru ,bo opinia o nim np. Stanisława Czerczesowa w prasie jest druzgocąca. Wzmocnienia są konieczne ,ale Karbownik Legii nie zbawi, to nie ten rozmiar kapelusza. Wolski był też na topie, a gdzie jest teraz -na obozie w Siedlcach.

odpowiedz
Andrzej - 15.01.2021 / 20:46, *.248.132

@bono:
Panika żadna tak samo jak żadnej logiki nie ma w transferach.
Czym się przejmować Mladenović, Juranovic, Vesovic, Hołownia kontuzja a Jedrzejczyk pauza za kartki. Rocha odrzucony, Stolarski sprzedany. Z Podbeskidziem w obronie Wszołek i Cholewiak i kto na skrzydłach?

Wszołek bez kontaktu, Vesovic, Mosór i Lewczuk też. Zaraz Pekhart dostanie kontrakt życia w Chinach i odejdzie.
Od dawna wiadomo że potrzebny skrzydłowy i napastnik.
Za dwa tygodnie start sezonu a tu informacja że dyrektor sportowy na piłkarzy nowych na tapecie.

Nie mamy kasy rozumiem, interesowaliśmy się Młyńskim i gość idzie do Wisły Kraków, jest Wdowiak - zarówno jeden i drugi jest lepszy niż Cholewiak. Jest szybki Wrzesiński bez klubu , który na skrzydle coś pokazał.

Nie korzystamy ze swoich młodych i żadni młodzi też nie chcą przyjść do nas, ostatni przykład Iwo Kaczmarski.

odpowiedz
Normalny człowiek - 15.01.2021 / 19:34, *.chello.pl

Jeszcze tylko Luquinhas i Wszołek i będziemy mieli tyle polotu i kombinacyjnej gry co Mioduski talentu do prowadzenia klubu piłkarskiego

odpowiedz
sochaczew444 - 15.01.2021 / 19:42, *.interkam.pl

@Normalny człowiek: kiedys ktos powiedzial ze w Legii nastana ciezkie czasy przez te szastanie hajsem ogromne pensje itp i chyba dzis do tego doszlo

odpowiedz
legije € - 15.01.2021 / 20:26, *.chello.pl

@sochaczew444: cyt.: "(...) do tego doszło" znacznie wcześniej, gdy tylko prezes dekady zaczął uprawiać korporacyjne samo dzierżawie.

odpowiedz
LewLegia - 15.01.2021 / 21:51, *.net.pl

@Normalny człowiek: on ma inne talenta ;)

odpowiedz
sochaczew444 - 15.01.2021 / 18:07, *.interkam.pl

napastnik:Zwolinski
skrzydlowy Kosecki i Grosik
stoper:Maloca takie beda wzmocnienia

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 16.01.2021 / 20:18, *.t-mobile.pl

@sochaczew444: ale łojciec czy syn?

odpowiedz
sochaczew444 - 15.01.2021 / 17:30, *.interkam.pl

Chyba nie takiej akcji w najlepszym klubie w Polsce spodziewal sie trener Michniewicz,,,,transferow brak jest za to jakis skaut i trener z Wloch tylko kogo on tej wloskiej taktyki nauczy Cholewiaka Lopesa czy malolatow co jak mawial Czerczesow sa "przedszkolem" hehe

odpowiedz
Heniu - 15.01.2021 / 16:47, *.virginm.net

Wdowiak do lecha przejdzie... kur.va mac mioduski!!

odpowiedz
sochaczew444 - 15.01.2021 / 17:12, *.interkam.pl

@Heniu: wdowiak jest cienki

odpowiedz
Andrzej - 15.01.2021 / 17:31, *.248.132

@sochaczew444:
Lepszy niż Cholewiak, szybszy, lepsze statystyki, młodszy.

odpowiedz
Heniu - 15.01.2021 / 21:26, *.virginm.net

@sochaczew444: nie cieńszy niż Zwoliński ha. A nie rozumiem czemu Kurzawy nie ściągnęli i właśnie Wdowiaka. Z nich to jeszcze coś może być. Bo ten z lechii to jest prawdziwy odpad i wstyd, że w ogóle jakieś przymiarki jego są do Legii. Nieporozumienie

odpowiedz
LewLegia - 15.01.2021 / 15:46, *.net.pl

Czas na odejście prezesa i 711 - to najmocniej wzmocnienie jakie można sobie wyobrazić

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.01.2021 / 15:26, *.centertel.pl

Tych, ktorzy wierza w pomoc jakiegos szejka...dzisiaj CV zlozyl do klubu Antoni Szejk - stanowisko - pomoc w rozmowach z komornikiem i windykatorem....

odpowiedz
Matka wie ze ćpiesz Darku? - 15.01.2021 / 16:45, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: ale jaja ...do mnir tez przychodxi za cyfre i playa haha

odpowiedz
bat@wp.pl - 15.01.2021 / 13:58, *.orange.pl

Dla jego kariery to dobrze. bo może ktoś go nauczy strzelać. Drugi to Luqui, więcej wiatru niż pogody. Bez wzmocnień, tej ekipy nie da się oglądać, ani przed, ani po epidemii.
Akcja pusty stadion już nigdy nie pomoże.
Jeśli odejdzie jeszcze Wszołek, to klub można zamknąć na kołek, a Boruc już może pakować Majdan, idziemy w juniorską piłkę. Trata Tata. Akademia za trzy lata.

odpowiedz
Wolfik - 15.01.2021 / 13:01, *.mm.pl

Koledzy, nie martwcie się. Nasz genialny pion sportowy i sam właściciel z pewnością byli na taką ewentualność przygotowani.... maja "plan B", "plan C" a może i "D". Sam jest przekonany szczególnie co do tego planu na D... :).

Mistrzostwa raczej nie obronimy, ważne by w pierwszej 3-ce być. Chociaż.... w zasadzie nie wiem po co.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 15.01.2021 / 15:25, *.centertel.pl

@Wolfik: Plan ,,B,, odchodza kolejni po sezonie Valencia, Luqinias, Wszolek, Plan ,,C,, Jedza, Lewczuk i Boruc nie maja sil na gre i koncza kariery plan ,,D,, kontuzje kilku graczy spowodowaly wycofanie klubu z rozgrywek ekstraklasy.... Plan ,,A,, 3 nazwiska z notesu Radka wybraly inne kluby, 100 kolejnych, gdy zobaczyli, do jakiej miernoty mieliby przyjsc, do konca sezonu brechtali ze smiechu, grajac w dobrze zorganizowanych i zarzarzanych klubach.

odpowiedz
Adson 78 - 15.01.2021 / 12:42, *.227.120

No i się zaczyna !!! ciekaw jestem jak pudel na to zareaguje ? bo transfery powinny być przed Dubajem by nowi mogli się zgrać z drużyną , R.Kucharski i miodek i reszta sztabu - WON !!!

odpowiedz
SF - 15.01.2021 / 12:30, *.tpnet.pl

Oby nie bylo urazow w meczach sparingowych !!!

odpowiedz
Quick - 15.01.2021 / 14:02, *.tpnet.pl

@SF:
Urazy się juz się zaczęły . Juranovic kontuzja i nie wiadomo czy będzie gotów na mecz z Podbeskidziem. Więc powoli robi sie nie ciekawie.

odpowiedz
Marcin - 15.01.2021 / 12:17, *.plus.pl

Kosecki jest do wzięcia za darmo.Moze w tym szaleństwie jest metoda...Gorszy od Valencii raczej nie będzie bo już gorszym być się nie da.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 15.01.2021 / 12:41, *.centertel.pl

@Marcin : Nie stać jest nas na jego pensje. Trzeba jeszcze więcej zatrudnić fachowców od uj wie czego.

odpowiedz
Andrzej - 15.01.2021 / 12:01, *.plus.pl

Szeroka kadra poszła się je...
Pogonili Roche bo jest Mladenovic, zastąpi go Holownia lub ewentualnie Karbownik - efekt taki ze Holownia kontuzja, Karbownik odszedł a Mladenovic ma 3 żółte kartki, drugi mecz w rundzie z Rakowem i teraz gra Cholewiak na obronie

Odszedł Stolarski, kontuzja Juranovica,na Vesovica trzeba poczekać i w efekcie gra Wszołek na obronie

Skrzydlowi Cholewiak,Wszołek,Skibicki i ewentualnie Luqinias, który ma też 3 żółte kartki, czarny scenariusz na mecz z Rakowem zostaje Skibicki.

Nie krytykowałem tempa transferów czy jakości bo najlepiej się mówi i doradza jak się nie jest na czyimś miejscu ALE ZACZYNA BYC MEGA DRAMAT. Oczywiście wszyscy mogą wyzdrowieć ale również pojawić się nowe kontuzje, może nie będzie żółtych kartek ale mogą być czerwone.

Za dwa tygodnie start sezonu a tu żadnego słuchu o nowych zawodnikach. Noz sie otwiera czytając dyrektora ze są 3 nazwiska na tapecie, na tapecie to można mieć zawodnikow w trakcie sezonu a przed okresem przygotowawczym trzeba juz kupować. Czekanie na okazje i transfer przed startem powoduje kolejne głupie tłumaczenia-zawodnik nie przygotowany, jest za krótko z nami, musi najpierw potrenować nauczyć się naszych schematów itp.

Zanim kogoś kupimy to Pekhart dostanie kontakt życia z Chin i odejdzie.

To ze nie mamy skrzydłowych wiadomo od kilku sezonów, bo ani młodych ani transferów nie ma, jedyny Wszolek.

Nie muszą przychodzić same gwiazdy a wystarczy zawodnik o danych parametrach. Gwiazda to może przyjść na koniec jak będzie okazja. Nie każdego zadowoli poszczegolny zawodnik ale jakieś ruchy muszą być.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.01.2021 / 12:48, *.247.233

@Andrzej : na bokach obrony teoretycznie może grać Jędrzejczyk jeszcze, ale fakt, że odchudzanie składu powoduje, że Legia zaczyna wyglądać jak anorektyczka.

odpowiedz
Andrzej - 15.01.2021 / 12:57, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe:
Zgadza sie, natomiast juz w pierwszym meczu Jędrzejczyk nie zagra za kartki.

odpowiedz
Balcerek - 15.01.2021 / 11:29, *.192.90

Pudel połakomił się na 500 tys ojro. Boże co za dziad

odpowiedz
Marcin - 15.01.2021 / 12:19, *.plus.pl

@Balcerek: Pudel nie miał tu nic do gadania,to decyzja Brighton którego zawodnikiem jest Karbo.Wiec już nie pluj jadem na wszystkie strony.

odpowiedz
lob - 15.01.2021 / 13:38, *.chello.pl

@Balcerek: Żadnych pieniędzy za skrócenia wypożyczenia nie będzie............nasze orły biznesu ( prezio i dyrektor ) tego nie przewidzieli...........

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.01.2021 / 11:21, *.centertel.pl

Drugi kapusta nie zagra nic szybka kontuzja i po karierze

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.01.2021 / 11:15, *.chello.pl

Podobno szejkowie interesują się Luqi. Miodonsky mówi stanowcze "NIE".

odpowiedz
Piotr - 15.01.2021 / 11:02, *.chello.pl

Jak dla mnie to dobrze, niech szykują młodego na jego miejsce i go ogrywają. A Karbownik Anglii nie zwojuje, bo Brighton spadnie do Championship a tam go zadepczą i zaorają ;-)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.01.2021 / 11:23, *.orange.pl

@Piotr:

Z wszystkich zespołów co miernie punktują w Premiership Brighton gra najlepszą piłkę, więc lepsze wyniki to tylko kwestia czasu, a być może nawet dwóch uzupełnień w postaci Modera i Karbownika. Brighton brakuje jakości w wykończeniu, tj. ostatnich podań i strzałów. I jeden i drugi potrafi podać, drugi na dodatek potrafi uderzyć. Brighton nie spadnie.

odpowiedz
Piotr - 15.01.2021 / 13:48, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Obyś miał rację, ale jak oglądasz Ligę angielską to wiesz że tam nie zawsze wygrywa drużyna która pięknie gra. Muszą zacząć punktować, bo dwie ostatnie kolejki w maju to mecz z City i Arsenalem ;-)

odpowiedz
Piter - 16.01.2021 / 10:42, *.supermedia.pl

@Mateusz z Gór: Mam okazję oglądać Brighton na żywo.Moder ma szansę się przebić Karbownik nie pogra jest za słaby fizycznie i za drobny .Oczywiście obydwu życzę jak najlepiej

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.01.2021 / 17:34, *.orange.pl

@Piter:

Pewnie tak, ale po coś go kupili. Na pewno dużo będzie zależało od Michała, zwłaszcza na początku. Jak pójdzie w zaparte to się przebije. Na pewno czeka go bardziej konkretna niż w Polsce praca nad sobą. To coś, o czym mówił Petrescu zanim go wywalili z Wisły. I myślę, że Michał sobie poradzi. Błaszczykowski też był wątły jak opuszczał Wisłę. Obaj w zasadzie w momencie wyjazdu mieli ten sam jedyny atut - ciąg na bramkę w sytuacjach, gdy koledzy szukają bezpiecznych zagrań. Nie sądzę, by Karbownik przepadł jak Kapustka w Leicester, bo Lisy mają inną politykę transferową i tam z góry było wiadomo, że Bartek idzie jako jeden z dziesiątek do gry. Michał idzie jako potencjalny zawodnik pierwszego zespołu i tego mu życzę.

odpowiedz
Stifman - 15.01.2021 / 10:26, *.inetia.pl

Może to i lepiej że teraz, strata takiego zawodnika przed walka o europejskie puchary była by tragedią, już to kilka razy miało miejsce i pamiętamy jak to się kończyło np Rado przed Ajaxem

odpowiedz
lob - 15.01.2021 / 10:09, *.chello.pl

Takiego orła biznesu mamy w Legii. Właściciel + dyrektor to dwa orły biznesu.
"Wg naszych informacji, Brighton miało podjąć decyzję o szybszym powrocie Karbownika do 15 stycznia i z tego zapisu skorzystało. Co więcej, w przeciwieństwie do przypadku Jakuba Modera, podobno nie przyniesie to Legii żadnych dodatkowych korzyści. Przypomnijmy, Lech otrzymał za swojego zawodnika dodatkowy milion euro za to, że ten już w styczniu przeniesie się na The Amex Stadium."

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.01.2021 / 09:36, *.orange.pl

Fajnie mówić, po fakcie, że traci się piłkarza, który byłby ważnym ogniwem, ale prawda jest taka, że żaden trener nie grał Karbownikiem tak mało jak Michniewicz. W Brighton to widzą, więc wolą go mieć u siebie. Jeśli Michał od czasu ogłoszenia transferu poczynił w Legii jakiekolwiek postępy to nie było tego widać na boisku.

Inna sprawa, że takie odkładane odejścia nie są dobre. Najlepiej gdyby odszedł już latem, ale skoro nie wtedy to lepiej teraz niż kolejnego lata.

odpowiedz
WojtasBB - 15.01.2021 / 09:22, *.mm.pl

Bardzo dobrze, że już odchodzi. Jaki byłby sens budowy drużyny wokół Michała, skoro latem na pewno już by go nie bylo? Mają budować na Europę, a nie na ogórkowa ekstraklape. A w sierpniu byłoby gadanie, że znów odpadli, bo Karbownik odszedł i nowy nie zdążył wejść w system...

odpowiedz
KibicL - 15.01.2021 / 10:32, *.t-mobile.pl

@WojtasBB:
Na jaką Europe ? Z tym gołodupcem to tylko można podbijać na program europa da się lubić

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.01.2021 / 09:08, *.chello.pl

Ale Kante zostaje! Nie chce mu się grać i nie zagra (nie mam na myśli pojawienie się na boisku, ale grę) do końca kontraktu. Wszołek na wylocie, na szczęście mamy trochę punktów, to katastrofa nam nie grozi, ale MP - też nie.

odpowiedz
Pawciu - 15.01.2021 / 08:14, *.net.pl

Z jednej strony zla wiadomosc, ale z drugiej niech sie chlopak rozwija w lepszej lidze. A dwa o ile wogole awansujemy do pucharow to moze lepiej ze beda sie ze soba zgrywali inni pilkarze

odpowiedz
grzesiek - 15.01.2021 / 07:36, *.centertel.pl

Mam nadzieje ze sie nie myle i Mioduski chce sprzedać Legie

odpowiedz
Opoor - 15.01.2021 / 07:26, *.vectranet.pl

No i jest jedno z nazwisk z "tapety". Kolejne to Wszołek i Luqinias.

odpowiedz
Tomek 82 - 15.01.2021 / 11:21, *.plus.pl

@Opoor: hehehe...Dokładnie tak jak napisałeś. Pozdro

odpowiedz
Dywizjon303 - 15.01.2021 / 06:48, *.plus.pl

Pieprzone angole

odpowiedz
Alex Bielany - 15.01.2021 / 02:55, *.chello.pl

Poleci w dupe na raki, jak do angoli nie ma lotów

odpowiedz
maaciekw - 15.01.2021 / 08:02, *.135.170

@Alex Bielany: taa, w tirze go przemycą, haha

odpowiedz
Kristof - 15.01.2021 / 02:27, *.ziggo.nl

Karbonik powalczy ale o ławkę rezerwowych.Bo trybuny stadionu ma pewne :)

odpowiedz
Lipa - 15.01.2021 / 01:30, *.chello.pl

Niestety ani Gwilia ani beznadziejny Valencia go nie są w stanie zastąpić.Powodzenia Karbo.

odpowiedz
(L)egia - 15.01.2021 / 01:01, *.virginm.net

Ooo super! Pięknie nas wykolegowali. Robić interesy z Anglikami...

odpowiedz
Jeszcze⚽️Kilku - 15.01.2021 / 00:00, *.151.216

No tak ...musi być kasa na dyrektoròw....

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 14.01.2021 / 23:46, *.t-mobile.pl

Szkoda, bo liczyłem, że pogra u nas do końca sezonu. Ale życzę mu wszystkiego najlepszego na dalszym etapie kariery. Powodzenia Michał!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 23:25, *.centertel.pl

Jeszcze jeden, jeszcze jeden....

odpowiedz
Jeszcze tylko Luqi i Weszolek - 14.01.2021 / 23:17, *.play-internet.pl

I ofensywy nie ma. Brawo dla prezesa świetna przyszłościowa polityka

odpowiedz
olew - 14.01.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

szkoda, dobry grajek, na Niego się chodziło, teraz tylko Kapustka został z bajerem, może młodzi wiosną wystrzelą, takiego jak On nie kupią , bo był nasz...

odpowiedz
PLBBOY - 14.01.2021 / 23:11, *.inetia.pl

Szkoda. Mam nadzieję, że jednak mu się tam uda przebić do pierwszego składu i pozytywnie pokazać w lidze.

odpowiedz
Korda - 14.01.2021 / 22:37, *.centertel.pl

Czemu nie ma wzmocnień? Ten kto ma odejść niech odchodzi? Ale Legia nie dowiaduje się dwa czy pięć dni wcześniej że Karbownik odejdzie. Cały okres przygotowawczy zaraz minie, sprowadza z dwa nieznane nazwiska i znowu będzie gadka ze się muszą zaaklimatyzować. Co za szopa się odprawia w tym klubie. Amatorszczyzna pełna gębą. Z roku na rok coraz to gorzej się dzieje.

odpowiedz
Mrok - 14.01.2021 / 22:49, *.chello.pl

@Korda: nie ma wzmocnień piłkarskich bo Kucharski na razie wypisał trzy nazwiska na tapecie a w klubie już mu zabrali flamaster. Nie jest też prawdą ,że nie ma w ogóle wzmocnień. Prezes robi wzmocnienia na stanowiskach "Dyrektorów Od Ośmiorniczek i Homarów" zapijanych lufą w restauracjach klubów biznesowych. Nie pozwoli natomiast za nic na osłabienia na stanowisku "Dyrektora Od Transferów" i tym pod własną d... .

odpowiedz
Heh - 15.01.2021 / 15:09, *.telkab.pl

@Mrok: dobre :)...zaraz powie ze mu telefon zabrali i nie mógł zrobić wzmocnień...pozdro

odpowiedz
lukz - 14.01.2021 / 22:27, *.tpnet.pl

No to zginie kolejny młody . Kapustka tez kiedys wyjeżdzał na podbój Premier League jako gwiazda ... Karbon rozegrał sezon życia w Legii , uznał ze jest gwiazdą i pojedzie albo rezerwy albo będzie siedział albo wypożyczenie i też będą problemy z grą .. no cóż .. brawo za mentalnosć ...

odpowiedz
Arek - 14.01.2021 / 22:53, *.tpnet.pl

@lukz: Po wpisie widać, że masz problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy. Bo mentalność Karbo nie ma tu nic do tego. To nie Karbownik uznał, że jest gwiazdą, tylko Angole uznali, że lepiej się rozwinie jak pójdzie tam już teraz. Poza tym, w klubie hajsu brak i wyszło jak wyszło. Karbo się do Brighton nie wypychał, tylko klub go sprzedał za marne grosze. Bo moim zdaniem, zresztą nie tylko moim gdyby jeszcze wytrzymali ciśnienie i poczekali do tej zimy mogliby wyciągnąć więcej niż te 5,5 mln.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 17.01.2021 / 08:15, *.chello.pl

@Arek:

jasne, że dostalibyśmy więcej kasy... gdybyśmy się pokazali w Europie...

odpowiedz
oLaf - 14.01.2021 / 22:17, *.vectranet.pl

koledzy, nie dziwcie się.. Miodek za 500 000 Euro to by zrobił laskę Angolom a co dopiero skrócić wypożyczenie....

W sumie nie dziwota jak 4 lata się kompromitujemy w el. LE .... a naszym podstawowym graczem jest błazen Valencja.... : ((((

odpowiedz
Bolo - 14.01.2021 / 22:22, *.telnaptelecom.pl

@oLaf: 100 % racji

odpowiedz
Mrok - 14.01.2021 / 22:52, *.chello.pl

@oLaf: może trzeba wypożyczyć Valencię do Piasta, tam zostanie wybrany najlepszym napastnikiem ligi a C+ wypromuje go tak, że cały świat będzie w nim widział "ostatnią nadzieję białych"

odpowiedz
lolo - 14.01.2021 / 22:12, *.tpnet.pl

Amatorszczyzna w każdym calu! Przecież to banda emerytów i nieudaczników! Z kim ten Mioduski chce ugrać cokolwiek! Nawet z Michniewiczem poodbijać piłką nie dają rady. A to są zawodowcy! Wstyd i żenada! Naprawdę się oszukuję że ten zespół amatorów coś ugra? W naszej ekstraklapie pewnie coś! Wstyd!!!!

odpowiedz
Coraz - 14.01.2021 / 21:56, *.chello.pl

Coraz gorzej się dzieje :D Zaraz nie będzie kim grać :D a jeszcze ile kontraktów kończy się w czerwcu.. :D Żałuje że Pan Dariusz nie jest prezesem jakiegoś innego klubu bo tak mógł bym się z czystym sumieniem śmiać. A tak jest to śmiech przez łzy.. ;/

odpowiedz
Świstak666 - 14.01.2021 / 21:44, *.chello.pl

kołdra będzie za krótka na mistrza jeśli nie przyjdzie 2-3 zawodników do grania...

odpowiedz
Eduardo - 14.01.2021 / 22:35, *.toneticgroup.pl

@Świstak666: na mistrza?? Chocbys sam poszedl grac to tego mistrza bedziemy miec. Przyjda puchary i znowu wciry z Wyspami Owczymi

odpowiedz
Świstak666 - 15.01.2021 / 05:57, *.chello.pl

@Eduardo: obyś miał rację z tym mistrzem i obyło się bez kompromitacji typu Raków czy Pogoń mistrzem...a puchary? to ewentualnie conference league...

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.01.2021 / 21:38, *.chello.pl

Haha ale fota

odpowiedz
lob - 14.01.2021 / 21:32, *.chello.pl

Gdzieś już czytałem, że do Dubaju poleciała orkiestra symfoniczna, a wróci kwartet smyczkowy.........

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 23:28, *.centertel.pl

@lob: Az tylu moze nie wrocic...

odpowiedz
Luta - 14.01.2021 / 21:29, *.plus.pl

Kozłowski z Pogoni 600 tyś klauzula a My zarabiamy dodatkowe 500 tyś więc może coś na rzeczy?
Dodatkowo miejsce w środku się zwalnia i dla młodzierzowca wszystko się zgadza.
Ale było by fajnie

odpowiedz
CatherineWheel - 15.01.2021 / 09:32, *.242.71

@Luta:
Nie ma takiej opcji. Koziołek odejdzie z Pogoni w swoim czasie za 10mlnE+, a nie za jakieś śmieszne drobne na trwałą dla waszego prezia. Bierzcie Zwolaka, na niego was stać.

odpowiedz
bajobono baja - 14.01.2021 / 21:23, *.vectranet.pl

A to zdjęcie to takie przypadkowe?:)

odpowiedz
1909 - 14.01.2021 / 21:21, *.plus.pl

Czas na Wszołka, kapustkę Lukiniasa i zostają nam chłopcy na L4, Emeryci i chłopcy którzy uczą się rzemiosła. Nie tędy droga...

odpowiedz
Lll - 14.01.2021 / 21:11, *.tmodns.net

Szkoda ze nie zdobyl debiutanckiej bramki.
Powodzenia Michal!

odpowiedz
Matt - 14.01.2021 / 20:53, *.tpnet.pl

Zdjęcie piękne. Taką zrobiłem minę, gdy zobaczyłem pierwszą propozycję autora co do obstawy jego pozycji.

odpowiedz
CBR - 14.01.2021 / 20:52, *.mm.pl

Halo.... Gdzie są wzmocnienia? Co chwilę dowiadujemy się, że a to ktoś odchodzi, a to kontuzja, a to ktoś jest zainteresowany naszym wyróżniającym się piłkarzem. I zaraz okaże się że Euro wygrało i będziemy grali nie o mistrza tylko o środek tabeli. A inne zespoły nie śpią i się wzmacniają. Wiem, że zaraz ktoś napisze, że nie ma co się spieszyć ale nie dajmy wymówki później trenerowi,ze drużyna nie zgrana bo za późno transfery. Tyłu ludzi zatrudnionych jest ds. Transferowych więc myślę, że w klubie takim jak LEGIA to lista chcianych grajków już powinna być dawno zrobiona......... A........ Czas...........leci.........i zaraz liga rusza

odpowiedz
777 - 14.01.2021 / 22:16, *.chello.pl

@CBR: Rządy tej ekipy to jedna wielka amatorka, taki Miduski ma w dup... Mistrzostwo, i jakikolwiek rozwój doprowadzi ten klub do katastrofy

odpowiedz
Zduneq - 14.01.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

@CBR: lista napewno jest.niestety dla większości seksownych graczy to Legia nie jest ani opcja numer 1,ani 2, może 3, 4 to już tak na zasadzie:
"Ok, lepiej pograć sezon,dwa w gównianym Mp ale grać niż robić Milika

odpowiedz
Siwy - 14.01.2021 / 22:54, *.sky.com

@Zduneq: Ładni sędziowie,seksowni piłkarze-to się porobiło w tej ekstraklasie :-) Pozdrawiam

odpowiedz
zduneq - 15.01.2021 / 09:11, *.play-internet.pl

@Siwy: hahahaha, dobre.

odpowiedz
Marcin - 14.01.2021 / 20:50, *.play-internet.pl

Teraz kolej na Wszołka? Ładnie Mioduski niszczy naszą Legie ! Kudłaty jeszcze nam się odbije czkawką na lata zobaczycie !!!

odpowiedz
Darek - 14.01.2021 / 20:49, *.t-ipconnect.de

Spokojnie za 3 lata wroci się odbudować.

odpowiedz
Tt - 14.01.2021 / 20:40, *.vectranet.pl

Czytać ze zrozumieniem
Na skróceniu wypożyczenia stołeczny klub zarobi dodatkowo ok. 500 tys. euro

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.01.2021 / 23:28, *.centertel.pl

@Tt: Czas na zakupy w....Biedronce....

odpowiedz
ding - 14.01.2021 / 20:40, *.chello.pl

No to na Euro już nie pojedzie...

odpowiedz
Pytanie - 14.01.2021 / 20:26, *.centertel.pl

Pytanie czy Legia dostanie dodatkowe pieniądze od anglików za to, że odchodzi już teraz, a nie za pół roku?

odpowiedz
Salvador GCW - 14.01.2021 / 20:50, *.t-mobile.pl

@Pytanie: Czytaj chłopie ze zrozumieniem

odpowiedz
Trec - 14.01.2021 / 21:18, *.chello.pl

@Pytanie: tuman

odpowiedz
MAKEN - 14.01.2021 / 20:25, *.151.165

ALE spokojnie mamy czas. Podobno do Legii wraca Grosicki.

odpowiedz
MordaTyMoja - 14.01.2021 / 21:11, *.t-mobile.pl

@MAKEN :
Pogon Szczecin

odpowiedz
Hugon - 14.01.2021 / 23:07, *.vectranet.pl

@MordaTyMoja: Dobrze że idzie do pogoni,u nas by obniżył wiek drużyny a to by było niedobrze.

odpowiedz
Siwy - 17.01.2021 / 09:11, *.btcentralplus.com

@MAKEN : Pogoń Szczecin

odpowiedz